Autor Wątek: EURO 2012  (Przeczytany 14932 razy)

Offline Marcinek_94

• Weteran
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #60 dnia: 29 Lut, 2012, 23:59:15 »
Panowie, aż tak źle nie było.Uff...ważne że plamy nie daliśmy ;)

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Mar, 2012, 08:06:09 »
wiem że sporo suwalczan pojechało na ten mecz,może ktoś z forum?
fajnie było by żeby opisał swoje wrażenia.\
Jak widać batów nie było,to nie ten etap przygotowań ażeby dostać lanie u siebie na nowym ,pięknym stadionie.
Oby tam na Euro,liczę na zwycięstwo z Grekami. :spoko:

Offline samul

• Stały Bywalec
  • **
  • Całkiem nie na diabła
« Odpowiedź #62 dnia: 01 Mar, 2012, 11:25:45 »
Witam!
Byłem na meczu i ogólne wrażenia są na plus.Stadion naprawde fajny,duży,chociaż widać było jeszcze sporo niedoróbek.Oranizacja mogła być troche lepsza.Minusem było to że były tylko 2 bramy wejściowe na stadion,nie wszystkie toalety pootwierane,za mało stoisk z jedzeniem i piciem.
Bardzo fajne wrażenie robi iglica która wisi nad stadionem.Tyle na temat stadionu,bo na temat gry to troche żal się wypowiadać,chociaż wiem że w telewizji jakoś to wyglądało.Widząc to na żywo,to niestety ale nie miałem pozytywnych odczuć na temat gry naszych reprezentantów.Śmiało mogę stwierdzić że z taką grą,to nie mamy czego szukać na EURO.Obym się mylił.
Jak coś jeszcze chciecie wiedzieć na temat tego meczu,to piszcie-odpowiem

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: 01 Mar, 2012, 15:54:46 »
Jak Euro będzie komentował Szpakowski to chyba podziękuje a i jeszcze jedno media zachwycają się wspaniałą atmosferą, pytam się jaką atmosferą ? Te kilka okrzyków Polska Polska co parę minut ? Mam wrażenie że większość tych ludzi na stadionie była tam tylko po to by zrobić sobie kilka zdjęć na facebooka i pomachać znajomym. Mam nadzieję, że po Euro skończy się moda wśród ludzi aby przyjść na nowy stadion i zrobić kilka zdjęć i wróci doping taki jaki był jeszcze chociażby podczas eliminacji do Euro08.
Milicja też była obywatelska...

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #64 dnia: 01 Mar, 2012, 16:45:37 »
Czyli Twoim zdaniem rodzina z dzieckiem nie ma prawa przyjść na stadion, bo 'nie drze r..a'?

Offline tubus

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: 01 Mar, 2012, 17:07:50 »
Szpakowski chyba nie widział dopingu na meczu jak dla niego Polska, Polska, Polska co 10-15 min to doping to jak nazywa się to np http://youtu.be/JbcCSbWSvXk
A Taki powinien być doping na meczach reprezentacji http://youtu.be/FIFy4k09yn8
« Ostatnia zmiana: 01 Mar, 2012, 17:12:09 wysłana przez tubus »

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #66 dnia: 01 Mar, 2012, 19:04:29 »
Co do gry. Nie odkryję Ameryki podkreślając brak Roberta Lewandowskiego, który moim zdaniem stanowi 1/4 - 1/3 wartości zespołu. Widoczny był też brak Murawskiego. To że Jeleń grał jak grał wcale mnie nie dziwi. Skoro w swym klubie wchodzi na 3-4 minuty...  Fajnie, że odrodzili się Obraniak (przejście do Bordeaux okazało się strzałem w dziesiątkę) i Błaszczykowski (a jeszcze w grudniu nosił się z chęcią odejścia z Dortmundu). Nieźle zaprezentował się Perquis. Pozostaje pytanie na ile procent zagrała Portugalia? W pierwszym kwadransie zepchnęła Polaków do obrony, później mecz się wyrównał. Nasi się otrząsneli? Czy raczej tamci zaczęli się oszczędzać. Inna sprawa, że gdyby Nani (moim zdaniem przyćmił Ronaldo) nieco lepiej przymierzał, to byłoby po ptakach...

Offline samul

• Stały Bywalec
  • **
  • Całkiem nie na diabła
« Odpowiedź #67 dnia: 01 Mar, 2012, 20:37:12 »
Taki news-ik.Podczas meczu w Wawie,jednemu z działaczy naszych Wigier,buchneli auto.Przykre :dokitu:

Offline tubus

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Mar, 2012, 18:16:31 »
Parkingi na stadionie nie strzeżone?

