Autor Wątek: EURO 2012  (Przeczytany 14902 razy)

Offline MORDUK

• Super Poster
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Gru, 2011, 19:55:47 »
Grupa marzenie.Jednak oby sie nie skończyło jak zwykle. Duże nadzieje kibiców a realia sprowadzają nas kibiców na ziemię i pokazują, że Polacy to tylko obecnie 66 drużyna w rankingu FIFY. Wszyscy nasi przeciwnicy z grupy są dużo wyżej notowani niż my. W związku z tym nasi będą mieli trudną przeprawę. Pirwszy mecz z Grecją pokaże jakie mamy szanse.No ale trzeba być dobrej mysli.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline fcfadom

• Weteran
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Gru, 2011, 20:39:13 »
Tylko że wszyscy grali mecze o punkty które są inaczej punktowane niż mecze sparingowe . Żeby były tak samo liczone to polska na 100 % była by wyżej .

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Gru, 2011, 20:47:40 »
Jestem ciekawy co powie w Poniedziałkowym Programie Piłkarskim (TV N) Wojciech Jagoda. Muszę przyznać, iż bardzo szanuję jego na wskroś fachowe komentarze....

Offline Benvolio

• Weteran
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Gru, 2011, 21:46:52 »
Zapewne dla Naszych zapowiada się "grupa śmierci" ;D

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Gru, 2011, 00:55:27 »
Pod względem finansowym na pewno lepiej trafili Ukraińcy. W końcu kibice skandynawscy, niemieccy, holenderscy, francuscy i angielscy pozostawią więcej pieniędzy niźli Grecy, Rosjanie, Czesi, Irlandczycy.... Inna sprawa, że w fazie pucharowej może się to wymieszać.
Uważamy  losowanie - oczywiście jego wymiar sportowy - za szczęśliwe  (niektórzy nie wierzą w przypadki ;)), ale - jak się łatwo domyślić - nasi rywale też się cieszą...
Co do naszych szans. Mamy jakiś potencjał w ofensywie, ale ta nasza obrona  :facepalm:.  A przecież Szczęsny wszystkiego nie obroni... Z tego wniosek, że musimy dużo strzelać by awansować. Problem w tym, że  na imprezie mistrzowskiej o każdą bramkę jest niezwykle trudno. Na poprzednim EURO strzeliliśmy jedną i to... ze spalonego.
Jak już wyżej wspominałem czekam co Jagoda powie w poniedziałek.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Gru, 2011, 12:17:32 »
Tylko że wszyscy grali mecze o punkty które są inaczej punktowane niż mecze sparingowe . Żeby były tak samo liczone to polska na 100 % była by wyżej .

Z tym potencjałem, który mamy i chęcia gry - szczerze wątpię. Te 66 miejsce jest moim zdaniem wygórowane. Nie wiem czy jak byśmy grali w eliminacjach do mistrzostw to czy z taką grą byśmy zagrali w barażach nie mówiąc już o wyjsciu z grupy z pierwszego miejsca. A przeciez nasi oponenci poza Cechami zajeli I-sze miejsca w swoich grupach eliminacyjnych - Rosja, Grecja.
Tak jak wczesniej powiedziałem z tym składem dużo nie zdziałamy. Wygrywamy z przeciętniakami (chociaz w sumie już nie ma słabych drużyn i meczy o pietruszkę - jednak te wygrane przychodza nam bardzo bardzo ciężko) a przyjedzie drużyna z czołówki światowej i pokazuje gdzie nasze miejsce. Własnie tam gdzieś dalej...

Zapewne dla Naszych zapowiada się "grupa śmierci" ;D

W tym momencie jestem dokładnie tego samego zdania. Jednak mam cichą nadzieję że "POLONIA" udowodni kibicom, że potrafi grać i plan wyjscia z grupy zostanie zrealizowany.Chociaz wykonanie go będzie bardzo trudne. Boisko wszystko zweryfikuje.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Gru, 2011, 16:40:10 »
Te 66 miejsce jest moim zdaniem wygórowane.

A ja się z Tobą, drogi MORDUKu nie zgodzę. Mamy prawo narzekać na naszą reprezentację, ale na pewno nie jest tak beznadziejna, by zajmować 66 miejsce. Zresztą podobnie rzecz ma się z Ukrainą (pięćdziesiąta któraś lokata). Po prostu zespoły nie grające o punkty lecą nieuchronnie w dół rankingu. Radzę to (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ranking_FIFA) przeanalizować...

Offline Kafar

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Gru, 2011, 19:29:10 »
ale jak posłuchałem to Polska zagra pierwszy mecz z Grecją 8 czerwca o 18 więc do szkoły można chodzić spokojnie :)
Odrzucam waszą rzeczywistość i tworzę własną.

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Gru, 2011, 20:05:43 »
12 czerwca i tak w szkołach jest wolny z racji długiego weekendu po Bożym Ciele.
Milicja też była obywatelska...

Offline fcfadom

• Weteran
« Odpowiedź #54 dnia: 05 Gru, 2011, 16:05:28 »
ja 9 pewnie z  kumplami jedziemy do gdańska na pierwszy mecz Hiszpania -Włochy :) i zostaniem tam na jakiś czas

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Gru, 2011, 21:53:39 »
Portugalia zamieszka w Opalenicy-40 km od Poznania. Wyjątkowo zadbane miasteczko,które w ostatnich latach bardzo postawiło na sport  i młodzież.

http://www.epoznan.pl/sport-news-29331?z=newsletter

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #56 dnia: 28 Sty, 2012, 20:32:13 »

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #57 dnia: 01 Lut, 2012, 22:59:05 »
   Nie wiedziałem gdzie to wrzucić ,ale niech to będzie wszystkim przestrogą.Nie do pomyślenia że w cywili..zowaym świecie takie coś się dzieje.Zginęło ponad 100 osób, nie do pomyślenia że ludzie poszli tylko oglądnąć mecz.

Egypt Soccer Riot - Hundreds Die , Thousands Injured

« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2012, 23:31:37 wysłana przez noka »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #58 dnia: 02 Lut, 2012, 13:51:10 »
MAM-z całą pewnością-może się zdarzyć. Przepraszam,że w tym wątku przywołam moje wspomnienie,ale nawiązuje ono do filmiku.
Otóż jako 10 letnia dziewczynka pojechałam z ojcem do Pobiedzisk na mecz piłkarski. Mój ojciec był działaczem przyzakładowego klubu piłkarskiego przy zakładach ''Komuny Paryskiej'',później ''Modena''.Nasi piłkarze mecz wygrali i..... w podobny sposób uciekali z boiska,zabrali odzież z szatni i wszyscy ewakuowaliśmy się w pośpiechu,a jechaliśmy zwykłą ciężarówką z plandeką. Piłkarze ubierali się w samochodzie,a i tak zostaliśmy obrzuceni kamieniami.Całe szczęście,że była wspomniana plandeka i nikt nie ucierpiał. Był to rok 1955 -czyli jeszcze chuligaństwa na boiskach nie było. :-\ 

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #59 dnia: 29 Lut, 2012, 16:38:53 »
Już za kilka godzin zobaczymy pierwszy mecz na Narodowym (zapewne dostaniemy baty od Portugalii  ;D ) .
Podczas ostatniej wizyty w Wa-wie pstryknąłem dwie fotki stadionu (niestety z autokaru) i tak mi się teraz przypomniało ...