« Odpowiedź #2 dnia: 16 Gru, 2009, 19:42:25 »
15:25, 19:25, 19:25

Kolejny, przegrany mecz, ludzie zaczeli wychodzić już w 2 secie :(

• *****
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Gru, 2009, 20:32:23 »
Derby Podlasia zakończyły się sromotną klęską Ślepska. Ostatnie mecze przebiegają wg podobnego scenariusza - ogólna niemoc z przebłyskami dobrej gry.

Pierwszy set to jak walka Pudziana z Najmanem. Na początku były jeszcze nadzieje, a po chwili nokaut. Zwłaszcza seria z pola zagrywki (będzie widoczna na filmie).
W drugim secie początkowe prowadzenie zostało szybko roztrwonione. Zbyt delikatna zagrywka, nieprecyzyjne przyjęcie zagrywki przeciwnika (który grał bez kompleksów).
Set trzeci - wzloty i upadki ze wskazaniem na te drugie.

W meczu z dobrej strony pokazał się Suwalczanin Artur Żyliński - niestety grał w drużynie Pronaru.

To był prawdopodobnie ostatni mecz na tej hali, od stycznia Ślepsk będzie grał w OSIR. Duża, nowoczesna hala, dwa razy większa publika i trzy razy większe oczekiwania od gry zawodników - oto co czeka zespół w niedalekiej przyszłości. Czy to wpłynie mobilizująco czy deprymująco zobaczymy już niedługo.  Trzeba przerwać tą złą passę. Poprawić serwis i przyjęcie (bo przy dobrym przyjęciu i dograniu kończymy niemal każdą akcję "gwoździem").

Po meczu wychodzący kibice mówili:  "oddali mecz bez walki" , " musimy chyba kupić mecz żeby wygrać" - oby po kolejnym spotkaniu nastroje były inne.

Poniżej kilka zdjęć z meczu:

Relacja video już wkrótce ...

• - VIP -
  • *****
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Gru, 2009, 21:04:27 »
Szkoda, kolejna porażka.

Zauważyłem także, ze jak marcim jest na meczu to Ślepsk wygrywa.  :)

Niestety w najbliższą środę ja się wybieram, a on nie  :-[

Postaram się być na następnym meczu.  ;)

Offline MAM

• Super Poster
  • ****
  • Wiadomości: 654
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Gru, 2009, 21:32:19 »
I widzisz noka ,to wszystko twoja wina,nie założyłeś czapki niewidki.A tak poważnie to brak mi już wiary, może na hali OSIR będzie lepiej.

• *****
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Gru, 2009, 23:02:44 »
Heh ... gdybym miał pewność, że moja nieobecność pozwoli wygrywać drużynie to bym nie przychodził na mecze.  ;D

Na OSIRce będzie lepiej bo nie będziemy tracili punktów przy obiciu piłki o sufit (a dziś 4-5 nam w ten sposób uciekło)

Ok, tym razem nieco dłuższy skrót video ... przeżyjmy to jeszcze raz  ;)  ... Ślepsk vs Pronar