Autor Wątek: Puchar Polski 2010/2011  (Przeczytany 8495 razy)

Offline z bieguna

• Weteran
Odp: Puchar Polski 2010/2011
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Wrz, 2010, 16:10:43 »
 na pewno nie przyjedzie cały pierwszy skład ale i tak przyjadą znani i ograni zawodnicy,warto tam być..bilety już się sprzedają od wczoraj ok.300 poszło  a wtorek tuż tuż...

charytatywni

• Gość
WIGRY - Korona Zbiórka charytatywna
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Wrz, 2010, 17:12:57 »
Witajcie kibice!

Podczas najbliższego meczu odbędzie się zbiórka pieniędzy na kurację dla Kalinki. Dziewięcio miesięczna dziewczynka potrzebuje naszej pomocy. W wieku czterech miesięcy lekarze wykryli u niej Siatkówczaka. Jest to bardzo groźna odmiana nowotworu. Jest jeszcze nadzieja, na powrót Kalinki do zdrowia! Lecz czasu jest naprawdę mało.

W jej imieniu proszę was Suwalczanie o pomoc. Każdy grosz się liczy! Pokażmy umiemy pomagać! Przekaż tę wiadomość wszystkim kibicom! Nasze pieniądze uratują życie!

Pozdrawiam

Więcej informacji pod: http://www.kalinajanowska.pl/

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Wrz, 2010, 14:44:32 »
Wy sobie sie zbieracie na meczyk a ja dzisiaj w pracy do 18 i to bez mozliowści jakiegokolwiek zwolnienia. Dobrego spotkania życze.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Wrz, 2010, 17:38:34 »
Wigry Suwałki - Korona Kielce

0       :       2

Zabieram się za foty.

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Wrz, 2010, 18:03:33 »
no i porażka szkoda..ale Wigry walczyły ambitnie i przy odrobinie szczęścia można było powalczyć z Koroną nie taki diabeł straszny ;-) Pomian miał niemal setkę ale cóż...nie udało się...cieszy i gra ale niedosyt pozostał bo można był przejść do historii...
Frekwencja na trybunach rewelacyjna komplet widzów ok.1800,2 młyny z dobrym dopingiem,szczególnie uznania dla dzieci z młynku II ,dopingowali zacięcie i jak kibice Korony pojawili się zaznaczając śpiewem swoją obecność młodzi fani ich przekrzyczeli aż widać było osłupienie u fanów Korony  ;D
Widać jakie jest zapotrzebowanie na dobrą piłkę w Suwałkach.
Na meczu kibice z okolic z Raczek,Sejny,Gołdapi,Augustowa,Olecka Giżycka oraz Ełku więc różnorakie towarzystwo.
Oby nie trzeba było czekać następnych 10 lat na taki mecz i już na nowym stadionie przy sztucznym oświetleniu za rok będziemy podziwiać jak NASZE WIGRY walczą ambitnie z drużyną z ekstraklasy.
A teraz cóż znowu szarzyzna tylko najwierniejsi pewnie przyjdą na mecz z Olimpią Elbląg...ale warto było przeżyć taki mecz jak dzisiaj!

Offline kuba1193

• Weteran
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Wrz, 2010, 18:29:06 »
To już nie po raz pierwszy Pomian daje plamy w takich sytuacjach. Zamiast kiwnąć bramkarza i strzelić, to on chciał ośmieszyć bramkarza - strzelając pomiędzy nogami. Druga najlepsza sytuacja na wyrównanie była kiedy głową chciał skierować do siatki jeden z piłkarzy Wigier, ale zatrzymał przed utratą Hernani wybijając piłkę głową

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Wrz, 2010, 19:40:48 »
Trybuny przed meczem wypełnione po brzegi ..

... nasi od pierwszych minut rzucili się do ataku próbując raz lewą ...

... raz prawą stroną ...

... goście kontratakowali  i po niespełna pół godziny ... 

... przy niefortunnej interwencji naszego bramkarza - przegrywamy 0:1 .

Zarysowała się dość wyraźna przewaga gości ... 

... których należało powstrzymać za wszelką cenę.

Wigry szukały szczęścia w stałych fragmentach gry ...

