Autor Wątek: Playarena - darmowe rozgrywki sportowe.  (Przeczytany 1841 razy)

MattiR

  • Gość
Playarena - darmowe rozgrywki sportowe.
« dnia: 02 Mar, 2011, 19:37:30 »
Witam. Jestem przedstawicielem inicjatywy Playarena na miasto Suwałki.
Cytat: Playarena.pl
Co to jest Playarena? Playarena to ogólnopolskie, darmowe rozgrywki piłkarskie amatorów.
Rozgrywki prowadzone są w ligach w ramach miasta. Każde miasto może mieć własną ligę. Po zakończeniu sezonu organizowany jest turniej finałowy o Mistrzostwo Polski Playarena.
Wykorzystujemy internet by umawiać mecze rozgrywane w rzeczywistości. Skąd ten pomysł? Zawsze, kiedy próbowaliśmy umówić się na mecz, wyrastał przed nami jeden problem - brak ludzi do gry. Dzięki Playarena.pl znajdziesz ludzi chętnych do gry na wybranym przez Ciebie boisku w Twoim mieście.
Dokonujemy rewolucji w polskiej piłce.
Projekt jest skierowany do wszystkich, którzy chcą spędzać wolny czas aktywnie, poprzez sporty zespołowe. Nie ważna jest płeć czy wiek. W rozgrywkach może wziąć udział każdy, od ucznia podstawówki, poprzez zawodowych sportowców, aż do emerytów. Obecnie w rozgrywkach Ligi Playarena bierze udział 45830 zawodników w 1741 drużynach w ponad stu polskich miastach, m.in. we Wrocławiu, Szczecinie, Warszawie, Krakowie czy Białymstoku.
Jedynym wymogiem uczestnictwa jest konieczność posiadania konta na portalu Playarena.pl za pomocą którego umawiamy się na spotkania i dokumentujemy wyniki. Udział jest w pełni darmowy, a rejestracja trwa około 30 sekund. Kolejne kroki to: stworzenie drużyny wraz z przyjaciółmi, zapisanie się do ligi i najważniejsze: wyjście na boisko.

Więc zapraszam wszystkich zainteresowanych, aby zapisywać się na stronie www.playarena.pl, tworzyć drużyny i zapisywać się do Lig miasta Suwałki. A przede wszystkim zachęcam Was, drodzy Państwo, abyście wraz z Playareną wybiegli na boisko i udowodnili że w naszym mieście jest niemniej wielkich talentów niż w wielkich miastach naszego kraju. www.Playarena.pl
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam,
Mateusz Rosłaniec
Ambasador Rozgrywek Playarena na miasto Suwałki
Playarena.pl

Jeśli mają Państwo jakieś pytania chętnie na nie odpowiem w tym temacie, acz zapewniam że wszystkie niezbędne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej