« Ostatnia zmiana: 13 Mar, 2010, 08:31:17 wysłana przez marcim »

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Mar, 2010, 19:39:05 »

• Mega Poster
  • *****
  • Wiadomości: 1610
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Mar, 2010, 20:12:28 »
Na szczęście wygrana. Na meczu widziałem się z jedynym rodzynkiem forumowym, noką ;)
Mecz zacięty, szczególnie ostatni set, i końcówka na stojąco w wykonaniu publiczności.
Mecz - w skali 1 - 10 dam 7, a to z powodu strasznie rażących błędów w zagrywce Ślepska, w jednym secie pięc razy z rzędu nie trafiali w boisku, jeśli policzyc wszystkie nietrafienia przy zagrywce, byłoby ich z 15.

Offline GaTri

• Rok na forum !
  • Weteran
  • ***
  • Wiadomości: 477
  • Yeah !
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Mar, 2010, 20:14:16 »
Pierwszy mój mecz Ślepska i od razu 3:0. :D

Mecz ogólnie wypadł dobrze :). Jedyne kłopoty były z zagrywką (z wyjątkiem połowy 1 seta), ale na szczęście podobne kłopoty mieli przeciwnicy. Całe szczęście wygraliśmy 3:0, chociaż gdyby doszło do 4 seta, nie wiem czy byłyby te upragnione punkty.Teraz musi być wygrana z Hajnowką ..

P.S Wstawanie i siadanie pod koniec 3 seta było chyba najlepsze w całym meczu :)

Offline mariusz20211

• Weteran
  • ***
  • Wiadomości: 239
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Mar, 2010, 20:18:56 »
Mecz dobry choć  popełnili sporo błędów...
Doping był jaki był żeby nie chłopak o imieniu Marcin i kilku chłopaków w pierwszym rzędzie było by o wiele ciszej...No i oczywiście nasz nie zastąpiony Czarek(bębniarz dla nie wtajemniczonych)
« Ostatnia zmiana: 13 Mar, 2010, 20:24:40 wysłana przez mariusz20211 »
Literka M    Literka K   Literka S     Jak  MKS   ;D

Offline MAM

• Super Poster
  • ****
  • Wiadomości: 654
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Mar, 2010, 20:59:10 »
Ktoś kiedyś wspominał o miejscach VIP-owskich.Śmieszne -jest ich coraz więcej,to są chyba miejsca dla całych rodzin i jeszcze ich znajomych i jeszcze.... .Takie miejsca powinne być, ale żeby ochrona wypraszała z tych miejsc rodziców najlepszego zawodnika to jest jakaś kpina.Być może ktoś zawinił że nie dał  srebrnej karty tym ludziom,ale inteligentny ochroniarz powinien widzieć  z kim zawodnicy rozmawiaja po każdym meczu przez kilkanaście minut i się domyśleć.Nie czepiam się personalnie ochroniarza bo on wykonuje swoją pracę i to chyba dobrze.Błąd leży gdzie indziej, ale jak to wygląda.Aż mi wstyd było.

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Mar, 2010, 21:08:54 »
Tak przykry incydent...

• *****
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Mar, 2010, 21:19:58 »
Jakie trzeba miec szczęście, gdy wygrywający bilet miał numer 4, a ja miałem ten z numerem 3.. ;D

Offline MAM

• ****
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Mar, 2010, 21:24:05 »
Co do meczu :extra-Marian Szlejter zagrał dziś na 120%,Jonas i Rudy i cała reszta EXTRA. ;D

Offline noka

• Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 5252
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Mar, 2010, 21:30:32 »
Przeżyjmy to jeszcze raz .....

Horror z happy endem

Hala Osir chyba wyjątkowo pasuje siatkarzom Ślepska. Wygrali po raz kolejny, tym razem 3:0 z PWZS Nysa.

