Autor Wątek: Ślepsk Suwałki - GTPS Rajbud Gorzów Wielkopolski  (Przeczytany 2793 razy)

agnes

• Gość
Odp: Ślepsk Suwałki - GTPS Rajbud Gorzów Wielkopolski
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Lis, 2011, 21:09:54 »
ZAPRASZAMY DO KOTŁA !!!!!!!!!!!!!! :)

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Lis, 2011, 21:21:19 »
Wijtek-nie narzekaj trybuny i 13  są na 6-tkę, reszta też fajna jest ,a z czasem jest tak że tak krawiec kraje jak mu materiał.........  .I tak z noką robicie kawał fajnych zdjęć na które przynajmniej ja zawsze czekam :D :D :D.Reszta forumowiczów też ;D.

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Lis, 2011, 13:52:14 »
Odnośnie dopingu to na stronie Radia5 rozgorzała dyskusja o nim.
Nowy kibic | 2011-11-06 14:54:41

Mecz

Super mecz był wczoraj, chociaż przydało by się wiecej kibiców i zrobić taką żyletę jak robią kibice aseco resovii rzeszow na meczach w pluslidze. Pokażmy, że jesteśmy prawdziwymi kibicami i zapełnimy całą halę!!!

DOPING | 2011-11-06 19:59:50

DOPING

WSZYSCY NA PEKPOL STWORZMY ATMOSFERE JAKIEJ JESZCZE W SUWALKACH NIE BYLO! WSZYSCY DO MLYNA I NA STOJACO DOPINGUJMY SLEPSK PRZEZ CALY MECZ!

Karolson | 2011-11-07 09:05:33

słaby doping

Mecz super, naprawdę, ale szkoda, że na trybunach tak mało się dzieje. Prowadzcy powinien wykazać trochę więcej inicjatywy i już z 30 - 40 min przed rozpoczęciem powinno coś sie dziać, a potem w trakcie meczu też powinien trochę bardziej aktywnie zacghęcać do kibicowania

Rck | 2011-11-07 11:19:32

Rck

Prowadzący to przede wszystkim powinien mniej mówić w chwili, gdy się coś na trybunach dzieje. Nigdzie w Polsce w lidze nie ma takich jaj, że w każdej wolnej chwili gdy klub kibica krzyczy, to prowadzący nawija swoje.

bema | 2011-11-07 12:41:59

doping to na poziomie przedszkola

jak usłyszałem okrzyk za wysoko siatka, to parsknąłem śmiechem. Nie można naprawdę ułożyć kilku kibicowskich przyśpiewek?
Milicja też była obywatelska...

Offline Ula

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Lis, 2011, 14:44:05 »
Szkoda tylko, że Ślepsk gra już niezły kawał czasu w Suwałkach, a kibiców z naszego miasta nie przybywa, każdy tylko potrafi skrytykować i nie dodać nic od siebie. W Klubie Kibica nikt nie gryzie i każdy dodatkowy 'krzykacz'  ;D jest mile widziany. Bardzo fajnie, że jest kilka osób z Augustowa i okolic, które przyjeżdżają do nas na mecze, ale przecież jeśli mecz jest 'na miejscu', to ludzi z Suwałk mogłoby być o wiele więcej i na pewno byłoby jeszcze głośniej.
Druga sprawa - jeśli przy zagrywce przeciwnika krzyczymy na przykład 'siata', to po co kilka osób na hali trąbi? Albo robimy coś wszyscy razem, albo to nie ma sensu.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Lis, 2011, 16:00:39 »
 A co wy wnieśliście do tego dopingu,zrób sobie rachunek sumienia. Tak jak Ula napisała  ,,W Klubie Kibica nikt nie gryzie i każdy dodatkowy 'krzykacz'   jest mile widziany "   :jupi: :banan:
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2011, 16:10:18 wysłana przez noka »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Lis, 2011, 16:09:53 »
przecież jeśli mecz jest 'na miejscu', to ludzi z Suwałk mogłoby być o wiele więcej

Nie wiem czy starczyłoby miejsca na te wiele więcej. Serio. Duze trybuny były prawie pełne i pozostały tylko te boczne.

Odnośnie zaś kibicowania zasada powinna być taka, że miejsce przy młynie (część sektora) jest tylko dla krzykaczy, trębaczy itp, czyli aktywnych kibiców. Wówczas można to jakoś ogarnąć (zsynchronizować) i efekt będzie na pewno lepszy. Bo teraz część osób siedzi po jednej stronie i coś krzyczy (gimnazjalistki), pan  Mirek siedzi  po drugiej stronie i krzyczy sam, a młyn przygrywa sobie.

