Autor Wątek: EURO 2012  (Przeczytany 14169 razy)

Offline gaga

• - VIP -
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #90 dnia: 05 Maj, 2012, 19:27:15 »
O tym,że wybierają piosenką na EURO-słyszałam i nawet tu pisałam,że jedną z nich miała być piosenka pt."Kochać kochać PZPN",którą wstawiłam. Myślę,że z dwojga złego,to już to byłoby lepsze. Jednak kiedy miało być tzw.głosowanie nigdzie nie słyszałam ani nie czytałam. Moim zdaniem jak usłyszałam jaki jest wybór,to sądziłam,że ktoś fajnie żartuje.Ale nie...... jeśli takim ''czymś'' mamy prezentować nasz kraj,to ja się pod tym nie podpisuję i w tym miejscu robię ten sam gest co nasz ''sławny'' noka :facepalm:   ;D

Offline tubus

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #91 dnia: 06 Maj, 2012, 10:19:35 »
Już niedługo w radiu5 :)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #92 dnia: 07 Maj, 2012, 16:29:14 »
Wczoraj przy niedzielnym spotkaniu z dzieciakami dyskutowaliśmy na temat ''Kokoko'',moi panowie zapewniali mnie,że było wiadomo,że przy okazji ogłaszania składu drużyny miała być ogłoszona oficjalna piosenka reprezentacji Polski na Euro 2012.Podobno o głosowaniu,również wcześniej mówiono. Natomiast dziś przeczytałam w Głosie Wielkopolskim,że muzykę,którą wykorzystano do tego hitu, napisał  40 lat temu.....Wojciech Kilar dla zespołu Śląsk.

Teraz coś z mojego podwórka,ponieważ dotyczy EURO,wobec tego link do strony i filmu wrzucam tutaj. Dodam jeszcze,że jesteśmy przerażeni strefą kibica,umiejscowioną w samym centrum miasta.''Stary'' Poznań jest bardzo ciasny i zamieszkany,a na pl.Wolności,który wybrano na tą strefę ma się ponoć zmieścić 300 tys ludzi :-\  Współczujemy mieszkańcom,mamy wolne tereny na Dębinie nad Wartą, na Malcie, a wybrano środek miasta.Kto był w Poznaniu ten wie,że będzie bardzo niebezpiecznie-jadące tramwaje,całe szczęście,że samochody nie pojadą tą ulicą.Już przestaję marudzić i czekamy na wykończenie wszelkich remontów :P

http://www.epoznan.pl/news-news-32360?z=newsletter

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #93 dnia: 09 Maj, 2012, 15:46:14 »
EURO 2012 z przymrużeniem oka  ;)  Polska kadra polityczna na Euro 2012- zobaczcie zdjęcia  ;D

http://dzikikraj.interia.pl/na-wybiegu/polska-kadra-polityczna-na-euro-2012-zdjecie,iId,672044,aAId,47208#672044

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #94 dnia: 10 Maj, 2012, 17:05:24 »
   koko spoko

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #95 dnia: 12 Maj, 2012, 16:13:10 »
Dziś słuchałam rozmowy na TVN24 na temat EURO 2012 i między innymi o ''sławnej '' przyśpiewce. Zgadzam się z rozmówcami,że oddane  głosy więcej mówią o szyderstwie aniżeli o guście głosujących i chyba musimy się z tym pogodzić.Na interii ponownie czytam o bardzo podobnych problemach,które były poruszane w programie.

Jak Euro 2012 zmieniło polską rzeczywistość? http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/jak-euro-2012-zmienilo-polska-rzeczywistosc,1793493,4199

Jeśli chodzi o moje miasto,na jego obrzeżach miało powstać miasteczko namiotowe dla kibiców,jak do wczorajszego dnia,mówiono,że w wyznaczonym miejscu jest tylko ''ściernisko'' i tak połowa prac zaczęta nie będzie zakończona,a te,które zakończą na szybciutko pewnie po Euro będą do poprawki. Jednym słowem Euro dużo nas będzie kosztowało,aby tylko się opłaciło  ;)

MAM-Twoje kogutki są bardzo odpowiednie do piosenki i panujących nastrojów  ;D

Offline tubus

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #96 dnia: 12 Maj, 2012, 16:49:55 »
Dla mnie euro mogło by się nie odbyć i byłbym szczęsliwy :cyk:

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #97 dnia: 16 Maj, 2012, 15:04:09 »
Poznański hymn na Euro 2012 hitem Internetu

Grupa V-Unit w odpowiedzi na piosenkę „Koko Euro Spoko” przygotowała nowy hymn na Euro 2012, który od kilku dni króluje w Internecie. Teledysk do piosenki powstał w Poznaniu.

