Autor Wątek: Ślepsk Suwałki - Cuprum Mundo Lubin  (Przeczytany 2725 razy)

• Wiadomości: 1610
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ślepsk Suwałki - Cuprum Mundo Lublin
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Sty, 2012, 21:46:03 »
Miałem napisać posta dotyczącego meczu, ale Noka wyczerpał cały temat, więc tyle w temacie. Zero walki. Zamiast hucznie zapowiadanej walki o awans może dojść do sytuacji, że będziemy walczyć, ale o utrzymanie.

Offline noka

• Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 5257
Odp: Ślepsk Suwałki - Cuprum Mundo Lubin
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Sty, 2012, 21:54:53 »
Katastrofa to bardzo dobre określenie. Poniżej wycinek relacji z początku I seta:

Cytuj
0:1 Radomski zagrywa w siatkę
2:4 Górski zagrywa w siatkę
3:5 a zagrywka Skrzypkowskiego w siatkę
5:7 a Jurkojcia w siatkę (zagrywka - przyp.)
7:10 a Stępień zagrywką w siatkę

ciekaw jestem statystyk pomeczowych :)

Offline Maciek247

• Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 59
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Sty, 2012, 22:06:59 »
To był mam nadzieje, ostatni taki mecz w sezonie. Następny będzie lepszy. Nadzieja to matka głupich... może będzie tak jak wszyscy chcemy żeby bylo.

Offline vena

• Super Poster
  • ****
  • Wiadomości: 660
  • Płeć: Kobieta
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Sty, 2012, 22:30:10 »
No cóż - raz na wozie, raz pod wozem - jak to mówią... Może nasi byli zbyt pewni wygranej ze słabszą drużyną, a może po prostu odpuścili sobie - nie wiem co o tym mysleć. A czy były już jakieś komentarze ze strony naszych zawodników lub trenera? Może tłumaczyli się dlaczego tak łatwo oddali zwycięstwo?

Noka, jak zwykle super relacja i fotki - dzięki! :spoko:
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.

• *****
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Sty, 2012, 22:59:55 »
Na konferencji prasowej nie byłem, więc nie wiem co mówili zawodnicy i trener .... ale w sumie co mogli mówić - też są pewnie zaskoczeni takim wynikiem.
A może to przez studniówki chłopaki już byli myślami na parkiecie poloneza wodzili :)

Offline MAM

• ****
  • Wiadomości: 654
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Sty, 2012, 23:37:13 »
Wpadałem przed chwilą do chaty, po sporej dawce uspokajacza i nie czytałem co napisaliście, ale muszę napisać swoje. Dzisiejszy mecz:
serw - nie było, na 3 sety może kilka, reszta mniej niż zero
odbiór - prawie zero
atak - 00000000 w porównaniu jak robił to przeciwnik
Jeżeli jestem zbyt surowy wybaczcie, ale nie wiem, czy w kilkuletniej karierze Ślepska był słabszy mecz, nie pamiętam.
No dobra wygarnąłem swoje, złość minęła, a następny mecz będzie lepszy. :spoko: Może to wina że wczoraj był piątek 13 :mad:
Do zobaczyska na następnym meczu :banan: :thumbsup:
« Ostatnia zmiana: 15 Sty, 2012, 02:09:05 wysłana przez the_mask »

Offline Kafar

• *
  • Wiadomości: 92
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Sty, 2012, 00:06:41 »
Co tu dużo mówić... ŻENADA
Odrzucam waszą rzeczywistość i tworzę własną.

• *****
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Sty, 2012, 11:06:43 »
Szczęście w nieszczęściu, że będące przed nami Będzin i Jaworzno oraz będący bezpośrednio za nami Wieluń - także przegrały (wiem, że to nie po chrześcijańsku cieszyć się z cudzej porażki, ale  :yahoo: ), tak więc w tabli pozostajemy na swoim miejscu. Jednak pozycje 5-8 dzieli niemal grubość włosa i po następnej kolejce na pewno pojawią się większe przetasowania.

Offline MAM

• ****
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Sty, 2012, 11:57:20 »
A że nasi często grają w kratkę  ??? ,albo w zależności od przeciwnika czym mocniejszy tym lepiej to myślę że z Wieluniem i Jadarem powinno być dobrze ,zagadką  może być spotkanie z Gorzowem,oby nie :spoko:

Offline the_mask

• Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 3363
  • << ST. SIERŻANT >>
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Sty, 2012, 20:39:08 »
Trochę info z radio5.com.pl:

Blamaż siatkarzy Ślepska

Przegrana pierwszoligowych siatkarzy Ślepska. I to w kiepskim stylu. Suwalczanie ulegli 0:3 Cuprum Mundo Lubin. W poszczególnych setach było 17:25, 23:25, 22:25. W drużynie gospodarzy szwankowało wszystko. Wręcz fatalnie wypadła zagrywka. W pierwszej partii Ślepsk zepsuł prawie wszystkie swoje wznowienia. -Nie da się wygrać oddając rywalom po 12 punktów w każdym secie - powiedział trener biało- niebieskich Adam Aleksandrowicz. Dodał,. że wstydzi się tego spotkania. Za tydzień Ślepsk zagra w Wieluniu, który ma 19 punktów, czyli jeden mniej od suwalczan.

Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin 0:3
Sety: 17:25, 23:25, 22:25.
Ślepsk: Rudzewicz, Skrzypkowski, Radomski, Stępień, Jurkojć, Górski, Dembiec (libero) oraz Rohnka, Szewczyk, Wasilewski.

Offline MAM

• ****
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Sty, 2012, 21:16:03 »
   Najgorzej że Wieluń i Jadar mają po jednym meczu rozegranym mniej od nas, a przewaga punktowa jest mizerna więc już nie ma miejsca na błędy zespół musi się ostro brać do roboty.

Tabela:
miejsce   drużyna                             mecze    punkty   sety       małe pkt.
punktacja
1    AZS Stal Nysa                                14   31           37:23   1359:1271
2    BBTS Bielsko-Biała                       14   27           31:23   1254:1165
3    Pekpol Ostrołęka                        14   26           33:24   1297:1253
4    MCKiS Energetyk Jaworzno        14   24          30:26   1258:1226
5    MKS MOS Interpromex Będz      14          21        29:28   1286:1243
6    Ślepsk Suwałki                        14   20          28:31   1294:1316
7    Siatkarz Wieluń                        13       19          27:25   1173:1157
8    MUKS Joker Rodło Piła               14   19          25:27   1122:1185
9    KPS Jadar Siedlce                       13   17          27:29   1206:1231
10    MKS Cuprum Mundo Lubin        14   17          25:33   1257:1304
11     Wanda Instal Kraków               14   14          23:34   1244:1322
12    Rajbud GTPS Gorzów Wielkop.    14   14          24:36   1281:1358
« Ostatnia zmiana: 15 Sty, 2012, 21:20:28 wysłana przez MAM »