Na mecze przychodzą kibice w różnym wieku i z różnym temperamentem. Dlatego myślę, że warto byłoby uzgodnić ... nie wiem z władzami klubu, kierownictwem hali, czy kimś "decyzyjnym", żeby tej części sektora nie zajmowały osoby biernie oglądające. Inne rozwiązanie - aktywni kibice muszą przychodzić wcześniej i się organizować przy bębnie sami.

I tak przy okazji zapytam - czy Klub Kibica ma jakieś formalne struktury, albo oficjalnego szefa? Zakładam, że szefem jest MAM  ;D

mirek111

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Lis, 2011, 18:14:12 »
Zgadzam się z tobą kolego, tym bardziej trzeba się ogarnąć bo 19.11 wpadają typki z Ostrołęki, a jak ich będzie 20 typa to przy takim dopingu jaki był na ostatnim meczu to nas zakrzyczą. Krótko mówiąc trzeba jakoś ogłosić w radiu albo na stronie aby wszyscy co mają trąbki, chcą dopingować niech wpadają do młyna. Zawstydzimy takim sposobem gości z Ostrołęki!!!

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Lis, 2011, 18:20:41 »
Moi zdaniem dopin powinien być prowadzony na stojąco. Trzeba w jakiś sposób zachęcić młodych aby dopingowali Ślepsk i zasiadali w KK. Inną sprawą jest to aby ktoś wkońcu ułożył jakieś proste przyśpiewki bo jak na razie nie ma chyba takich w ogóle.
Milicja też była obywatelska...

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Lis, 2011, 18:25:23 »
trzeba jakoś ogłosić w radiu albo na stronie aby wszyscy co mają trąbki, chcą dopingować niech wpadają do młyna

Wystarczy, że odpowiednie info pojawi się na oficjalnej stronie klubu, bo inne media przygotowują swoje siatkarskie newsy głównie w oparciu o tę właśnie stronę.

Propozycje przyśpiewek (i inne) proponuję wpisywać w tym wątku -> http://www.forum.suwalki.pl/klub-kibica/pomysl-na-kibicowanie/

Offline Ula

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Lis, 2011, 20:52:15 »
przecież jeśli mecz jest 'na miejscu', to ludzi z Suwałk mogłoby być o wiele więcej

Nie wiem czy starczyłoby miejsca na te wiele więcej. Serio. Duze trybuny były prawie pełne i pozostały tylko te boczne.

No tak, były pełne, ale większość i tak siedziała cicho. Byłoby super, gdyby przynajmniej cały trzeci sektor krzyczał.

I tak przy okazji zapytam - czy Klub Kibica ma jakieś formalne struktury, albo oficjalnego szefa? Zakładam, że szefem jest MAM  ;D
Formalne struktury? Hmm.. nie  :) Jak dla mnie szefem jest i MAM, i Czarek, a przynajmniej wokół nich wszystko się kręci  ;D

Co do kibicowania na stojąco.. takie kibicowanie w ogóle jest chyba najlepsze, więc moim zdaniem to dobry pomysł.
Tylko proszę - jeśli już ktoś szykuje się na przyjście do młyna, niech przychodzi, może w końcu coś w Suwałkach 'ruszy' jeśli chodzi o liczbę osób, które kibicują. Bo jak na razie to wszyscy tylko krytykują a jakoś nowych osób na meczach nie widać.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Lis, 2011, 21:09:01 »
Formalne struktury? Hmm.. nie  Jak dla mnie szefem jest i MAM, i Czarek
Dla mnie też, a więc MAM - musisz iść do prezesa i załatwić dla dopingujących kibiców rezerwację 3 sektora na najbliższy mecz  ;D