Zanim wysłuchacie i obejrzycie teledysk,przeczytajcie tekst,który przedstawia aktualny wygląd Poznania,abyście nie myśleli,że jestem zrzędą.:

http://www.epoznan.pl/news-news-32578?z=newsletter

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #98 dnia: 28 Maj, 2012, 23:15:28 »
Widzieliście mapę Polski wg UEFA?

Trochę nieczytelne napisy,chodzi o Gdańsk,Warszawę,Wrocław i Poznań.

Zobaczcie w jakim miejscu znajduje się Gdańsk- w miejscu Olsztyna, Poznań koło Bydgoszczy, a Warszawa tuż obok Ciechanowa. Taką mapę Polski zaprezentowała UEFA w jednym z filmów promujących Euro 2012.UEFA chciała coś pokazać i potwierdza się opinia,że o Polsce zachód nie ma pojęcia.

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #99 dnia: 29 Maj, 2012, 10:35:29 »
O kurdę, studiuję w Gdańsku! Tylko morza nie znalazłem..

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #100 dnia: 29 Maj, 2012, 16:11:43 »
Natomiast ja przybliżyłam się do Was o prawie 2 godz. drogi-pociągiem  ;)

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #101 dnia: 31 Maj, 2012, 07:07:58 »
euro coraz bliżej i widzę,iż pojawiają się barwy podobne do barw reprezentacji POLSKI z logo tyskie :facepalm:
szkoda że są ludzie którzy coś  takiego wywieszają.... :dokitu:

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #102 dnia: 04 Cze, 2012, 21:49:08 »
Nawiązując do tematu wywieszania barw napomknę,że w moim mieście na jednym z budynków lokatorzy-kibice zmówili się i wywiesili w każdym oknie inną flagę.
W oknach górnych pięter bloku wisi 16 flag
Wywiesili flagi trochę wcześniej,by sprawdzić czy są dobrze zamocowane.Na EURO są już gotowi  ;)

Teraz trochę z innej beczki  :)

Strefa kibica tylko z kartą zbliżeniową.W Gdańsku,Poznaniu i Wrocławiu,wszystkie transakcje na terenie stref kibica dokonywane będą przy użyciu kart zbliżeniowych. Osoby,które takich kart nie posiadają będą mogli wyrobić i doładować takie karty na miejscu.
Bank PKO SA- oficjalny sponsor mistrzostw,zajmie się wydawaniem powyższych kart,bez potrzeby zakładania rachunku ROR. Jednym słowem EURO 2012 przy okazji dokona promocji kart zbliżeniowych.
Szacuje się,że we Wrocławiu w okolicach rynku i pl. Solnego mecze obejrzy ok.40 tys ludzi,w Gdańsku w okolicy pl. Zebrań Ludowych -30 tys. a w Poznaniu na pl. Wolności ok.30 tys osób.
Jedyna Warszawa będzie wolna od kart zbliżeniowych,a w okolicach Pałacu Kultury i Nauki ma kibicować od 60-100 tys chętnych kibiców.

Powracając do formy płatności -miasta tłumaczą,że promują najnowszą technologię płatności dla bezpieczeństwa kibiców. Strefy kibica,to miejsca publiczne,gdzie będzie przebywać olbrzymia ilość osób. Należy zaznaczyć,że dzienny limit transakcji bezgotówkowej wyniesie 500zł.
Centra rozliczeniowe liczą,że podczas mistrzostw Polacy przekonają się,że płacenie kartą zbliżeniową jest naprawdę bezpieczne,a technologia zbliżeniowa przyspiesza dokonanie transakcji.
Nie traci się czasu na wpisywanie PIN-u,wydawania reszty i szukania drobnych. Na pewno nie każdemu spodoba się podobna praktyka,ale należy nadmienić,że podobno takie karty są wygodniejsze w użyciu,większość banków gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku posłużenia się nią przez osobę nieuprawnioną,zanim właściciel zdąży zablokować i zgłosić kradzież.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #103 dnia: 05 Cze, 2012, 00:33:12 »
Z ostatniej chwili-Portugalczycy mieli wylądować na poznańskiej Ławicy o 21,40-tak zapowiadano w lokalnej telewizji.Obecnie są już zapewne w Opalenicy oddalonej od Poznania o 30 minut -samochodem.
Poniżej relacja z ich lądowania,a pod nią kilka wzmianek na temat Opalenicy - podobno najdroższy ośrodek w Polsce :

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/590281,portugalczycy-z-cristiano-ronaldo-wyladowali-w-poznaniu,id,t.html

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << ST. SIERŻANT >>
« Odpowiedź #104 dnia: 06 Cze, 2012, 07:58:24 »
Idzie Euro, szału nie ma

Jak widać nie wszyscy czują Euroszał :)