« Odpowiedź #151 dnia: 02 Cze, 2011, 21:35:38 »
Stadion w Suwałkach jest zgłoszony chyba jako rezerwowy, dlatego przyznano licencję na grę w Białymstoku.

• ***
  • Wiadomości: 307
« Odpowiedź #152 dnia: 05 Cze, 2011, 17:03:46 »
Wigry-Resovia 1:3 bramka : Bajko
Dziwny mecz pierwsza połowa dobra w wykonaniu suwalskich piłkarzy czego dowodem był gol Tomka Bajki,natomiast druga fatalna !
Słaby Walicki P. oraz Świerzbiński.
Bramkarz Barwicki nie zrobił błędów piękne bramki jakie zdobywała Resovia nie padały po jego błędach.
Ogólnie żal było  tych ok.200 kibiców z Suwałk którzy musieli patrzeć jak piłkarze SKS-u odpuszczają mecz w drugiej połowie i grają PIACH!
Jedyna rzecz która cieszy to taka że utrzymaliśmy II ligę dzięki porażce min.Ruchu Wys.Maz.
Jest czas dla Zarządu na zmiany-oczywiście przemyślane i na korzyść,bo ten skład to nam nic nie gwarantuje i nowy stadion będzie świecił pustkami jak tacy piłkarze jak Walicki,Świerzbiński będą tak grali jak dzisiaj.
II liga NASZA i to jest najważniejsze :cyk:

Offline wojtek_kosynier

• ****
  • Wiadomości: 774
« Odpowiedź #153 dnia: 10 Cze, 2011, 19:35:31 »
Wziąłem pod uwagę sugestie NOKA'i i część zdjęć zrobiłem z trybun. W następnym - zamykającym sezon 2010/11 meczu ze Stalą Rzeszów - pójdę dalej => jedną połowę pstryknę z płyty, drugą - z trybun (niekoniecznie w takiej kolejności).

Offline noka

• Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4514
« Odpowiedź #154 dnia: 10 Cze, 2011, 19:46:04 »
Dzięki za uwzględnienie sugestii "NOKA'i"   ;D
Lubię detale, ale akurat w przypadku piłki nożnej, czyli  dość dużego boiska, fajnie jest zobaczyć całe pole gry i ustawienie zawodników.  :spoko:

• ****
« Odpowiedź #155 dnia: 10 Cze, 2011, 19:51:18 »
Ustawienie zawodników?
1-4-4-2 przeważnie - he, he  ;)

• *****
« Odpowiedź #156 dnia: 10 Cze, 2011, 19:57:43 »
No niby tak, ale chodzi mi o daną chwilę w grze. Ze zbliżenia biegnącego zawodnika nie zawsze mogę rozszyfrować czy jest on już pod bramką, czy w połowie boiska (i co robią jego koledzy).   ;D

Tak czy siak - ta relacja bardziej mi się podoba niż ostatnia. I nie chodzi o to, że są też foty z trybun, tylko w ogóle ... jakoś mi bardziej pasi.

• ****
« Odpowiedź #157 dnia: 10 Cze, 2011, 20:09:24 »

Cóż poprzedni mecz był po wyborach miss, po których byłem lekko załamany.
Teraz z kolei starałem się bardziej ze względu na Wyborczą ;)

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #158 dnia: 11 Cze, 2011, 19:57:14 »
Nowe ekipy- II liga wschód sezon 2011/12

KSZO Ostrowiec -spadek z I ligi
Garbarnia Kraków -awans z III ligi
Olimpia Zambrów -awans  z III ligi
Pogoń Siedlce - awans z III ligi
Wisła Puławy lub Izolator Boguchwała

Moim zdaniem bardzo ciekawe zespoły dużo wniosą do II ligi wschodniej no i będzie więcej atrakcyjnych meczy.

Offline fcfadom

• Weteran
  • ***
  • Wiadomości: 281
« Odpowiedź #159 dnia: 11 Cze, 2011, 20:30:00 »
atrakcyjny mecz będzie w krakowie

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #160 dnia: 12 Cze, 2011, 19:00:23 »
na zakończenie sezonu Wigry pokonały Stal Rzeszów 4:2 ,oczywiście dzięki Mikiemu, który zdobył 3 gole,jednego dołożył młody ambitny Słowicki.