Autor Wątek: Lista zgłoszonych do grup młodzieżowych Wigier na sezon 2009/2010  (Przeczytany 2563 razy)

Offline kuba1193

  • Weteran
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Mężczyzna
   "ŻAKI" (trener: Adam Ołowniuk)
 

   1. BIŁDA MARCIN (07.08.1999)
   2. BURNEJKO DAWID (14.03.1999)
   3. BURZYCKI MATEUSZ (26.07.1999)
   4. IZBICKI MATEUSZ (23.03.2000)
   5. KRUPIŃSKI JAKUB (25.05.1999)
   6. ŁANGOWSKI JAKUB (25.05.2000)
   7. MAZUR FILIP (15.08.2000)
   8. NIEWULIS ADRIAN (20.09.2001)
   9. OLSZEWSKI PAWEŁ (16.03.2001)
  10. OŁÓW RADOSŁAW (07.04.1999)
  11. SERBIN JAKUB (16.04.1999)
  12. SURAŻYŃSKI DAMIAN (30.03.2000)
  13. TOCZKO DAMIAN (13.03.2000)
  14. WARAKOMSKI JAKUB(16.11.1999)
  15. WORONKO SZYMON (08.02.2000)
  16. CIEPŁOWSKI WOJCIECH (25.05.2000)
  17. TYLUTKI TOMASZ  (25.04.2001)
  18. ZŁOTNIK OSKAR(06.02.2000)
  19. GRUDKOWSKI MATEUSZ (21.10.2000)
  20. ROMATOWSKI GABRIEL (10.07.2001)
  21. ROJEK MATEUSZ (14.01.2001)
  22. POPŁAWSKI MACIEJ (13.04.2001)

 
"TRAMPKARZE MŁODSI", gr. I (trener: Henryk Śliwiński)

1. Anuszkiewicz Krzysztof (15.10.1999).
2. Bil Wojciech (17.06.1998).
3. Borkowski Maciej (13.09.1999).
4. Cimochowski Kacper (9.06.1998).
5. Janczulewicz Maciej (11.10.1998).
6. Karbowski Kacper (15.02.1998).
7. Michałowski Michał (8.09.1998).
8. Olszewski Bartosz (8.01.1999).
9. Parafinowicz Dawid (9.09.1998).
10. Piekarski Adrian (24.05.1998).
11. Rojek Mateusz (25.02.1998).
12. Rytelewski Tomasz (1.08.1998).
13. Świerzyński Dawid (20.03.1998).
14. Złotnik Krzysztof (17.07.1998).
15. Żukowski Przemysław (22.05.1998).
16. Górcewicz Kamil (2.02.1998).
17. Jeleniewicz Piotr (15.04.1998).
18. Jurkun Jakub (6.05.1998).
19. Zdanewicz Karol (4.06.1998).
20. Filipowicz Filip (13.10.1998).

 
"TRAMPKARZE MŁODSI", gr. II (trener: Dominik Rykaczewski)

1. Buraczewski Bartosz (22.04.1997).
2. Ceckowski Sebastian (07.02.1997).
3. Grochowski Piotr (16.08.1997).
4. Jeruć Michał (19.04.1997).
5. Konopko Łukasz (24.07.1997).
6. Korzeniowski Jakub (01.07.1997).
7. Małkiński Bartosz (05.08.1997).
8. Racki Wojciech (31.01.1997).
9. Sienkiewicz Piotr (12.01.1997).
10. Świacki Bartłomiej (08.06.1997).
11. Świderski Kacper (18.05.1997).
12. Świtaj Kamil (02.02.1997).
13. Zapolski Adrian (17.04.1997).
14. Wróblewski Damian (04.09.1997).
15. Łowczyński Rafał (22.05.1997).
16. Domański Kamil (13.06.1997).
17. Szczodruch Kamil (02.05.1997).
18. Mazurkiewicz Rafał (23.05.1997).
19. Kamiński Szymon (16.03.1997).

"TRAMPKARZE STARSI", gr. I (trener: Mariusz Cieślukowski)

1. Bazdyrev Erik (28.05.1996).
2. Kupszta Marek (18.04.1996).
3. Ludorf Piotr (22.08.1996).
4. Michałowski Bartosz (07.08.1996).
5. Rudziewicz Radosław (27.05.1996).
6. Siłkowski Błażej (25.05.1997).
7. Sobolewski Mateusz (30.09.1997).
8. Sobolewski Patryk (02.10.1996).
9. Tylutki Adrian (03.08.1996).
10. Wasilewski Bartosz (04.10.1997).
11. Zdanewicz Dominik (08.01.1996).
12. Żukowski Mateusz (19.01.1996).
13. Krzynowek Dawid (07.05.1996).
14. Warakomski Dawid (31.03.1996).
15. Dziadkowski Kamil (25.01.1996).
16. Ołdyński Marcin (20.04.1996).
17. Jabłoński Krystian (7.09.1996).
18. Krankowski Adrian (5.10.1996).
19. Łowczyński Marcin (21.12.1996).
20. Dudanowicz Mateusz (3.05.1996).
21. Dziadkowski Kamil (25.01.1996).
 
