Autor Wątek: Kibicowanie  (Przeczytany 4363 razy)

Offline Rockers

• Mega Poster
Odp: Kibicowanie
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Mar, 2010, 21:08:58 »
Chłopaki, nie ma się co spierac i roc sobie wyrzutów. Jeden chodzi na siatkę, drugi na nogę, trzeci lubi szachy, tyle.
Ja osobiście byłem na paru meczach piłki nożnej, nie tylko w Suwałkach, ale też w Olsztynie. I co? Przez 90 minut jakoś nie czułem, ze jestem na meczu. Z jednej strony 'j...c PZPN', z drugiej 'sędzia c..j', z trzeciej 'kto nie skacze ten z policji', później znowu 'j..c PZPN', a na koncu gdy policja pojawia sie na stadionie caly stadion krzyczy 'w..........c'. Ok, tyle, że obok siedzi ojciec z dwójką dzieci. To jest sportowe widowisko? Będąc w Olsztynie dostałem gazem po oczach przy wychodzeniu ze stadionu, bo grupa kiboli rzuciła się na policję, a oberwała za to cała gromada kibiców. Wolę przyjśc na mecz Ślepska, gdzie dzieje się dużo, doping jest jaki jest, ale to dopiero początki, a drużyna przeciwna witana jest brawami, a nie stekiem wyzwisk i gwizdów. Kto był na wczorajszym meczu wie, jak duże brawa zebrał przeciwny zespół. I to jest doping, to są kibice.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Mar, 2010, 21:20:08 »
Rockers- A jak gorąco przyjeli Rafała Jarząbskiego.

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Mar, 2010, 21:24:58 »
Dokładnie - może to będzie przesadzone, ale dla mnie zrobiło się cholernie miło, że można tak gorąco przyjąc zawodnika z Suwałk grającego w przeciwnej drużynie. Podobnie zresztą jak całą drużynę - ani jednego gwizdu, nic. Wiadomo, że w czasie gry jest inaczej, ale zarówno przed i po meczu kibice spisali się na medal. Poruszę jeszcze sprawę gwizdka, w czasie wczorajszego meczu. Ktoś miał ze sobą gwizdek łudząco podobny do gwizdka sędziego, i rzeczywiście, z doświadczenia wiem, że przeszkadza to w grze, bo zawodnicy się po prostu gubią. Po prośbie pana Łukowskiego gwizdek nie był użyty ani razu - nawet w czasie przeszkadzania zawodnikowi przeciwników w czasie zagrywki.

Offline Glina94

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Mar, 2010, 06:43:58 »
Ja nie chodzę , ze względu na mało wygranych ;) Poczekam aż wezmą się do roboty .... ;]
Człowiek Zwiastunów i Kina ;)

Offline kuba1193

• Weteran
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Mar, 2010, 21:46:40 »
Ja na najbliższy mecz jaki pójdę to na mecz Ślepska (po raz pierwszy). Na mecz Wigier pójdę jak będzie dobra pogoda czyli tak +15C i wyżej. Bo inaczej to się można przeziębić na amen. Teraz na meczach Wigier jest śmiechu warte z frekwencją. Tylko 200-500 osób jak wcześniejszych wpisach wspomniałem. I te w większości 200-500 osób to ultrasi

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Sie, 2010, 07:36:24 »
W TVN Turbo wczoraj leciało z lektorem ;) Program o polskich kibolach... Wstyd na Euro...

http://video.google.com/videoplay?docid=8831046128904338535

Niestety nie wszyscy idą na mecz dodać otuchy drużynie
« Ostatnia zmiana: 30 Sie, 2010, 07:39:31 wysłana przez the_mask »
   [img height=50]http://lh3

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Sie, 2010, 21:51:12 »
'Nasi' kibole są na drugim miejscu, po Kolumbii.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Wrz, 2010, 11:50:30 »
Wrzucam jeszcze dokument DICOVERY o naszych kibicach z lektorem.

http://www.megavideo.com/?v=KW9F5J9S
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2010, 12:11:25 wysłana przez the_mask »
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

zwierzak112

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Mar, 2011, 21:37:26 »
Mogę dodać jak robiliśmy na zywo transmisję w radiu to było w Suwałkach z Olsztynem Wigry grały. Nie dało się komentować co drugie słowo to wulgaryzm brak szacunku i obycia szkoda dużo mówić. Gazem dostaliśmy po oczach jak wiatr zawiał w naszą stronę. Wychodząc z budynku na parking jak drużyna przeciwna idzie do autokaru to już całkiem istny odlot mało co nie pozabijają się między sobą z ochroną, policją... To ma nazywać się kibic swojej drużyny czy pseudo... Czy tylko chodzi na mecze po to zeby komuś w pysk dać albo żeby zobaczył światełko w tunelu. Jeżeli to nie zmieni się to na mecze piłki nożnej bedzie mało ludzi przychodzić, powaga. Ja jestem za Wigrami i Ślepskiem nich tutaj ten sport jaki jest będzie :). Na badminton chodzi może 20-30 osób żeby oglądnąć i nic nie mówią nie narzekają jest jak jest.

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Mar, 2011, 22:36:32 »
W Olsztynie mialem 'przyjemność' kilka razy wracać od siostry do sibie w chwili, gdy kończył się mecz Olsztyna. Akurat droga od  siostry do mnie to trasa, którą w stronę miasta wracają kibole Stomilu (OKSu, jednak Stomil jest bardziej kojarzony). Kobiety z kiosków opuszczają rolety antywłamaniowe, ludzie chowają się po blokach. Tak wygląda koniec każdego olsztyńskiego meczu. Nie daj boże Stomil przegra - wtedy burdy niemal gwarantowane.

zwierzak112

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Kwi, 2011, 21:04:11 »
Co chodzi o kibicowanie na meczach piłki nożnej to mam materiał nagrany video i dźwięk jak kibice wigier kibicuja szok brak na to słów ale prawdziwe :/ nie wiem czym chcą pochwalić się te osoby nie które a może zaimponować. Czy obie drużyny muszą w taki sposób na siebie czy do siebie tymi słowami ostrymi zagrzewać swoją drużynę. Bywało tak że po meczu  były bójki i takie tam... Zadajcie sobie jedno pytanie po co chodzi na mecz wigier... Czy po to żeby komuś buśkę obić i nie tylko tą część ciała a może na wtykać słowami innej drużynie czy właśnie o to chodzi?? Masakra :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2011, 21:10:44 wysłana przez noka »

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Kwi, 2011, 06:00:37 »
Kibice są po to żeby wspierać zawodników, ale w taki sposób? ;/ Szkoda gadać. Wideo powyżej 18roku

http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/aQRHSfwsVN2/doping_kibicow
   [img height=50]http://lh3

marecki1001

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Maj, 2012, 21:10:56 »
odświeżam temat bo mnie zaciekawił
skąd mała frekwencja na meczach Wigier??
Myślę że w 90% wina leży po stronie zarządu.. od lat 90-tych chodzę na mecze... kiedys kibice bardziej byli za drużyną  niż teraz. nawet sponsorzy nie chcą dawać kasy. w oczach ludzi i sponsorów zarząd stracił wiarygodność. Wystarczy zapytać widza po meczu co myśli o obecnych Wigrach... dziwne? dla mnie nie.. juz od wielu lat mówi się o awansie do I ligi. mieliśmy nawet dobrego trenera "Z. Kaczmarek". odszedł po dwóch latach bo możliwością zarządu była II liga. miał być awans a jest ciągła walka o utrzymanie. czyli praktycznie nic się nie zmieniło! ciągła rotacja zawodników, zostają tzw. stali bywalcy. nie bede wymieniał nazwisk by "nie wieszano na mnie psów". Piłkarze, którzy mają umiejętności na III ligę.. nie więcej... ale znajomości itd. wracając ładnych kilka lat wstecz.. mieliśmy też dobrego trenera... powód rozstania ten sam... (chodzi o pana Złomańczuka). Namawianie kibiców by przyszli na mecz to kropla w morzu... kolejne kłamstwo jakie się pojawia podczas reklamy klubu... Zbudujmy nową drużyne na nowy stadion... a ja pytam gdzie ta druzyna?? Jeśli zarząd będzie nadal "zgrywał głupa". wmawiał że jest super... a liga weryfikuje wszystko to kibiców będzie znów coraz mnie.. Zarząd musi odbudować morale!! to jeden główny powód... 10% - to atmosfera w polskiej piłce... korupcje, brak dobrych sędziów (przykład ostanich meczy z Motorem i Świtem)... brudne krzesełka.. proszę kierować tę sprawę do OSiR-u. bezpieczeństwo - teraz są kamery itd.. nie jest źle... afer jak narazie brak :P... a zamieszki np. z policją w polskiej ekstraklasie itd. to wina nie kibiców a Policji czy Ochrony... to są prowokatorzy!!! kto pamięta pikietę pod stadionem kilka lat temu jak zarząd zrezygnowal z meczu z Łomżą.. ktos pamięta zabawę w "stary niedźwiedź mocno śpi"??? my się bawiliśmy, a dla Policji była okazja do lania pałami...
jak narazie tyle mam do przekazania... to moja opinia