Autor Wątek: Wigry Suwałki  (Przeczytany 56592 razy)

Offline Kafar

• Forumowicz
  • *
Odp: Wigry Suwałki
« Odpowiedź #255 dnia: 02 Mar, 2012, 07:59:00 »
Dobra zrobię
Odrzucam waszą rzeczywistość i tworzę własną.

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #256 dnia: 08 Mar, 2012, 20:37:24 »
najbliższą sobotę (10 marca) "biało-niebiescy" zmierzą się z czwartoligowym Płomieniem Ełk. Sparing odbędzie na bocznym boisku Stadionu Miejskiego przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach. Początek meczu o godzinie 14:00.(za www.wigry.suwalki.eu)

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #257 dnia: 12 Mar, 2012, 20:03:33 »
Były piłkarz Wigier, Maciej Makuszewski strzelił dziś bramkę dla Jagiellonii.

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #258 dnia: 17 Mar, 2012, 20:44:42 »
Wigry-Jeziorak Iława 1:1 gol:Twardowski (karny)
Średnio wypadła inauguracja rundy wiosennej w Suwałkach.Mimo dobrej frekwencji (ok.850widzów),i dobry dopingu najwierniejszych kibiców z młyna,Wigry zagrały nie najlepszy mecz,i tylko zremisowali z Jeziorowcami.
Z nowych twarzy wg.mnie najlepsze wrażenie zrobił Kisiel oraz  Tagil,gorzej zaprezentował się Chembarow ,który grał mało przebojową i bojaźliwie,więcej oczekiwałem od Twardowskiego(plus tylko za wykorzystaną jedenastkę).
No cóż jeden pkt. dobre i to..KSZO ma nie przystąpić do rozgrywek więc Wigry na 100% będą miały II lige za rok i taką grą.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #259 dnia: 19 Mar, 2012, 19:59:52 »
Info dla kibiców. Zmienione terminy dwóch najbliższych meczów!
Wigry Suwałki zgrają z  Motorem Lublin, w sobotę 24 marca nie o 17 - jak było planowane - a o 19.

Z kolei  z Resovią Rzeszów spotkają się nie w Wielką Sobotę, a w środę 4 kwietnia o 18.

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #260 dnia: 24 Mar, 2012, 21:24:34 »
Wigry-Motor Lublin 2:1 gole: Mikulenas,Słowicki 
Bramka zwycięska  w doliczonym czasie gry,to jest to  :spoko: :cyk:

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #261 dnia: 24 Mar, 2012, 21:27:06 »
     Jak to mówią nie ważne jak się zaczyna -ważniejsze jak się kończy  :spoko:

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #262 dnia: 25 Mar, 2012, 15:28:48 »
Mecz świetny, wiele emocji dawno takiego nie dane nam było oglądać. Wiele do życzenia pozostawiało sędziowanie. Miałem wrażenie, że sędzia główny nie wie gdzie jest i co robi. mam pytanie czy ktoś wie co się działo przy ławce Motoru po drugim golu dla Wigier? bo tam było jakies straszne zamieszanie. Czy to zamieszanie było wynikiem prowokacji Salika?
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline Maciek247

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #263 dnia: 25 Mar, 2012, 16:06:43 »
Ja byłem w sektorze B2 i dobrze widzialem co sie stalo. Ktoś z trybuny rzucił pustą butelkę piersiówkę. Dostał w brzuch.
A do meczu to niesamowite emocje i ta końcówka.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #264 dnia: 30 Mar, 2012, 11:13:14 »
Wreszcie w Wigrach poszli po rozum do głowy.. Bardzo fajna inicjatywa Zarządu Klubu. Popieram w 100 %. Może w Suwałkach znajdzie się wreszcie kilka talentów na miare naszych sław piłkarskich.  :spoko:

Rusza Akademia Piłkarska Wigry Suwałki

Już w drugiej połowie kwietnia w Suwałkach zostanie uruchomiona Akademia Piłkarska Wigier Suwałki. W dniu 16 kwietnia odbędzie się nabór do pierwszych grup roczników 2004, 2005, 2006, 2007 (5, 6, 7, 8 lat).

