Autor Wątek: Wigry Suwałki  (Przeczytany 51473 razy)

Offline Mike

• Nowy
Odp: Wigry Suwałki
« Odpowiedź #285 dnia: 04 Kwi, 2013, 11:31:37 »
Witam! Poszukuję biletu z meczu Wigry - Wisła Płock z 27.10.2012. Jeśli ktoś ma taki bilet to bardzo proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną. Z góry dziękuję :spoko:

Offline Rafał

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #286 dnia: 05 Kwi, 2013, 09:36:51 »
bardzo Ci zależy na tym bilecie?  :)  mój syn ma takowy, co prawda z napisanym na nim wynikiem meczu

Offline Mike

• Nowy
« Odpowiedź #287 dnia: 15 Kwi, 2013, 19:29:01 »
bardzo Ci zależy na tym bilecie?  :)  mój syn ma takowy, co prawda z napisanym na nim wynikiem meczu

Rafał sprawdź czy dostałeś ode mnie wiadomość prywatną  ;)

Przepraszam za offtopic.

Offline AdrianSuvalkai

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #288 dnia: 30 Cze, 2013, 17:34:23 »
Kolejny sezon rozgrywek za nami. Znów dwie nierówne rundy, czas zachwytów i niepowodzeń. Możliwe jest odejście kilku zawodników chociażby Widejki czy Pomiana. Po zmianach PZPN, wiemy że w lidze utrzyma się jedynie osiem pierwszych zespołów gdyż od sezonu 2014/2015 będzie jedna centralna II liga. Jeśli mielibyśmy walczyć o pierwszą ósemkę to staje się jasne, że dwie rundy trzeba zagrać na równym poziomie, powtórzenie formy z jesieni 2012 od razu zrewiduje nasze plany.

Pewnie będą głosy oburzenia i pytania czy stać Suwałki na II (centralną) ligę. Moim zdaniem tak, jeśli stać było nas do tej pory, bo z naszej perspektywy i tak większość wyjazdów była bardzo daleka. Także koszty wyjazdów drastycznie nie skoczą. A i PZPN zapowiadał drobną pomoc w finansowaniu pracy sędziów.

Offline kuba1193

• Weteran
« Odpowiedź #289 dnia: 01 Lip, 2013, 09:49:03 »
Pomian nie odejdzie, nie ma szans na dostanie się do klubu z wyższej klasy rozgrywkowej przy takiej grze jaką prezentuje :P . Raczej wszyscy zostaną, gdyż w Wigrach nie ma jakiś zawodników, którzy pokazywali umiejętności przewyższające ten klub czy też tą ligę. A co do wyjazdów, to zgadzam się z Adrianem. Koszty za wyjazdy nie będą się wiele różniły od tych jakie do tej pory musiał ponosić klub. Jedyne co będą musieli zrobić to grać dobrze w lidze, by nie spaść oraz może się pokusić o coś więcej niż utrzymanie w ldize :) .

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << ST. SIERŻANT >>
« Odpowiedź #290 dnia: 07 Lis, 2014, 06:37:48 »
W sobotę mecz, wybiera się ktoś?

Offline krzysioh1983

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #291 dnia: 07 Lis, 2014, 15:14:45 »
Obowiązkowo!!!!!!!!

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #292 dnia: 07 Lis, 2014, 15:45:09 »
W sobotę mecz, wybiera się ktoś?
Całkiem możliwe, ale ja bardziej jak na mecz to na dzisiejsze mordobicie się wybieram.
Jak nazywa się ulubione auto Romów?
Roomster