tylko zwycięstwo, MKS tylko zwycięstwo, tylko zwycięstwo ...  :ziomal:

• Wiadomości: 5255
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ślepsk Suwałki - GTPS Rajbud Gorzów Wielkopolski
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lis, 2011, 21:04:51 »
Autorze wątku - zakładając nowy temat o kolejnym meczu Ślepska podajemy: pełną informację o dacie i godzinie spotkania, cenę biletów i jeśli pisanie nie boli -  krótki komentarz zapowiadając spotkanie (a najlepiej małą prasówkę), bo

• Wiadomości: 296
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lis, 2011, 22:42:22 »
jedynym wytłumaczeniem może być że jest nowa i jeszcze nie ogarnięta ;)

mirek111

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lis, 2011, 20:17:23 »
Doping oczywiście słaby w moim sektorze tylko mnie było słychać, taki klub powinien mieć takich kibicow jak asseco resovia rzeszów.
BTW. można specjalne race wnosić do nas na hale?

Offline Ula

• Stały Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Płeć: Kobieta
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lis, 2011, 20:20:59 »
Mirek, w którym sektorze siedziałeś?

• *****
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Lis, 2011, 23:08:55 »
Interesujące spotkanie, niemal komplet widzów na głównej trybunie i emocje do ostatniego gwizdka. Tak można streścić przebieg meczu - wygranego (co najważniejsze) przez Ślepsk za 3 punkty.

Do boju stanęliśmy w następującym składzie (Jurii schował się za ramką :) )

Od początku spotkania walka toczy się punk za punt

Ataki - obrona, raz z jednej strony ...

... raz z drugiej

Pozytywnie wyróżnia się Janusz Górski (10), który zostanie wybrany zawodnikiem meczu

Inteligentne ataki, skuteczna pomoc w bloku i wybieranie trudnych piłek - to spory wkład "Górala" w zwycięstwo Ślepska.

Pierwszego seta wygrywamy niewielką przewagą, ale BIG HUG (czyli tulimy, tulimy :) ) jest zasłużony

Atak Górskiego otwiera drugi set ...

... a z lewej flanki wspiera go Radomski

Skrzypek dwoi się i troi, jest aktywny niemal we wszystkich elementach gry. To chyba najmocniejszy filar drużyny.
Tu odbiera z lewej ..

tu z prawej (aż przeciwnicy chwytają się za głowę), potem lecącą przez środek ...

i na koniec wybiera piłkę spod ławek  .... no nie wiem, ale dla mnie to jest miszczunio  ;D

Nic to jednak, skoro BBTS GTPS od połowy seta bierze się ostro do roboty i kończy 25:23

Nie pomaga nawet tak ofiarne lądowanie Dembca po setową piłkę (którego nie powstydziłby się sam kpt. Wrona  ;D).

Poczet siatkarzy Ślepska - Łukasz Jurkojć (11) - bardzo dobre spotkanie.  :spoko:

Poczet siatkarzy Ślepska - Kamil Szewczyk (13) - młody, obiecujący zawodnik.

Kolejny set tylko obejrzałem (bez focenia), wygraliśmy po ciężkim boju, a decydująca rozgrywka znów była nerwowa do samego końca.
Na szczęście skuteczne ataki

... i szczelny blok załatwiły sprawę.

Wygrywamy kolejne spotkanie, radość dla zawodników i kibiców ...

Piątka na do widzenia i sie luzujemy :)

W tabeli awans po 7 kolejce na 4 miejsce (10 punktów). Przed nami rywale z nieco większym dorobkiem, a za nami tłoczno, bo aż 3 drużyny z 8 punktami na koncie.

Bardzo fajnym pomysłem są nowe bilety, a właściwie katy zawierające info o aktualnym miejscu w tabeli i składzie przeciwnika. Brak jest natomiast numerów i z dzisiejszego losowania gadżetów wyszedł niezły ZONK ;D

Odnośnie "słabego dopingu" ... cóż jak się siada w loży dla VIPów to się może nie słyszy.  Obok mnie na ten przykład, była dość liczna grupa dziewczyn z gimnazjum i .... do tej pory niedosłyszę na jedno ucho. W kotle też ktoś walił pałkami  ;), więc myślę, że nie było gorzej niż zwykle.

Kolejny mecz będzie o innej porze niż zwykle, jeśli dobrze pamiętam o 18.30
« Ostatnia zmiana: 06 Lis, 2011, 10:00:05 wysłana przez noka »

Offline kotmisia

• Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 28
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Lis, 2011, 09:37:48 »
"Nic to jednak, skoro BBTS od połowy seta bierze się ostro do roboty i kończy 25:23"

Noka fajna fotorelacja ale wkradł się błąd :) GTPS nie BBTS  :)

• *****
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lis, 2011, 10:00:39 »
Dzięki, już poprawiłem  :)

grasj

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lis, 2011, 11:06:43 »
Fajnie,że wygraliśmy!!!! ;D
Czemu było trzech przyjmujących w pierwszej szóstce,a nie dwóch?

Offline MAM

• Super Poster
  • ****
  • Wiadomości: 654
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Lis, 2011, 11:39:20 »
Bo widocznie tak trzeba było :D  -żeby wygrać :spoko:

agnes

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Lis, 2011, 19:03:48 »
Noka, nie czepiaj się autora wątku. Następnym razem poprawi się  ;)
A jeśli chodzi o doping, to może na następnym meczu podopinguje Mirek wraz z gimnazjalistkami !!!
Zobaczymy i ocenimy  ;)

Offline MAM

• ****
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Lis, 2011, 19:26:55 »
noka -musisz numerować zdjęcia bo potem jest dużo liczenia  i przeglądania :D, ale 14 jest extra a 12 to już na meczu mówiłem żeby ktoś takie coś chwycił pod ławkami to byłby majstersztyk a tu proszę i jest . Niski ukłon :spoko:   A dla Wojtka chyba się klisza naświetliła?  :D,bo brak foto relacji a zawsze był punktualny ;).

• *****
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Lis, 2011, 19:34:54 »
@agnes
Ależ ja się nie czepiam ...  no może troszkę.  ;D

Taki już się przyjął zwyczaj, że pierwszy wpis dot. nowego meczu jest jednocześnie jego zapowiedzią (czyli zawiera pewne niezbędne informacje). Taki wątek/wpis dodajemy do kalendarza i jest widoczny w nagłówku strony.

Dlatego jeśli ktoś chce dodać zapowiedź - prośba, żeby robił to tak jak było dotychczas robione.

Cytuj
może na następnym meczu podopinguje Mirek wraz z gimnazjalistkami
A najlepiej połączcie siły z ekipą kotła  :spoko:

@MAM
Następnym razem będę numerował, a jeśli chodzi o Wojtka, to on robił foty dla Wyborczej i innych portali, więc pewnie miał więcej roboty.

Offline MAM

• ****
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Lis, 2011, 19:46:12 »
Napisałem tak w formie żartu bo te dwa zdjęcia  powalają a jak ktoś nie wierzy to niech spróbuje  sam zrobić ma na to godzinę albo i więcej - tyle trwa mecz :D .Reszta  zdjęć też ładna.  :thumbsup: