Tak to fakt wiekszośc europejskich grup gra beznadziejnie , faworyci sie wypsztykali . Wydaje mi sie , że odczuwali zbyt wielka presję a fakt jakie pieniadze zarabiaja pomieszał im w głowie . Mysleli ,że pójdzie im gładko a tu masz . Za to druzyny z Ameryki Południowej i Afryki - jak dla mnie genialne

« Odpowiedź #16 dnia: 24 Cze, 2010, 23:51:33 »

• Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4514
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Cze, 2010, 22:44:54 »
Jutrzejsze nagłówki gazet zdominuje zapewne jeden temat - sędziowanie. Na tej randze imprezie, a zwłaszcza w fazie pucharowej, nie mają prawa zdarzać się tak rażące błędy jak nieuznanie prawidłowo zdobytej bramki lub uznanie gola z ewidentnego spalonego. Dziwne jest to tym bardziej, że technikę potrzebą do szybkiej weryfikacji zdarzeń opanowaliśmy już dawno temu. Ponadto tuż po golu cała akcja została wyświetlona na stadionowym telebimie, gdzie sędziowie mogli zobaczyć wszystko z innej (lepszej) perspektywy, a mimo pozostali przy swojej błędnej decyzji. Szkoda, bo takie wpadki wypaczają cały sens sportowej rywalizacji.
Jedyna pociecha, ze padło dziś dużo bramek, a gol Teveza był chyba najładniejszy w całym Mundialu. Ćwierćfinał Niemy - Argentyna ... oj będzie się działo :)

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Cze, 2010, 11:17:36 »
4 lata temu w ćwierćfinale też musiały się ze sobą zmierzyć reprezentacje Argentyny i Niemiec. Wtedy akurat w regulaminowym czasie gry był wynik 1 - 1. Po obu dogrywkach nikt nie strzelił bramki. I potrzebna była wtedy seria rzutów karnych. W których lepsi okazali się Niemcy. Moim zdaniem trudno wskazać faworyta. Obie drużyny grają bardzo dobrą piłkę na tych mistrzostwach. Zapowiada się niezwykłe spotkanie ćwierćfinałowe.

PS: Dzisiaj są spotkania:     Holandia - Słowacja   ,        Brazylia - Chile

Offline Rockers

• Mega Poster
  • *****
  • Wiadomości: 1513
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Cze, 2010, 11:51:39 »
Dopóki nie beda wprowadzone powtórki dla sędziów - takie sytuacje nie znikną.

• *****
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Lip, 2010, 18:31:14 »
Brazylia do domu  :'(   W drugiej połowie chyba zjadła ich presja odrobienia bramki.

Heh ... i teraz nie wiem komu kibicować  ;)

Offline danek33

• Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 96
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Lip, 2010, 18:36:01 »
ha... ja stawiałem na ćwierćfinał : holandia, hiszpania, argentyna i anglia
wierzyłem w holandię... chociaż pierwsza połowa tego nie pokazywała
na razie jeden poszedł do domu... anglia... ale dlatego że trafił nie w ta tabelę co trzeba (myślałem że wyjdą z grupy z pierwszego miejsca)

no a finalista.... stawiam na argentynę

Offline samul

• **
  • Wiadomości: 101
  • Całkiem nie na diabła
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Lip, 2010, 20:00:48 »
Ja stawiam na finał Hiszpania-Holandia

• *****
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Lip, 2010, 21:58:10 »
Marzę o tym, żeby Ghana doszła jak najwyżej.

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Lip, 2010, 23:33:50 »
Dzisiaj największa niespodzianką było odpadnięcie Brazylii z turnieju w meczu z Holandią.

A już dzisiaj możemy zacierać rączki na jutrzejsze mecze:
Argentyna - Niemcy
Paragwaj - Hiszpania

Zapowiadają się niezwykle emocjonujące mecze

• **
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Lip, 2010, 22:44:22 »
50 % mojej intuicji wlasnie sie sprawdzila.Jutro zobacze czy mialem dobra "czutkę"

• *****
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Lip, 2010, 23:22:27 »
Niemcy - Hiszpania.

Trochę nudny mecz , przynajmniej pierwsze 60 min. Stawiałem na Niemców, bo podoba mi się ich styl gry - prosty, skuteczny, bez zbędnego kombinowania. W finale stawiam na Holandię  ;)

Offline TuneR

• *****
  • Wiadomości: 1055
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Lip, 2010, 07:50:05 »
Też stawiałem na Niemców. Ale niestety - Klose i Podolski nie zaistnieli w tym meczu.

W finale liczę na Holendrów :)

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Lip, 2010, 11:21:50 »
Hiszpanie na tym turnieju grają brzydką piłkę. Zawsze w pierwszych połowach słabo grają. po zmianie stron trochę lepiej i strzelają bramki. Ale teraz wygrywają ciągle jakimś fartem. Z kolei Holandia od początku turnieju gra piękną i ładną piłkę dla oka. Jeszcze nie przegrali żadnego meczu na tym mundialu! Ja stawiam na Holandię w meczu finałowym z Hiszpanią. Z kolei w meczu o 3 miejsce (mecz odbędzie się w sobotę) nie mam żadnych złudzeń, że ten mecz wygra reprezentacja Niemiec.

• **
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Lip, 2010, 15:20:37 »
Moje typy sie sprawdzily.Teraz typuje 2:1 dla Wiatraków(czyt.Holendrów) a w meczu o 3 miejsce 2:0 dla Urugwaju