Autor Wątek: Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 2199 razy)

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
Odp: Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Lut, 2012, 19:56:00 »
jak gra słaba to i wynik słaby ,ale może się chłopcy pozbierają  :spoko:

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Lut, 2012, 12:07:42 »
Nikt_ważny - uśmiech na twarzach wielu zawodników Ślepska po takim meczu to chyba wystarczający 'dowód'.

Wracając do meczu - mam nieco inne wrażenie niż trener Aleksandrowicz. Jeśli ktoś opierał się tylko na artykule wydanym na stronie Ślepska to moze być zadowolony bo faktycznie z jego opisu wszystko jest w miarę dobrze, mimo przegranej.
Dla mnie osobiście postawa siatkarzy sprawiła spory zawód, bo Ostrołęka nie grała niczego wyjatkowego, a przynajmniej nic takiego, dzięki czemu miałaby nas rozbić. A nie oszukując się - rozbiła. Oprócz kilku akcji nie mieliśmy nic do powiedzenia. Mam wrażenie, że nasi chłopacy wyszli na boisko wątpiąc w to, że mogą coś ugrać. I niestety, dalszy rozwój sytuacji tak właśnie wyglądał. To nie był ten Ślepsk który grał do tej pory z Ostrołęką i potrafił wygrać z Jadarem przegrywając 18-24. Umiejętności naszym nie brakuje, problem jest chyba z psychiką. I przede wszystkim chęciami.
Dobra, wylałem swój zaległ żal na siatkarzy, życzę im szczęścia w kolejnych meczach bo się bardzo przyda, i teraz parę słów 'o nas' :)
Do Ostrołęki przyjechaliśmy w 18 osób (plus kilka w naszym sektorze), wszystkie flagi i cztery bębny (podziękowania dla kierownika drużyny który załatwił nam nowy bęben, bardzo skuteczny). Mimo przegranej na boisku na trybunach zdecydowanie zwyciężyliśmy - w Pekpolu dopingujących zaledwie parę osób. Szczególnie warto powiedzieć o tym, że relacje z Pekpolowym Klubem Kibica mamy znakomite - w komentarzach na ich stronie pojawiły się głosy o stworzeniu 'zgody' jednak w przeciwieństwie do zwyczajów piłkarskich nie musimy niczego oficjalnie ustanawiać, bo 'zgoda' między dwoma Klubami Kibica jest obecna :) Nawiasem, KK Pekpolu szybko uczy się od nas przyśpiewek :D
Tyle na dziś - miłego dnia wszystkim! :)

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Lut, 2012, 19:07:49 »
To nie był ten Ślepsk który grał do tej pory z Ostrołęką i potrafił wygrać z Jadarem przegrywając 18-24.

Pamiętny mecz ... z 24:18 na 24:26 - tak właśnie kiedyś Ślepsk wygrywał (akcja po akcji od 6 minuty poniższego filmiku)

Zawsze kiedy nasi przegrywają w końcówce seta mam nadzieję, że ten cud znów się powtórzy ....

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Lut, 2012, 19:29:38 »
 :'(  się w oku zakręciła. :banan: :jupi: :thumbsup: .

Oby w niedzielę taki cud się powtórzył to potem u siebie będzie lżej  :spoko:

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Lut, 2012, 12:33:34 »
cuda się zdarzają :kawka:
« Ostatnia zmiana: 25 Lut, 2012, 12:41:24 wysłana przez noka »