"TRAMPKARZE STARI", gr. II (trener: Dariusz Drażba)

1. Aneszko Bartosz (23.03.1995).
2. Borowski Paweł (26.12.1995).
3. Dolot Patryk (30.01.1995).
4. Gliniecki Damian (19.09.1996).
5. Jasiulewicz Adam (30.01.1995).
6. Jankowski Łukasz (30.01.1995).
7. Karbowski Mikołaj Marian (14.04.1995).
8. Kopiczko Sebastian (05.02.1995).
9. Niewiarowski Krystian (09.03.1995).
10. Misiakian Dawid Edgar (29.08.1995).
11. Olszewski Mateusz (23.07.1995).
12. Oleksy Marcin (09.03.1995).
13. Raczyła Rafał (09.05.1995).
14. Słabiński Damian (14.06.1995).
15. Szmydt Konrad (18.07.1995).
16. Wasilewski Sebastian (19.02.1995).
17. Żybura Przemysław (05.08.1995).
18. Żybura Bartosz (01.02.1996).
19. Danowski Daniel (3.10.1995).
20. Mackiewicz Wojciech (22.11.1995).
21. Petelski Konrad (20.09.1996).
22. Petelski Karol (20.07.1995).
23. Siemion Daniel (10.11.1995).
 
"JUNIORZY MŁODSI" (trener: Andruczyk Szymon)

1. Byliński Tomasz (01.01.1994).
2. Jabłoński Karol (15.09.1994).
3. Koch Piotr (04.02.1994).
4. Kupszta Robert (15.04.1994).
5. Malinowski Mateusz (08.07.1994).
6. Niedziejko Kamil (03.08.1994).
7. Omilianowicz Paweł (13.06.1994).
8. Rusiński Mateusz (08.02.1994).
9. Rzadkowski Patryk (28.03.1994).
10. Sawicki Sławomir (20.01.1993).
11. Szydłowski Maciej (10.01.1994).
12. Wojciechowski Kamil (27.05.1994).
13. Balewicz Łukasz (21.06.1993).
14. Czokajło Bartosz (2.03.1993).
15. Jegliński Michał (21.07.1993).
16. Kaczorek Dawid (14.07.1994).
17. Karłowicz Daniel (24.05.1993).
18. Mandygraf Patryk (25.10.1993).
19. Milewski Tomasz (26.02.1993).
20. Nowacki Damian (30.09.1993).
21. Pawłowski Bartosz (12.08.1994).
22. Saładonis Rafał (14.01.1993).
23. Sienkiewicz Sebastian (26.06.1993).
24. Stasiński Paweł (24.04.1993).
25. Suszczewicz Damian (7.11.1993).
26. Wysocki Rafał (11.02.1993).
 
 "JUNIORZY STARSI" (trener: Mariusz Magierski)
 
1. Bobowicz Piotr (23.01.1991).
2. Brzostowski Kamil (22.10.1991).
3. Bujnowski Rafał (13.04.1992).
4. Byliński Bartosz (29.08.1991).
5. Lebioda Piotr (28.05.1992).
6. Naumowicz Jakub (1.01.1991).
7. Omilianowicz Michał (30.12.1992).
8. Pianka Paweł (27.06.1991).
9. Pomian Adam (24.11.1991).
10. Sadło Mateusz (19.04.1991).
11. Wiśniewski Marcin (4.07.1991).
12. Rutkowski Leszek (17.06.1992).
13. Butkiewicz Mateusz (20.10.1992).
14. Dembowski Bartosz (20.02.1993).
15. Dziądziak Jarosław (19.08.1992).
16. Słowicki Krystian (1.03.1993).
17. Legenzow Igor (13.05.1992).
18. Szczecina Kamil (8.06.1992).
19. Nartowicz Adrian (3.10.1992).
20. Piaścik Sebastian (20.09.1993).
21. Rejmontowicz Mateusz (8.03.1993).
22. Sawicki Sławomir (20.01.1993).
23. Prusko Tomasz (20.09.1992).
24. Putra Mateusz (22.01.1992).
25. Wojtukiewicz Adam (8.10.1992).

Monek

  • Gość
Odp: Lista zgłoszonych do grup młodzieżowych Wigier na sezon 2009/2010
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrz, 2010, 09:24:36 »
Witam, wszędzie szukałem i naprawdę nie mogłem znaleść kontaktu do Pana Adama i dowiedzieć się kiedy są treningi.
Więc, chciałbym swego małego zapisać do żaków rocznik 2000. Posiada ktoś numer telefonu albo orientuje się kiedy są treningi,gdzie i o której? Bardziej interesuje mnie kontakt telefoniczny