Autor Wątek: Ślepsk Suwałki - Stal AZS Nysa  (Przeczytany 3610 razy)

• Płeć: Mężczyzna
  • #1
Odp: Ślepsk Suwałki - Stal AZS Nysa
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Paź, 2010, 20:04:45 »
Krótkie podsumowanie meczu: ciężka gra, robienie zdjęć, w domu leczenie gardła i rozwalony bęben Czarka :)
Hey guys, ChrisFix here!
FB Page

Offline biza

• ****
  • Wiadomości: 702
  • Płeć: Kobieta
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Paź, 2010, 20:06:11 »
i emoooocje :D
a bęben najlepszy  ;D
Zazdroszczę Japonkom - wstają rano i od razu w kimono...

Kasica_16

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Paź, 2010, 20:10:43 »
Mecz był pełen Hmmm Emocjii Ale jest Wygrana i to jest najważniejsze. ! :)
Kibicowanie Było Meega głośne Hehehehe.! ;D
Najwarzniejsze że 2punkty są.!  :) ;D

Offline Rockers

• Mega Poster
  • *****
  • Wiadomości: 1513
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Paź, 2010, 20:12:50 »
biza - co stało się z bębnem? Jak znam Czarka, to pewnie bęben nie wytrzymał emocji :)

• ChrisFix
  • ****
  • #1
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Paź, 2010, 20:25:50 »
Powiedział, że ten roz...li (i dotrzymał słowa) i nowy kupi :) A to że nie wytrzymał emocji to też ;D

FB Page

• ChrisFix
  • ****
  • #1
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Paź, 2010, 20:39:23 »
Sory za post pod postem ale nie mogłem edytować poprzedniego :-\ Napiszę relację ogólnie, bez szczegółów... Pierwszy set poszedł dość szybko i zwycięsko dla Ślepska, drugi nie był już taki łatwy, a dwa kolejne to była istna porażka na całej linii, ale zespół i kibice zmotywowali się na ostatni set i Ślepsk wygrał ze AZS Stalem 15:13, dając wynik końcowy w setach 3:2. Cenne punkty poleciały, ale ważne zwycięstwo, bo przeciwnik był trudny, w czwartym secie goście poczuli się jak u siebie... W przerwie przed ostatnim setem na parkiecie zatańczyło Breakdance dwóch gości :)
A tu parę pstryków z meczu, jedne udane, drugie nie... Korzystałem z kita i Jupitera 3,5/135 ;) Miałem dość dużo na głowie - drzeć gardło, machać flagą, dmać w trąbkę i jeszcze robić zdjęcia siedząc obok Czarka ;D

[picasa width=750 height=500]host=picasaweb.google.pl&noautoplay=1&hl=pl&feat=flashalbum&RGB=0x000000&feed=http%3A%2F%2Fpicasaweb.google.pl%2Fdata%2Ffeed%2Fapi%2Fuser%2FRevan144%2Falbumid%2F5526115016337719953%3Falt%3Drss%26kind%3Dphoto%26hl%3Dpl[/picasa]
« Ostatnia zmiana: 09 Paź, 2010, 20:42:35 wysłana przez Revan144 »
FB Page