Pierwsze dwa sety nasi zagrali w swoim nowym stylu – czyli bardzo agresywnie i z dużą pewnością siebie. Dzięki temu pokonali przeciwnika dość wyraźna różnicą punktów (25:20 i 25:21)

Trzeci set niestety nie chciał się tak łatwo wygrać. Od połowy tego seta zawodnicy postanowili zagrać bardziej delikatnie, asekuracyjnie i bez podejmowania ryzyka.  Być może takie właśnie otrzymali polecenie od trenera. Widać było że nie chcą stracić tego, co już w tym meczu osiągnęli, tylko  „dowieźć” wynik do końca. Kamil Skrzypkowski, który w pierwszych dwóch odsłonach odrzucał przeciwników fenomenalnym serwisem, zaczął posyłać z zagrywki piłki szybujące. Podobnie pozostali zawodnicy. Do tego doszły także niewymuszone błędy własne i chyba niepotrzebne przerwy na zmianę zawodników, wprowadzające dodatkową nerwowość (tak to przynajmniej wyglądało z trybun).

W tym momencie  AZS złapał drugi oddech i poczuł, że jest okazja do zmiany niekorzystnego wyniku. Zaczęła się gra nerwów, punkt za punkt i tak do końca spotkania.  Akademicy mieli już nawet piłkę setową, a spiker błędnie obwieścił przegraną Ślepska w tym secie.

Na szczęście przeciwnik nie miał stalowych nerwów i także popełniał błędy (zwłaszcza w  zagrywce). W efekcie Ślepsk dokończył dzieła i zasłużenie wygrał całe spotkanie 3:0. Brawo i gratulacje.

Ciekawostki:
- w drużynie z Nysy grał Suwalczanin  - Rafał Jarząbski
- nie działała tablica wyników   :-\
- na trybunach pojawiły się nowe dmuchane gadżety dla kibiców
- spotkałem Rockersa - pozdrawiam  :)
- spotkałem pewnego zapalonego Nikoniarza z którym uciąłem pogawędkę przed meczem – pozdrawiam  :)
- mój team nie przyszedł na mecz (będzie rozmowa dyscyplinująca)  :(

Cytuj
Wstawanie i siadanie pod koniec 3 seta było chyba najlepsze w całym meczu
Nowa tradycja jest taka, że końcówki są na stojaka  ;D

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z meczu:

oraz skrótu z gorącą końcówką  :)

Przypominam także o naszej zabawie - wyborze najlepszego zawodnika sezonu  ;)

Offline MAM

• ****
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Mar, 2010, 22:07:29 »
GaTri-od dzisiaj Twoim obowiązkiem jest być na każdym meczu :D

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Mar, 2010, 22:35:09 »
Może lepiej by było gdyby grali o 16:45. To wtedy możliwe żeby więcej ludzi przyszło

• *****
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Mar, 2010, 22:57:33 »
Spoko, ludzi przychodzi dużo, a po dobrą miejscówkę trzeba startować już godzinę przed meczem.

Jeszcze raz na spokojnie obejrzałem połowę ostatniego seta - muszę przyznać, że obrona niektórych piłek była wręcz fenomenalna (w wykonaniu obu drużyn). Przypomniała mi się też akcja, jak Jacek Malczewski zablokował któregoś z atakujących Nysy na pojedynczym bloku. Takie "sztuczki" zawsze podnoszą na duchu w trudnych momentach  ;)

W drugiej części sezonu Ślepsk pokazuje zupełnie inne oblicze. Pamiętam mecze ze starej hali, gdzie wychodzili na boisko bez tej pewności siebie i zadziorności z jaką teraz grają. Wówczas na pełne obroty wchodzili dopiero pod koniec meczu, gdzie wynik był już niemal przesądzony.

Być może to debiut w wyższej lidze i nowe otoczenie (zmiana nazwy, pewnych przyzwyczajeń) nieco deprymowały zawodników.
Teraz chyba wszystko jest ok. No może jeszcze te nerwowe końcówki  :)

• Weteran
  • ***
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Mar, 2010, 23:22:51 »
Bez tych nerwowych końcówek to byłoby tak 3 - 0 . Szybko wszedłem i szybko wyszedłem