« Odpowiedź #19 dnia: 02 Maj, 2010, 21:21:26 »

« Odpowiedź #20 dnia: 02 Maj, 2010, 21:21:49 »
wygrana !!! wracajcie szybciej do domu :)

Offline MAM

• ****
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Maj, 2010, 21:29:07 »
No teraz to akurat długa przerwa:trzeba myśleć o następnym sezonie ,stworzyć doping z prawdziwego zdarzenia,zrobić flagi banery żeby  była atmosfera- bo tak naprawdę to co jest teraz to tylko dobrego początki.Musi jeszcze być kilku-nastu chętnych i szczerych a będzie OK. :D :D

• **
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Maj, 2010, 21:38:07 »
Weż pod uwagę że był to pierwszy sezon 1 ligi w Suwałkach!Będzie dobrze!

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Maj, 2010, 22:03:47 »
JA mam zamiar zrobić jakąś dużą flagę na następny sezon tylko nie wiem jaki zrobić jej wzór czy szachownica czy linie

Offline mariusz20211

• Weteran
  • ***
  • Wiadomości: 232
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Maj, 2010, 23:03:57 »
Jedną szachownicę mamy, a więc paski :)
Literka M    Literka K   Literka S     Jak  MKS   ;D

Offline z bieguna

• Weteran
  • ***
  • Wiadomości: 307
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Maj, 2010, 08:12:17 »
proponuje zrobić zrzutkę na flagę i przesłać projekt do wykonania dla firmy,może ktoś wrzuci projekty flag na forum i wspólnie zagłosujemy która jest ok?
moim zdaniem jedna musi być z herbami Suwałk i klubu a na środku duży prosty napis Ślepsk.

a druga..może być wspólnie z kibicami z Augustowa np. flagą wyjazdową.
Zrobić herb Augustowa i Suwałk i napis dwa miasta jeden klub czy coś w tym stylu..

Offline MAM

• ****
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Maj, 2010, 09:24:46 »
dokładnie oto chodzi :) z tymi wzorami na flagach to dobry pomysł nikt nie będzie się czuł urażony ;)

• *****
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Maj, 2010, 09:55:27 »
Proponuję dyskusję o flagach i kibicowaniu przenieść do wątku głównego -> http://www.forum.suwalki.pl/slepsk-suwalki/ lub założyć odrębny.
Po każdym meczu padają ciekawe propozycje i deklaracje, które potem gdzieś umykają.
Swego czasu zadeklarowałem zakup megafonu na przyszły sezon (i chyba czegoś tam jeszcze  :)) .  Chętnie wezmę także udział w "konkursie" na projekt flagi klubowej (może też przydałby się tutaj odrębny wątek z pomysłami i ankietą do głosowania? )

Offline janusz

• **
  • Wiadomości: 194
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Maj, 2010, 10:27:40 »
Pierwsz Liga ,Pierwsza Liga MKS Suwałki .Mecz Ślepsk-Kamienna Góra rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami ,przewaga Ślepska i zwycęstwo ,drugi set to bardzo chaotyczna gra naszych ,przy skutecznej grze gospodarzy ,dominacja gospodarzy nie podlega dyskusji ,trzy razy pod rząd Jonas przekracza linię,gospodarzom wszystko wychodzi nam odwrotnie nic ,leworęczny nr 2 sieje postrach przegrywamy do 15,trzeci set inna nasza drużyna od początku uzyskujemy 2-3punktową przewagę idowozimy do końca seta najlepiej wychodzi nam blok Jonas-Rudy i krótka w ich wykonaniu,na boisku szaleje Marian nie do zatrzymania,4 -y set powtórka 3 seta  który kończy Marian ,wygrywamy 3:1  ,mamy 6 pkt i zapewnione PIERWSZE MIEJSCE I BYT W 1 LIDZE brawo chłopaki ,GRATULACJE ZKS AUGUSTÓW,będzie pare fotek

Offline Revan144

• ChrisFix
  • ****
  • Wiadomości: 599
  • #1
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Maj, 2010, 10:55:44 »
Byłem pozytywnej myśli i wygrali, brawo panowie! Obyście tak grali w kolejnym sezonie :) Dzisiaj jeszcze jeden mecz, ale już nie będzie miał znaczenia dla Ślepska ;D