Autor Wątek: Ślepsk Suwałki - MKS MOS Będzin  (Przeczytany 1414 razy)

• Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
Ślepsk Suwałki - MKS MOS Będzin
« dnia: 14 Gru, 2011, 21:04:56 »

Już za 2 dni czyli w najbliższy Piątek 16.12.2011 r. o godzinie 17:00 Ślepsk Suwałki podejmie MKS MOS Będzin. Będzie to rozpoczęcie rundy rewanżowej w Suwałkach. Wszystkich aktywnie kibicujących zapraszamy do Kotła.
« Ostatnia zmiana: 14 Gru, 2011, 22:14:10 wysłana przez noka »
Odrzucam waszą rzeczywistość i tworzę własną.

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 199
Odp: Ślepsk Suwałki - MKS MOS Będzin
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Gru, 2011, 19:38:32 »
cięzko ale zwycięsko 2pkt są :spoko:

• *
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Gru, 2011, 19:43:27 »
BRAWO ŚLEPSK !

Offline noka

• Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 5254
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Gru, 2011, 21:01:17 »
Wymęczone zwycięstwo 3:2. Po środowym, emocjonującym meczu walki z przeciwnikiem, ten był raczej walką z własnymi błędami i słabościami. Na przemian mieliśmy akcje takie  :spoko: i takie  :facepalm: Przebieg oraz wynik spotkania mówią same za siebie (sety wygrywane były na przemian).

W komplecie na parkiecie

Interpromex gra siatkówkę przejrzystą, bardzo dużo środkiem i lewym atakiem, a mimo to wygrywa – mówił po meczu trener gorzowian Roland Dembiński.

- Do każdego rywal jedziemy po to, żeby go pokonać – gorzowskim dziennikarzom mówił Sławomir Szczygieł, środkowy Interpromexu. – Jak tego dokonać? Sposoby są dwa: prosta piłka, gra przez środek, środek i jeszcze raz środek.

Taką grę będzinianie zaprezentowali w inaugurującym rozgrywki spotkaniu ze Ślepskiem na własnym parkiecie i wygrali 3:1.

Sposób na zatrzymanie piątkowego rywala wydaje się być prosty: szczelny blok na środku i lewej rywala, a prawej swoje stronie. Ale to tylko teoria.

Praktyka jednak pokazała, że to nie takie proste (mimo, że tego się przecież spodziewaliśmy)

Dla rywala też mieliśmy także podobne wrzutki środkiem

Potem szło na przemian - oni lewą

To my w pawą

Cios za cios, punkt za punkt

Nie ma straconych piłek

Z niewielką pomocą kibiców obejmujemy prowadzenie.

Zmiana stron i ponownie ciężka walka o każdy punkt

Góral nie odpuszcza i kończy wiele trudnych piłek

Będzin znów dużo gra środkiem i ... znów sprawia nam to problem

Sami także rozgrywamy w ten sposób o ile piłka jest precyzyjnie przyjęta. Czasem to wychodzi

... a czasem nie.

W polu "robim co możem"  ;D , ale to za mało ... tego seta nie udało się już uratować.

Jakub Radomski

cdn ...

• *****
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Gru, 2011, 22:19:25 »
... i część druga.

Nie wiem który to set , ale ... fajne ujęcie wyszło (szkoda tylko, że but obcięty)

Tu z kolei mistrzowskie podbicie .. jak on zdążył do tej piłki, która go lobem mijała - nie mam pojęcia.

Ta akcja wymaga nieco więcej komentarza. Na zdjęciu tego nie widać, ale to najładniejsze rozegranie tego meczu (moim zdaniem). Jurii wystawia na środek, Rudy markuje uderzenie z krótkiej (na niego ustawia się jedyny blokujący),  piłka trafia jednak do Radomskiego, który w drugim tempie wbija gwoździa po prostej - na czystej już siatce.
Coś pięknego  :spoko:

Oby tych kilku zapaleńców nigdy nie zabrakło.  :cyk:

Radom wykorzystuje spóźniony blok

Goście odpowiadają przez środek ... na to dziś recepty nie było

Tu druga najładniejsza akcja meczu - krótko przez środek. Przy dobrym rozegraniu blok niestety bez szans

Początek tie-beraku przespaliśmy, ale zawodnicy wiedzieli kiedy wziąć się do roboty i ten set zapisujemy dla siebie

MKS MOS Będzin okazał się wymagającym rywalem, na takim poziomie jaki reprezentuje Ślepsk (może dlatego tak ciężko szło). Kolejny mecz wygrany i tak na prawdę tylko to się liczy, a więc DZIĘ-KU-JE-MY  :spoko:
Zawodnikiem meczu został Michał Stępień - gratulacje!

W tabeli chwilowo wskakujemy na 4 miejsce, ale po zakończeniu tej kolejki dopiero okaże się czy tam pozostaniemy.

Teraz dłuższa przerwa, więc życzę wszystkim - Wesołych Świąt.
« Ostatnia zmiana: 16 Gru, 2011, 22:22:33 wysłana przez noka »

Offline MAM

• Super Poster
  • ****
  • Wiadomości: 654
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Gru, 2011, 22:58:23 »
Fotorelacja oglądnięta :D jest extra,sporo fajnych ujęć.Tak więc Wesołych Świąt i do zobaczyska w Nowym Roku. :spoko:

Offline vena

• ****
  • Wiadomości: 659
  • Płeć: Kobieta
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Gru, 2011, 23:02:19 »
Dzięki noka za bardzo fajna fotorelację  :spoko:
Powiem Ci, ze masz oko, to ujęcie z obciętym butem jest rewelacyjne, no i pozostałe fotki sprawiaja, że czuje się ten klimat... żałuję, że nie mogę uczestniczyć w dopingowaniu Ślepska.
Przyznam szczerze, że wcześniej nie interesowałam się siatkówką, choć sama w młodych latach grałam trochę dla przyjemności - nawet halę OSiR wynajmowaliśmy ze znajomymi, zeby sobie pograć  :P
Dzięki Wam-fotoreporterom mogę śledzić każdy mecz i cieszyć się z sukcesów "naszych" siatkarzy.
Wyobrażam sobie jakie emocje panowały na trybunach, bardzo lubię te klimaty.
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.