Autor Wątek: Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała  (Przeczytany 1191 razy)

• Płeć: Mężczyzna
Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała
« dnia: 02 Mar, 2012, 16:11:14 »
Sobota 3.03.2012  |  hala OSIR  | godz. 17.00

W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej Ślepsk Suwałki podejmie czwartą drużynę w tabeli - BBTS Bielsko-Biała. W pierwszym spotkaniu tych drużyn graliśmy jako goście i przegraliśmy w tie-breaku 3:2. Czas więc na rewanż, najlepiej nie oddając BBTS-owi żadnego punktu. W tym sezonie liga jest bardzo wyrównana i nie licząc liderów oraz outsiderów - różnice pomiędzy zespołami są niewielkie.

Każdy punkt będzie więc na wagę złota i bardzo możliwe, że to właśnie pojedyncze oczko oddzieli zespoły w kwalifikacji do play-out/play-off. My mamy nadzieję, że nasi zgarną jutro całą punktową pulę i zapewnią sobie bezpieczny byt w lidze ... a potem powalczą o większy prestiż.

Jutrzejszy mecz będzie spotkaniem dwóch rywali mających zwycięstwa w poprzednich meczach. Jednak naszym atutem jest własne boisko i miejmy nadzieję dobry doping. Tym razem dla kibiców nie będzie chyba darmowych wejściówek, dlatego każde gardło będzie na na wagę złota.

Mój typ na jutro to 3:1 dla Ślepska.
« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2012, 17:54:25 wysłana przez noka »

Offline MAM

• Super Poster
  • ****
  • Wiadomości: 654
Odp: Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Mar, 2012, 16:44:56 »
Dobrze gadasz dać Ci :cyk:. , trzy punkty potrzebne aż płakać :spoko:

• *****
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Mar, 2012, 18:10:20 »
Zapomniałem dodać:
Jutrzejszy mecz to także jedna z ostatnich okazji aby oglądać naszych zawodników na żywo w akcji i naocznie ocenić ich grę. Po meczu zapraszam do głosowania na Najlepszego zawodnika sezonu 2011/2012. Niezdecydowani mogą jeszcze oddać głos, a Ci którzy już głosowali - zweryfikować swoje zdanie.

Offline felixxx

• Nowy
  • Wiadomości: 8
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Mar, 2012, 15:43:20 »
Wychodzę już na meczyk i liczę na wygraną :)

Offline Rockers

• Mega Poster
  • *****
  • Wiadomości: 1610
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Mar, 2012, 18:44:08 »
Chyba nieuchronnie zbliża się strefa walki o utrzymanie..

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 65
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Mar, 2012, 19:10:06 »
Musiałby stać sie cud żeby zdobyć punkty w Nysie.
A tu niecodzienna sytuacja z Meczu Pekpol-Joker
Cytuj
Z powodu braku ważnych badań lekarskich przez drużynę Jokera Piła dzisiejszy mecz I ligi nie doszedł do skutku.

Siatkarze Pekpolu zagrali dla zgromadzonych kibiców gierkę treningową a mecz z Jokerem został zweryfikowany jako walkower dla biało-czerwonych. Więcej szczegółów później.

PEKPOL OSTROŁĘKA - JOKER PIŁA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
Milicja też była obywatelska...

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 199
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Mar, 2012, 19:27:05 »
a myślałem ,że chociaż na koniec zrobią prezent dla kibiców ,jako podziękowanie :cyk:

• *****
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Mar, 2012, 21:53:26 »
Na ten moment dziewiąte miejsce - jeśli z Nysą wygramy za trzy punkty, wchodzimy do ósemki, jeśli zdobędziemy punkt lub dwa, musimy liczyć na pomoc innych. Patrząc na przysłowie 'umiesz liczyć licz na siebie', albo wygrywamy za trzy punkty co będzie arcytrudne, albo liczymy na innych i może nic z tego nie wyjść.

• *****
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Mar, 2012, 21:55:04 »
Takiego wyniku chyba na tablicy jeszcze nie było.  :dokitu:  7:23 w II secie dla gości  :facepalm:

Jurto wrzucę kilka fotek i coś więcej napiszę.

Po tej kolejce można z dużym prawdopodobieństwem  powiedzieć, że czekają nas play-outy. Stal co prawda przegrała dziś gładko w Gorzowie, ale na ich terenie nie mamy co liczyć na taki prezent. W sporcie niby wszystko jest możliwe, jednak z taką grą jak dziś, nie wygramy tam dwóch setów. Tyle co najmniej nam trzeba oraz wysokich porażek rywali z podobnym dorobkiem punktowym, aby wskoczyć na bezpieczną pozycję.
Ostatnia nadzieja to nieobliczalna gra Ślepska, który w tym sezonie już nie raz zaskakiwał, ale czy zaskoczy nas po raz kolejny - zaczynam mieć wątpliwości.

• **
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Mar, 2012, 23:35:18 »
czekają nas emocje :spoko:

• *****
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Mar, 2012, 15:03:53 »
Wróćmy jeszcze na chwile do meczu.

Na rozgrzewkę wyszedł Wójcicki i wydawało mi się, że "Jimmy" będzie naszą tajną bronią w tym spotkaniu ... jednak nie tym razem.
Set pierwszy zapowiadał się obiecująco. Po kilku akcjach niewielkie prowadzenie, potem pojawiły się błędy w zagrywce i problemy ze skończeniem ataku. BBTS wyrównuje i dalej jest walka punkt za punkt. Im bliżej końca seta tym przewaga gości rośnie. Ostatecznie przegrywamy 22:25  i nic nie zapowiada zbliżającej się katastrofy.
W tym secie szansę pogrania nieco dłużej dostaje Jakub Rohnka, ale presja meczu jest chyba zbyt duża, bo pierwsze przyjęcie jest niepewne, a atak plasowany ... potem jest już lepiej.

O drugim secie lepiej zapomnieć. Mówiąc żargonem bokserskim - opuściliśmy gardę, przyjmowaliśmy ciosy bez walki i skończyło się  nokautem. Kibice z wrażenia zamarli, przecierali oczy ze zdumienia i pytali się na wzajem "Co się dzieje?"
BBTS rozszyfrował naszą grę perfekcyjnie i niemal wszystkie ataki zostały zablokowane (nawet pojedynczym blokiem). Goście swoje akcje kończyli punktami, a u nas dochodziły niewymuszone błędy własne. Efekt - największa porażka Ślepska w secie na tej hali.

Trudno uwierzyć, że po takim ciosie, naszym nie odeszła ochota do gry. Co więcej - od początku trzymali się blisko rywala i co chwila wychodzili na prowadzenie. W zawodnikach obudziła się chyba sportowa złość, a może trener coś w przerwie podpowiedział, bo obraz gry zmienił się diametralnie. Mimo, że goście nadal pokazywali ciekawe rozegrania (fot. poniżej), nasi zaczęli grać skuteczniej blokiem i celniej atakować. Seta wygrywamy 25:20.

Po tym secie musiałem opuścić halę. Ślepsk przegrał czwartą odsłonę i komplet punktów pojechał do Bielska.
Wydaje mi się, że wraz z końcem meczu pogrzebaliśmy szansę na play-offy i czeka nas walka o utrzymanie w lidze. Jeśli nie wygrywamy u siebie z równorzędnym zespołem - trudno oczekiwać zwycięstwa z najsilniejszą drużyną I ligi na ich własnym parkiecie.

To tyle z hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach ... oddaję głos do studia  ;D