Ankieta

Kto wygra Euro 2008

Niemcy
1 (50%)
Hiszpania
1 (50%)

Głosów w sumie: 2

Głosowanie skończone: 29 Cze, 2008, 22:49:45

Autor Wątek: Euro 2008  (Przeczytany 9115 razy)

Offline noka

• Administrator
Euro 2008
« dnia: 27 Maj, 2008, 22:02:25 »
Wczoraj obejrzałem fragment towarzyskiego meczu sparingowego naszych Orłów.  Był niewysokich lotów  ;). W porównaniu z niedawnym finałem LM przypominał podwórkową kopaninę. Ale taki już urok sparingów. Po meczu widziałem ciekawy komentarz dotyczący wystepu Naszych na Euro:

Polacy zagrają następujące mecze:

1. mecz otwarcia
2. mecz o wszystko
3. mecz o honor

No chyba, że się nie sprawdzi i "...Orzeł zawalczy jak Lew"   8)

Offline gaga

• - VIP -
Odp: Euro 2008
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj, 2008, 00:56:06 »
     :)  Witam Was Panowie już szykujecie się na emocje piłkarskie??  Jak dobrze,że mam swój ''osobisty"telewizor i pilot do niego.
Mój ''pan i władca" może na okrągło oglądać mecze [siatka,kosz,piłka noż.]i całe szczęście ,że robi to w drugim pokoju.
Byliśmy młodzi to razem oglądaliśmy,a nawet na lekkoatletykę jeżdziliśmy do Warszawy oglądać Irkę Szewińską[wtedy jeszcze jako
panienkę] i Ewę Kłobukowską.Po latach nastąpił u mnie przesyt [miałam już dwuch kibiców].Dziś się podśmiechuję z tej energji
jaką potraficie władować w kibicowanie. Niech Wam wyjdzie to na zdrowie .Pozdrawiam gaga. ;D

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj, 2008, 19:48:14 »
No to szykujcie się "baby", bo niedługo się zacznie  ;D . Pamiętajcie , że poza pitolem bedziemy także potrzebowali piwa i chipsów na przekąskę.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Maj, 2008, 00:39:05 »
 Cześć noka! zapomniałeś o zatyczkach do uszu, bo gdy pada gol to okrzyki słychać na całej ulicy. Przekąski i ''napoje''szykujcie
sobie sami. Chyba ''baby''się ze mną zgodzą .gaga
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2008, 00:44:29 wysłana przez gaga »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Cze, 2008, 15:22:36 »
Witam!  Jak wyglądają Suwałki przed rozpoczęciem EURO????
Poznań już się dekoruje,dziś trochę chodziłam po zakupy i widziałam dużo udekorowanych balkonów oraz okien. Nawet dobrze to
działa na nasz patriotyzm. Mnie się podoba ,może znowu ludzie trochę się do siebie zbliżą.   ???gaga

Offline pawy

• - VIP -
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Cze, 2008, 16:50:26 »
Pewnie, że dobrze działa, pokazuje jedność naszego narodu, której na codzień troszkę brakuje. W Suwałkach także flagi: w oknach, na balkonach, udekorowane puby itp. - dwoma słowami: biało i czerwono ;] nawet słyszałem, że w UM rozdawali koszulki - tylko nie wiem na jakich zasadach.

Offline marcim

• - VIP -
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Cze, 2008, 18:50:16 »
Zasady rozdawania koszulek.

