Autor Wątek: bezpłatna pomoc psychologiczna  (Przeczytany 3375 razy)

poradnia116

  • Gość
bezpłatna pomoc psychologiczna
« dnia: 07 Lip, 2011, 19:09:14 »
Zapraszamy wszystkich borykających się z trudnościami, potrzebujących wsparcia czy po prostu chcących porozmawiać o swoich kłopotach do kontaktu z Telefonem Kryzysowym pod bezpłatnym numerem 116123.
Telefon Kryzysowy 116123, czyli Poradnia Telefoniczna dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym działa od 18 stycznia 2010 roku. Powstała z myślą o świadczeniu pomocy psychologicznej sytuacjach trudnych, takich z którymi nie sposób sobie już poradzić bez profesjonalnego wsparcia. Fakt, iż jesteśmy częścią Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego daje Wam szczególną gwarancję profesjonalizmu i rzetelności naszych konsultantów. Osoby, z którymi będziecie rozmawiać to wolontariusze, gruntownie przeszkoleni w zakresie udzielania wsparcia przez telefon. To w większości absolwenci psychologii lub innych kierunków społecznych, którzy związali swoja karierę zawodową z obszarem pomocy psychologicznej. Będą towarzyszyć Wam w ciężkich chwilach, w przeżywaniu trudnych uczuć a także w poszukiwaniu optymalnych sposobów wyjścia z sytuacji kryzysowej.
Zadzwonić może do nas każdy – niezależnie od płci, wyznania, przekonań, miejsca zamieszkania czy statusu materialnego. Rozmowy z nami są bezpłatne i anonimowe. Nie oceniamy Waszych postaw i dróg życiowych – każdy nasz Klient jest dla nas wyjątkowy i ważny.
Można skontaktować się z nami zarówno z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych. Osoby mieszkające za granicą mogą to zrobić poprzedzając 116123 numerem kierunkowym do Polski. Pracujemy siedem dni w tygodniu w godzinach 14.00-22.00.

Można także poprosić o poradę mailową. Osoby, którym trudno jest mówić o swojej sytuacji a łatwiej napisać zapraszamy do naszej Poradni eMailowej - poradnia@116123.edu.pl - tu również porad udzielają specjaliści a nie ma czasowego ograniczenia - maila można napisać choćby w środku nocy czy nad ranem.
Ludzie kontaktują się z nami w sytuacjach, jakie mogą przydarzyć się każdemu - po utracie pracy, rozstaniu z bliską osobą, doświadczające trudności w relacjach partnerskich lub różnych form przemocy a także wtedy gdy po prostu czują się przygnębieni i samotni.
zapraszamy na naszą stronę internetową i forum wsparcia.

poradnia116

  • Gość
Odp: bezpłatna pomoc psychologiczna
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lut, 2012, 22:58:24 »
W związku z zawieszeniem działalności poradni mailowej 116 123 do odwołania, zapraszamy do kontaktu mailowego w Ośrodku Pomocy Psychologicznej Odetchnij. Ponieważ jest to Ośrodek prywatny, nie może prowadzić działań bezpłatnie dlatego obniżyli cenę do niezbędnego minimum!10 zł za 10 porad (kupowane w pakiecie, a to oznacza, że jedna porada kosztuje 1 zł.) W Odetchnij pracują byli konsultanci Poradni mailowej 116 123. Polecam.

Trwają starania o granty aby ponownie uruchomić poradnie mailową 116 123, jednak nie jest pewne, czy zostanie ona uruchomiona jeszcze w 2012 roku. Będziemy o tym informować na bieżąco!
http://www.odetchnij.waw.pl/oferta/poradnia-mailowa