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Lis, 2011, 21:43:04 »
Sprawa miejsc jest praktycznie ustalona. Mamy do dyspozycji 20 miejsc. Stać nie będziemy, bo miejsca mamy wydzielone w tym miejscu w którym jesteśmy teraz, więc osoby siedzące z tyłu będą miały pretensje, że nic nie widzą. Jak Ula słusznie zauważyła - krytykować jest komu, ale przyjść i pomóc już nie. Klub Kibica nie gryzie i z pewnością przyjmie pod swoje 'skrzydła' nowe osoby. No i najważniejsze i to co mnie najbardziej dziwi - wszędzie pretensje, że nie ma dopingu, że za mało osób, że za cicho. Dziwi mnie w tym wszystkim tylko jedno. Mianowicie - dlaczego po każdym meczu zawodnicy nam dziękują i wielokrotnie mówią, że dzięki nam wygrali mecz. Podobnie jak w Siedlcach - nas było trzynastu, Klub Kibica Jadaru - 60-80 osób. I mimo tego, że doping Jadaru był niesamowicie głośny, potrafiliśmy kibicować Ślepskowi w sposób nie gorszy od Jadaru. Po meczu zawodnicy wygranie meczu przypisali naszemu dopingowi, podobnie jak pewna osoba pisząca relację LIVE z Siedlec. Po meczu gratulowała nam grupa kibiców z Siedlec, która na początku była do nas nastawiona dość agresywnie. To nie jest tak, że chcę przez to wszystko powiedzieć, że jesteśmy kimś 'wielkim' i nie jesteśmy otwarci na nowości. Tyle, że do momentu, do którego nie będą chciały do nas dołączyć osoby które mają najwięcej pretensji co do naszego kibicowania, takie słowa na różnych forach i stronach internetowych traktuję jako zwykłe pieniactwo. Klub Kibica zaczynał od zera i dzięki ogromnemu zaangażowaniu Forumowiczów mecze wyglądają tak jak wyglądają. Ale jeśli ktoś chce przekonać się jak wygladają mecze bez Klubu Kibica, na jeden mecz działalność można zawiesić.

Offline Maciek247

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Lis, 2011, 22:18:12 »
Wiem, że przyśpiewki trzeba wstawiać na inne forum, ale tu więcej osób wchodzi, więc wstawię tutaj.
- Gdy sędzia pomyli się na naszą niekorzyść: ,,Miałeś samochód, hej sędzia miałeś samochód"
- Jeszcze jeden ! Jeszcze dwa ! Jeszcze tyle ile sie da . !
- do piosenki cuanta la mera to do tej melodii daj tekst (drużyna przeciwna) Pekpol do domu my nie powiemy nikomu (Drużyna przeciwna) do doomu my nie powiemy nikomu i tak dalej
- Nasze jest boisko , zwyciężymy wszystko
- Ślepsk Suwałki fajny jest, slepsk suwalki jest the best
- na ratunek wam biegniemy, bo przegranych tu nie chcemy! [tonacja wojskowa]
- slepsk suwalki dobrze gra, musi wygrac na 102
- Czas wam nie pomoże, czas wam nie pomoże, bo dziś ( imię lub pseudonim zawodnika z naszej druzyny np. Skrzypek, goral, radom) jest w humorze
- pepsi cola, cola pepsi nasi chlopcy sa najlepsi.
- do przeciwnika zagrywającego krzyczymy "spróbuj nad siatką, kolego i nagle wszyscy krzycza i trabia.
- Gubią się !!!!!! nie chcą grac!!!!!!

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Lis, 2011, 22:29:07 »
Mamy do dyspozycji 20 miejsc. Stać nie będziemy, bo miejsca mamy wydzielone w tym miejscu w którym jesteśmy teraz, więc osoby siedzące z tyłu będą miały pretensje, że nic nie widzą.
Ok, zatem czy na ten jeden najbliższy i bardzo ważny mecz będzie możliwość "dorezerwowania" większej ilości miejsc żeby wszyscy chętni do głośnego kibicowania siedzieli razem? Bo wg mnie problem to nie brak dopingu, tylko właśnie rozrzucenie po hali osób w niego zaangażowanych. Bez wspomnianej rezerwacji "zapraszać" do kotła można właściwie tylko na około 40 min. przed meczem. W tym czasie hala zaczyna się zapełniać i nawet jeśli ktoś chciałby się wbić w okolice bębna nieco później i pokrzyczeć, to nie wejdzie, bo miejscówki będą zajęte. 

To tylko sugestia do rozważenia, przemyślenia itp. Wg mnie doping jest głośny, słyszalny dla naszych zawodników i deprymujący dla przeciwnika.  Na kolejny mecz prawdopodobnie przyjdzie jeszcze więcej osób, więc podejrzewam, że jako kibice nie będziemy musieli się wstydzić. 

Offline Maciek247

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Lis, 2011, 22:30:13 »
ja i moi dwaj kumple przyniesiemy wuwuzele na mecz zeby bylo jeszcze glosniej. Siedzimy zawsze za klubem kibica. Ja dopiero zaczalem chodzic na mecze slepska i do konca sezonu na kazdym meczu bd napewno.