Prezydent Miasta Suwałk przygotował mieszkańcom Suwałk wyjeżdżającym na mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej koszulki kibica. Koszulki można odebrać bezpłatnie w pokoju 130 Urzędu Miejskiego w Suwałkach od godz. 13. 00 na podstawie biletu na mecz Mistrzostw Europy. Koszulki wydawane będą do wyczerpania zapasów. Prezydent Miasta Suwałk ma nadzieję, że kibice założą te koszulki podczas kibicowania meczów Mistrzostw Europy.
źródło: www.um.suwalki.pl

Koszulki są koloru białego. Jest na nich duży czerwony napis POLSKA EURO 2008, nasz ORZEŁ BIAŁY również koloru czerwonego a pod ORŁEM napis SUWAŁKI.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Cze, 2008, 00:03:02 »
   Może spróbujemy zatypować kto zostanie Mistrzem Europy 2008r.?       Mój typ ---Niemcy   gaga :'(

Offline marcim

• - VIP -
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Cze, 2008, 08:56:25 »
Suwalski akcent na EURO 2008.

Z powodu kontuzji grzbietu odniesionej podczas piątkowego treningu, w piłkarskich mistrzostwach Europy nie zagra bramkarz reprezentacji Polski Tomasz Kuszczak.
Kierownictwo reprezentacji wystąpiło do UEFA o wyrażenie zgody na zmianę w 23-osobowej piłkarskiej kadrze Polski i zastąpienie w niej kontuzjowanego Kuszczaka zawodnikiem Korony Kielce Wojciechem Kowalewskim.
źródło: www.onet.pl

Pierwszym klubem Wojciecha Kowalewskiego były WIGRY SUWAŁKI.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Cze, 2008, 23:55:31 »
   Może spróbujemy zatypować kto zostanie Mistrzem Europy 2008r.?       Mój typ ---Niemcy   gaga :'(

Dziś na poznańskim forum wynik ankiety na jutrzejszy mecz : POLSKA 34%  NIEMCY 66%
  Ja Was nie chcę denerwować 8) Tak naprawdę to chciałabym aby nasi wygrali,ale nie mogę w to uwierzyć.gaga

Offline jena

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Cze, 2008, 08:40:56 »
nie jestem fanką piłki ale dziś skuszę się i obejrzę mecz…mam nadzieję, że będzie co oglądać  ;D Polska gola !!!  ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2008, 08:44:11 wysłana przez jena »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Cze, 2008, 15:29:59 »
   Nie wiem jak u Was ,ale ja będę musiała udać się do p.Gożdzikowej .Od 10.00godz. ktoś z mojej ulicy ćwiczy trąbienie ,co nie-
którzy powoli dołączają się. Przed chwilą syn wyszedł z niedzielnego obiadu i sam stwierdził ,że na Łazarzu [jego dzielnica]jest
o wiele spokojniej,a oni mieszkają przy głównej ulicy. Poszedł do domu odsapnąć a ja muszę przetrwać.Może przeżyję do nocy.
Życzę Wam przyjemnych wrażeń w trakcie meczu,którego wynik niech będzie po Waszej myśli. ;DPozdrawiam gaga.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Cze, 2008, 17:18:28 »
Własnie wróciłem z żeglarskiej włóczęgi. Zabraliśmy ze sobą kilka gażetów do kibicowania, w tym flagi do przystrojenia łajby. Flaga samochodowa niestety "odpadła już" w Suwałkach (właściwie wiatr zerwał) , na szczęście  jeden z browarów dołącza flagę do swoich produktów więc .... musieliśmy kupić te produkty żeby miec flagę (niezła wymówka  ;))

W portach symaptycy futbolu byli bardzo widoczni, no i zamiast szant spiewaliśmy " .. idziemy na mecz...  idziemy na mecz..." Oczywiście dominował tylko jeden temat.

Mój typ na dziejszy mecz:     POL - GER
                                          2  :   1
(albo odwrotnie  :D)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Cze, 2008, 19:30:17 »
   OPTYMISTA-   powodzenia  gaga :)

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Cze, 2008, 22:52:24 »
Leo łaj?

Zabrać im Podolskiego, a oddać Krzynówka, Golańskiego i Dudkę.  Poza tym potrzebujemy więcej Brazylijczyków z polskim paszportem. Wtedy awans zapewniony.

Dobrze, że przynajmniej Kubica był pierwszy  ;)