... i kontratakach ....

... ale same też musiały powstrzymywać kontrataki Korony.

Kibice robili co w ich mocy ...

... aby zdopingować zespół.

Nasi stworzyli kilka groźnych sytuacji ..

...ale po żadnej z nich ...

... nie padła bramka.

Po jednej z akcji mamy niemal pewną sytuację strzelecką ...

... ale bramka przeciwnika jest jak zaczarowana ...

... i mimo wielu prób ...

... nie zdobywamy gola.

Tymczasem Korona przeprowadza bardzo groźne kontry ...

... po których pada kolejna bramka i przegrywamy już 0:2

Kibice do końca wierzą w zwycięstwo ...

... ale żadne zaklęcia nie pomagają.

I to chyba tyle.
Podsumowując - różnicy klas prawie nie było widać. Korona zdecydowanie parła do przodu jak tylko odzyskiwała piłkę, a nasi chyba niepotrzebnie rozgrywali atak pozycyjny pozwalając przeciwnikowi pozbierać się w obronie. Brakowało mi strzałów z dystansu i odniosłem wrażenie, że  napastnicy Wigier chcą z piłką wejść niemal do bramki Korony.

Offline gryson

• Super Poster
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Wrz, 2010, 19:46:42 »
Ciekawa fotorelacja :)
Noka, a nie dało się z płyty focić? Trzeba było mieć jakieś przepustki specjalne?

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Wrz, 2010, 19:53:48 »
Nie wiem jak wygląda sprawa z wejściem na płytę, ale sądząc po strojach z napisem "foto" - jest to jakoś formalnie uregulowane. Widziałem Wojtka na płycie, więc postanowiłem robić zdjęcia ze strefy dla kibiców. Wcale nie uważam, ze to gorsze miejsce do focenia, ale wymaga nieco dłuższego zooma, niż ten którym dysponuję.   

Offline kuba1193

• Weteran

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Wrz, 2010, 21:33:26 »
Koniec marzeń Wigier o pucharze

Piłkarze II-ligowych Wigier pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski. Suwałczanie przegrali 0:2 z grającym w rezerwowym składzie czwartym obecnie zespołem ekstraklasy, Koroną Kielce. - Nie byliśmy słabsi od rywali, ale zmarnowaliśmy kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola - mówi trener Marek Witkowski

http://www.sport.pl/sport/1,78974,8408524.html

Artykuł ze zdjęciami Wojtka  ;D

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Wrz, 2010, 16:11:12 »
Ciekawa fotorelacja :)
Noka, a nie dało się z płyty focić? Trzeba było mieć jakieś przepustki specjalne?
Tak, trzeba było mieć. Była lista i wydawano takie plakietki =>

Nie byłem na ostatnim meczu ligowym i już się obawiałem, że mnie pominęli. Ale nie ;)

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Wrz, 2010, 16:19:39 »
Wcale nie uważam, ze to gorsze miejsce do focenia, ale wymaga nieco dłuższego zooma, niż ten którym dysponuję.    
Tak, masz rację. Powiem więcej! Ci, którzy nie byli na meczu lepiej mogą sobie wyrobić zdanie o meczu na podstawie Twoich ujęć, a nie moich ciasnych kadrów
http://wojtek-kosynier.fotosik.pl/albumy/787103.html
 :(.
Postanowiłem, że na następnym meczu - o ile będę - część zdjęć zrobię z korony...

« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2010, 16:23:30 wysłana przez noka »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Wrz, 2010, 16:42:05 »
Swoją "lufą" na pewno wytniesz ładne kadry :)  Z korony jest bardzo fajna perspektywa, taka ... telewizyjna :)

Offline gryson

• Super Poster
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Wrz, 2010, 17:03:53 »
Nie twierdziłem, że Noki miejscówka gorsza, może nawet lepsza jeśli chodzi o relację, macie rację. Chodziło mi tylko o info jak to jest z wejściem na płytę z aparatem. Wojtek, a zawsze trzeba mieć taką wejściówkę? Nawet na ligowe? Czy tylko teraz był taki wymóg wejściówek? Możę kiedyś bym z ciekawości przeszedł się pofocić.