Offline Marcinek_94

• Weteran
  • ***
  • Wiadomości: 327
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Paź, 2010, 21:41:12 »
Mecz był wyrównany najpierw 2 sety dla nas a później 2 sety dla nich nie można złego słowa o naszej drużynie powiedziec oraz o przeciwnej . Dwa zespoły dostarczyły nam sporo emocji . Pierwsze dwa sety biało- niebiescy trzymali stal w ryzach później stal odskoczyla i troche sie wymkneła z pod kontroli nam . Duże szanse mieli chłopaki w 3 secie ale nie wykorzystali .  Mówi sie że  w Tie-breaku  nie ma miejsca na błędy akurat nasza druzyna wystartowała nie najlepiej  ale po pary serwisach skrzypka nasi wrócili na tory i znów zaczeli grać , no i chwycili 3 pkt przewagę i szli do ostatniego  . Co do zawodników to dziś grał cały zespól dobrze ale bardzo ładnie sie pokazuje Łukasz Kaczorowski jego  lewa ręka wymiata przy atakach dziś chyba 4 razy nie trafil w boisko ,  Kamil Skrzypkowski z dobrej strony sie pokazuje , Łukasz Jurkojć bardzo dobry rozgrywający oraz Seba dzis pare razy pokazał co potrafi oraz i Bartek  , trochę Andriu w 4 secie coś nie za bardzo ale nadrobił w tie-breaku . Co do kibiców to tak pełna hala po brzegi , rockers to co bylo 2 tyg temu to przy dzisiejszym to bylo nic , ogolnię wszyscy fajnie sie bawili dawali z siebie jak najwięcej i sie opłacało . Aaaaa zapomniałbym dodać pare słów o komentatorze z 3 rzędu w 3 sektorze , poprostu człowiek bezbłędny praktycznie caly czas to u niego bylo ale cos  takie ,,DAJCIE  TEGO Z EXTRAKLASY'' albo ,,ZAJĄC DO WILKA , ,,ZAJĄC ODBIERAJ USZAMI '' moje cytaty nie są zbyt dobrze przytoczone ale mniej więcej , przepraszam nie posiadam takich zdolności komentatorskich  mam nadzieje że wybaczycie ;)
Przestał komentować wtedy kiedy tata  rockersa powiedzial że w siatce nie ma extraklasy ;) Później byl spokój. Dodam że komentator meczowy za dużo gada i jak my krzyczymy to piosenke odrazu puszcza czarek to nerwicy dostawal jak puszczał ta muzykę  ;)

Offline wojtek_kosynier

• ****
  • Wiadomości: 774
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Paź, 2010, 00:01:13 »
« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2010, 05:01:15 wysłana przez noka »

Offline MAM

• ****
  • Wiadomości: 630
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Paź, 2010, 04:20:49 »
No wróciłem wszystko oglądnołem,przeczytałem  jest ok. Szkoda bębna ale jak coś to mam kilka beczek metalowych w domu :D

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Paź, 2010, 11:31:09 »
Rocker to był twój pierwszy bęben , i uczcimy  go minutą ciszy
Przytoczę z deka historię ,,Jak rockers został bębniarzem''

Przychodzi dzień 11 września 2010 roku w tym w czasie w miejscowości Suwałki leżącej nad Czarna Hańczą odbywa się Memoriał im. Józefa Gajewskiego . Przychodzę na hale około 13 rockers i jego tata  oraz fc fadom siedzą w sektorze trzecim . Nie było praktycznie nic tylko szaliki . Kazano abyśmy wzieli klucz od drugiego trener , ale tak głupio było iść nie znając nikogo , więc o pomoc poprosiliśmy Rękawka  . Mamy klucz idziemy to schronu wchodzimy a tam bębna nie ma . Pierwsze słowa wiadomo jako były (...............gdzie bęben)
Bierzemy ten stary , trąbki są jest już okej . I tak więcj  o 13:30:36 czasu polskiego z pierwszym gwizdkiem sędziego zaczął się mecz którego oprawę na młynie stanowili Rockers . Biza , Marcinek_94 , fc fadom i chyba ktoś jeszcze był wiem ze to byly dwie osoby ;). Rockers świetnie radził na bębnie niczym jak Skrzypek na zagrywce , ale reszta młyna tez  dobrze  wspierała bębniarza niczym jak obsługa parkietu (przepraszam) ;D . Takie są fakty. Tą historię spisałem i napisałem specjalnie dla Patryka , jest to prezent za rozwalone kostki i wgl wszystko  co on tam na robił ;) .

• *****
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Paź, 2010, 15:21:16 »
Marcin - szacunek dla Ciebie za to,co napisałes ;)
Wczoraj było mi cholernie smutno, że siedzę w Olsztynie i nie mogę byc z Wami.
Dzisiaj obejrzałem mecz w internecie i zachowywałem sie tak, jakby był to mecz na żywo. Oglądaliśmy mecz w pięć osób, same Suwałki plus dwie osoby z Bielska Podlaskiego. Niedługo wyjazd do Ostrołęki, obiecuję, ze będę - już gadałem z kolegą (w mojej klatce mieszkają 22 osoby z Suwałk) i pożyczy mi samochód. Potem na początku listopada mecz jest u nas, też będę. Za parę dni dojdzie do mnie szalik i flaga, urządzę pokój 'na Ślepsk' ;)
Mam nadzieję, ze kiedyś będa dwa bębny, i będę mógł 'zagrać' z Czarkiem ;)