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Mar, 2012, 18:55:31 »
Parking jest strzeżony tylko wtedy, gdy przy wjeździe otrzymasz dowód zapłaty na którym będziesz miał markę, model i nr rejestracyjny samochodu. Jeśli nie, może to być tylko dozorowany. I tylko w pierwszym przypadku można uzyskać pieniądze za kradzież, również w sądzie. Mówiąc krótko - nie było kartki z marką, modelem i rejestracją - parking nie jest strzeżony, i w razie utraty samochodu nic nie zrobimy.
Teraz trzeba tylko info na temat tego co wydają przy wjeździe, ale domyślam się, że na pewno nie jest strzeżony.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #70 dnia: 07 Mar, 2012, 11:51:12 »
No i mamy kolejny spadek w rankingu FIFA. Zajmujemy już 75 lokatę. I co tu się dziwić że najlepsze drużyny nie chcą z nami grać albo do spotkan z nami wystawiaja już nawet nie 2 a 3 składy. Zastanawiam sie ile PZPN musiał zapłacic za mecz z Portugalią? Ech dobrze to nie wróży. Z drugiej strony patrząc to będzie można nieźle sie obłowić stawiając u bukmacherów na wygraną Polski w EURO 2012. Pewnie za 1 zł. płacić będa z jakieś 6-7 zł. ;D 
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: 07 Mar, 2012, 15:58:04 »
TTak niska pozycja Polski to tylko zasługa tego ze od dwóch lat nie graliśmy żadnego meczu o punkty w tym rankingu mecze towarzyskie się wcale nie liczą.
Milicja też była obywatelska...

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #72 dnia: 07 Mar, 2012, 22:37:34 »
Morduku już Ci raz tłumaczyłem na czym polega ranking. Polsce o punkty nie zdarzyło się grać od października (listopada?) 2009 roku… Moim zdaniem nasza reprezentacja gra na poziomie 30-40 miejsca.
Nie twierdzę, że Polacy wyjdą z grupy, tym niemniej uważam, iż takiej siły w ofensywie nie mieliśmy ani w 2002, ani w 2006, a już na pewno w 2008 roku. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że Lewandowski, Błaszczykowski, Obraniak nie mają godnych zastępców i ich ewentualne kontuzje momentalnie rozwalają koncepcję.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #73 dnia: 08 Mar, 2012, 09:16:48 »
Okiej Panowie. Ja to wszystko rozumiem ale fakt jest faktem 75 to nie 40. Wiem, że nie graliśmy o punkty ale teraz nikt już o nie nie gra a niektórzy awansują o parę miejsc (jak chociazby Słowacja) my natomiast odnotowujemy kolejny spadek i to o 7 oczek. Czyms to jest spowodowane.

Zgadzam się z Tobą Wojtku że Lewandowski, Błaszczykowski, Obraniak i Szczęsny sami spotkań nie wygrają. Ale mnie dziwi jedna rzecz, że trener Smuda szuka piłkarzy za granicą, którzy czesto nie grają w swoich klubach tylko grzeja ławę zamiast poszukac talantów na miare własnie Lewandowskiego, Błaszczykowskiego w naszych ligach. W 40 mln-ym kraju nie mozna znaleźć 50 super ekstra zawodników? Nie wierzę. Ostatnio oglądałem na Eurosporcie bodajże dokument o AC MILANIE w którym jest zarejstrowanych 2500 trampkarzy we wszystkich grupach wiekowych. To w takim AC z tych 2500 dzieciaków znajdzie sie 30 których warto dalej poprowadzić i zwrócic na nich szczególna uwagę. A u nas w naszym całym kraju jest zarejstrowancych trampkarzy raptem 4000 tys. (jezeli dobrze pamietam z porównania w tym programie) Z resztą o czym tu dyskutować. Jak zwykle chodzi o kasę tle, że z drugiej strony jest jej coraz wiecej w naszych ligach i kluby zamiast inwestować z przebżmiałe gwiazdy winny inwestowac w akademie piłkarskie. Takie moje zdanie.   

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Mar, 2012, 11:03:23 »
Najpierw prosba do "Modera" o połączenie tego posta z poprzedim. Dzieks
I teraz sedno. W naszym mieście nie będzie tzw. Strefy Kibica. Nie ma na to pieniędzy zreszta jak zwylke. W naszym mieście na nic nie ma pieniędzy. Od jakiś 4 lat każdy wie, że w naszym kraju odbędzie sie w tym roku wielkie świeto piłkarskie. EW związku z tym włodarze naszego miasta mogli przewidzieć w zeszłym roku takie środki w budżecie na ten rok. No ale.....Szkoda wielka szkoda. Stawaim DUŻY MINUS DLA SAMORZĄDU.