Autor Wątek: Ślepsk Suwałki - Energetyk Jaworzno  (Przeczytany 1752 razy)

• Płeć: Mężczyzna
Ślepsk Suwałki - Energetyk Jaworzno
« dnia: 07 Paź, 2011, 22:14:52 »
Sobota 8.10.2011 r. g. 16.00

Pierwszy mecz Ślepska na własnym boisku w tym sezonie ligowym. Zagramy z rywalem, z którym przegraliśmy niedawno w turnieju w Siedlcach. Nie wiadomo także, czy w meczu zagra Skrzypek. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie.

• *****
Odp: Ślepsk Suwałki - Energetyk Jaworzno
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Paź, 2011, 21:05:33 »
Ślepsk zaczął z wielkim animuszem od gwoździa z krótkiej. Kilka dalszych akcji i prowadzimy 8:3

Jakub Radomski bez problemów na potrójnym

Podwójny blok gasi atak Energetyka

Ostatnia deska ratunku - libero

Potem goście się przebudzili i dość łatwo omijali naszych blokujących

W efekcie odrobili nieco starty i zbliżyli się do różnicy na 2 punktów

Nasi jednak utrzymali prowadzenie i po pierwszym secie prowadzimy.

A tu w akcji

Siódmy zawodnik Ślepska - sektor znany  ;)

Poczet siatkarzy Ślepska - Łukasz "Rudy" Rudzewicz

Set drugi wygrany na przewagi.

W takich nastrojach opuściłem halę ...

... licząc że wygrana kolejnego seta to juz tylko formalność. Niestety kolejne dwa sety padły łupem Energetyka i spotkanie wygrywamy dopiero w tie-breaku. Szkoda, byłyby 3 punkty - są 2.
W tabeli awansujemy na 9 miejsce, a przed nami sporo zespołów z niewiele większym dorobkiem, więc nie jest źle.

Offline Rockers

• Mega Poster
  • *****
  • Wiadomości: 1610
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Paź, 2011, 21:09:53 »
Przyjechałem na mecz specjalnie z Olsztyna - wygrana 3:2, ale.. jeśli gra bedzie dalej na tym poziomie na którym jest teraz, to będą ogromne kłopoty z utrzymaniem się w środku tabeli. Nie mówię o czołowce, byłoby dobrze znaleźć się gdzieś w środku. Brakuje wykończenia akcji - ataki są tak 'mocne' że przy dobrych wiatrach poradziliby sobie z nimi licealiści na wfie. Mam tylko nadzieję, że gra się w końcu poprawi.

Sprawa druga - sędziowanie. O ile w dzisiejszym meczu błędna decyzja nie zaważyła na losach spotkania - poziom sędziowania - tragiczny. Jeden sędzia pokazuje co innego, drugi co innego. Jeden nie widzi piłki w boisku, drugi nie widzi półmetrowego autu. Kto był na meczu zauważył, że szczególnie obie panie sędziny zasłuzyły sobie na gwizdy całej widowni.

Amen :)

Offline Ula

• Stały Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Płeć: Kobieta
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Paź, 2011, 21:41:36 »
Szczerze mówiąc, przed meczem nie powiedziałabym, że w meczu z Energetykiem zdobędziemy dwa punkty, więc sama zdobycz punktowa mnie zadowala. Choć trochę szkoda czwartego seta, gdzie emocje były ogromne i zabrałko naprawdę niewiele, by zdobyć komplet. Ale wielki plus za walkę.
Jeśli chodzi o samą grę - też życzyłabym sobie środka tabeli, będzie ciężko, ale trzeba wierzyć w chłopaków :) I na uwagę zasługuje gra Kamila Dembca, jeśli nadal będzie się tak prezentował to pewnie za rok się z nim pożegnamy, bo.. wykupi go naprawdę dobry klub  ;)

• *****
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Paź, 2011, 13:08:37 »
I mały bonus

Offline vena

• Super Poster
  • ****
  • Wiadomości: 659
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Paź, 2011, 13:23:07 »
Sądząc po tym zdjęciu, mecz był "nudny"  ;D
Fajna fotka  :spoko:
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.

• *****
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Paź, 2011, 13:44:48 »
Dziecko było bardzo aktywne przez pierwsze dwa (wygrane sety), potem chyba gra naszych nieco się pogorszyła i ... stąd taka reakcja :)

Offline wojtek_kosynier

• ****
  • Wiadomości: 860
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Paź, 2011, 17:37:59 »

... licząc że wygrana kolejnego seta to juz tylko formalność. Niestety kolejne dwa sety padły łupem Energetyka...

Bo siatkarze Ślepska nie mogli uwierzyć, że najlepszy utrwalacz fotograficzny ich meczów opuszcza halę. Doszli do siebie dopiero w piątym secie, kiedy skonstatowali, że NOKA wybrał się na modelki do PLAZY  ;)