Autor Wątek: SNORAS Snow Arena  (Przeczytany 2901 razy)

Offline majkel

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 92
SNORAS Snow Arena
« dnia: 02 Sty, 2011, 15:17:28 »
Dziś Litwini aby posmigac na nartach czy snowboardzie przyjeżdżają na Szelment, ale już niedługo się to zmieni. My będziemy jeździc do nich a wszystko to za sprawą "SNORAS Snow Arena", która ma zostac otwarta jeszcze tego roku w okolicach kwietnia. Ehh... Litwini budują taki obiekt a na naszym szelmencie nawet igielitu latem nie ma  :-\

Cytuj
Centrum sportu i rozrywki SNORAS Snow Arena – to wyjątkowy kompleks atrakcji zimowych w Druskiennikach.

Na obszarze o powierzchni 8 hektarów, w otoczeniu sosen, mieści wszystko, czego szukają najbardziej wybredni znawcy rozrywek, relaksu oraz nowości: nawet w najgorętszy dzień oferujemy śnieg, lód oraz urzekającą szybkość, pędząc z wysokich gór.


W jednym czasie pod jednym dachem około 1000 gości może cieszyć się wszystkimi możliwymi atrakcjami zimowymi: jeździć na nartach, sankach, szaleć na deskach snowboardowych, a w chwilach relaksu zażywać masażu oraz popijać aromatyczną herbatę, wieczorami bawić się w śniegowej restauracji. Dzieci natomiast mogą hasać w śniegu, a w przyszłości i jeździć na łyżwach, bawić się w hokej,


SNORAS Snow arena – to nowy adres na liście najlepszych światowych ośrodków sportów zimowych pod dachem. Według swoich technicznych parametrów trafia on do najlepszej piątki tego typu ośrodków, a równych sobie konkurentów nie ma w promieniu co najmniej tysiąca kilometrów.

Kompleks atrakcji zimowych w Druskiennikach został wyposażony po analizie najlepszych doświadczeń innych krajów, po ocenie ich błędów oraz używając najnowszych technologii oraz litewską pomysłowość i roztropność.

Obecnie na świecie jest około 50 ośrodków sportów zimowych pod dachem. Najwięcej z nich – około 30 – mieści się w Europie. Są one w USA, Japonii, Emiratach Arabskich, Australii, Nowej Zelandii, Malezji, Singapurze, Indiach, Korei Południowej.

Od dzisiaj między tymi państwami jest również Litwa.  

SNORAS Snow arena – to raj zimowy na ziemi. Niepodporządkowany zmianom pogodowym, ociepleniu klimatu.
Biały i przytulny. Przez cały rok.

http://www.youtube.com/watch?v=O0K_BupXJ2c&feature=player_embedded#!


Oficjalna strona http://www.snowarena.lt/pl/home
« Ostatnia zmiana: 02 Sty, 2011, 15:28:05 wysłana przez majkel »

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4514
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: SNORAS Snow Arena
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sty, 2011, 15:45:30 »
Zapowiada się nieźle i strona www w polskiej wersji językowej.  Dla porównania strona WOSIRu nie ma wersji litewskiej (tylko PL i ENG), a Litwini stanowią całkiem sporą grupę narciarzy na stokach Szelmentu.

Suw

  • Gość
Odp: SNORAS Snow Arena
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sty, 2011, 21:19:28 »
Skąd ja znam ten temat?? hmmm. Otóż w październiku wysyłałem e-mail do władz ośrodka Szelment, z prośbą o dodanie litewskiego języka na ich stronie internetowej. Do tej pory jednak odp. nie dostałem co do tej sprawy, a także nie widzę żadnej zmiany na stronie. Chciałem tylko pomóc. Mam nadzieję, że problemy wynikają z braku tłumacza albo z braku pieniędzy ( w co wątpię gdy widzę wyciąg taśmowy za 300 000 zł). Jakby nie patrząc, nakład pracy byłby to niewielki, a korzyści mogłyby naprawdę być duże(np. zaczynając od pozyskania nowych klientów, do poprawienia satysfakcji i komfortu dotychczasowych klientów oraz utrzymania części klientów którzy mogą odejść na rzecz SnorasParkas- oczywiście wszędzie mówię tutaj o Litwinach). Niech się władze ośrodka uczą jak powinna wyglądać strona internetowa- wchodząc na stronę przyszłego konkurenta- SnorasParkas z dostępnym językiem polskim.Litwini jak sam dyrektor ośrodka wspominał w wywiadzie dla radia 5 stanowią 30%-40% wszystkich klientów!!!!! Trzeba jakoś o nich zadbać aby część z nich mimo całorocznego ośrodka w Druskiennikach za rok wróciła na Szelment i zostawiła trochę pieniędzy :) Nie zaszkodziła by także reklama ośrodka na Litwie, ale może takowa istnieje-więc wole tego akurat nie krytykować. Mamy super ośrodek i rozwijajmy go na wszelkie sposoby. Może także warto zastanowić się nad wprowadzeniem na stronie języka rosyjskiego???- tu niestety nie mam pojęcia czy są jacyś goście z Obwodu Kaliningradzkiego i Białorusi. Pozdrawiam

Offline majkel

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: SNORAS Snow Arena
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Maj, 2011, 18:32:40 »
http://www.suwalki24.pl/index.php/2011050111315/Druskienniki.-Stok-z-poslizgiem.html

Około 55zł za cały dzień jazdy !? no no no... coś czuje ze bede nie raz sie goscil w tym osrodku  ;D