Źródło : suwalki24.pl. Całość pod adresem : http://www.suwalki24.pl/index.php/2012032913882/Rusza-Akademia-Pilkarska-Wigry-Suwalki.html

Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #265 dnia: 30 Mar, 2012, 15:26:35 »
także popieram  :spoko:

no i stało się KSZO będzie zdegradowane o dwie klasy rozgrywkowe niżej.
Szkoda kolejnego klub z przeszłością ekstraklasową.
« Ostatnia zmiana: 30 Mar, 2012, 17:05:32 wysłana przez the_mask »

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #266 dnia: 03 Maj, 2012, 07:47:43 »
wczoraj Wigry wygrały zasłużenie z Resovią Rzeszów 2:0,dwie bramki zdobył oczywiście Mikulenas,pewnie nagroda w postaci zagranicznej wycieczki dla najlepszego piłkarza Wigier trafi do Mikiego,i będzie mógł się relaksować za zasługi dla naszego klubu  :spoko:
Na stadionie myślę, że ok.750 widzów.
Mi osobiście brakuję sektora gości ,taki mecz z udziałem kibiców z Rzeszowa miałby jeszcze większy prestiż.

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #267 dnia: 03 Maj, 2012, 10:01:16 »
Szkoda że Wigry nie grały tak dobrze na jesień aktualnie Wigry są na trzecim miejscu w rundzie rewanżowej. Gdyby jesienią piłkarze zdobyli kilka punktów więcej moglibyśmy grać o awans  :)
Milicja też była obywatelska...

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #268 dnia: 03 Maj, 2012, 12:15:25 »
wczoraj Wigry wygrały zasłużenie z Resovią Rzeszów 2:0,dwie bramki zdobył oczywiście Mikulenas,pewnie nagroda w postaci zagranicznej wycieczki dla najlepszego piłkarza Wigier trafi do Mikiego,i będzie mógł się relaksować za zasługi dla naszego klubu  :spoko:
Na stadionie myślę, że ok.750 widzów.
Mi osobiście brakuję sektora gości ,taki mecz z udziałem kibiców z Rzeszowa miałby jeszcze większy prestiż.

No tak, Mikulenas dał wczoraj pokaz, a drugą bramkę strzelił z naprawdę ciekawej pozycji =>
http://www.sport.pl/sport/51,78974,11653969.html?i=0
Faktycznie. „klatki” nie ma wciąż. A to prawda, że jakby się zdecydowała przyjechać jakaś zorganizowana grupa kibiców gości, to wobec braku wydzielonego sektora, Wigry ukarano by walkowerem?

Szkoda że Wigry nie grały tak dobrze na jesień aktualnie Wigry są na trzecim miejscu w rundzie rewanżowej. Gdyby jesienią piłkarze zdobyli kilka punktów więcej moglibyśmy grać o awans  :)

Sorry za sceptycyzm, ale rodzi się pytanie: czy Suwałki stać na pierwszą ligę piłkarską? I czy Wigry spełniłyby wszystkie wymogi licencyjne? Mierzmy siły na zamiary...

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #269 dnia: 04 Maj, 2012, 22:21:11 »
nie ma takiej opcji że przyjadą kibice gości ich nie wpuścimy to mamy walkower,na tę chwilę stadion został dopuszczony warunkowo bez sektora gości i kluby przyjezdne mają taką informację,jednak od nowego sezonu podejrzewam że komisja licencyjna zmusi Zarząd i gospodarza obiektu do wydzielenia w/w sektora.
Co do pytania czy Suwałki stać  na pierwszą ligę to uważam,że koszty grania w pierwszej lidze nie wiele większe od II ligi.Jak spojrzeć na mapę Wigry mają do przejechania po 300-400 km a nawet i ciut więcej,więc takie odległości pokonywaliby i w pierwszej lidze,tylko że za grę w pierwszej lidze są profity z tytułu transmisji tv przez Orange Sport,premię od pzpn no i sponsorzy chętniej wykładaliby pięniążki.Więc uważam że Suwałki stać na pierwszą ligę.