Autor Wątek: Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 2011 razy)

Offline Rockers

• Mega Poster
Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki
« dnia: 14 Lut, 2012, 22:11:21 »
Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki
18.02.2012/hala A.Gołasia/godz. 18.00

Pora na przełożone spotkanie z Ostrołęką - Ślepsk na wyjeździe podejmie wicelidera rozgrywek z Ostrołęki. W tabeli zrobiło się ciasno, przy wygranej za 3 punkty i farcie w wynikach innych drużyn z ligi Ślepsk może znacząco awansować w tabeli. Tradycyjnie już, w Ostrołęce będzie obecna grupa suwalskich kibiców, którzy (mam nadzieję :) ) pomogą drużynie w odniesieniu bardzo ważnego zwycięstwa.

Offline noka

• Administrator
Odp: Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lut, 2012, 22:41:02 »
3:0 - marzenie
3:1 - chciałbym
3:2 - obstawiam
2:3 - do przyjęcia

Punkta ugrać trzeba  ;) , bo podejrzewam, że po zakończeniu rundy zasadniczej to właśnie te wydarte pojedyncze punkty będą decydowały o końcowym miejscu. Dla nas tak naprawdę liczy się wyjście poza play-out po rundzie zasadniczej. Potem najwyżej powalczymy o lepszą lokatę - czyli o pietruszkę. Na walkę o premie finansowe (150 tys., 100 tys., 50 tys. dla zespołów I-III) raczej już nie mamy szans, tym bardziej, że tylko Energetyk jest w naszym zasięgu punktowym.
Przedstawiciele Klubu w oficjalnych wypowiedziach mówią, że 8 miejsce będzie sukcesem, sądzę jednak, że po cichu także liczą na więcej.

Obecna pozycja - czyli 6 wydaje się realna do obronienia. Po ostatnich porażkach Ślepska czytałem na forach klubowych, że nasz zespół jest typowany nawet do spadku do II ligi. Jednak nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że potrafimy wygrywać z wyżej notowanymi zespołami, a złamanie serii zwycięstw Pekpolu jest najlepszym przykładem.

Mam nadzieję, że nasi wyjdą na boisko równie zmotywowani co kibice którzy pojadą ich dopingować. Szykuje się interesujące spotkanie i obyśmy wrócili z tarczą.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lut, 2012, 15:51:19 »
Pora na przełożone spotkanie z Ostrołęką - Ślepsk na wyjeździe podejmie wicelidera rozgrywek z Ostrołęki.

Chyba trochę szczęścia było w tym że to spotkanie zostało przełożone,drużyna wygląda w tej chwili na trochę bardziej pewną siebie jak by wiedzieli czego chcą choć to jeszcze nie ten Ślepsk na który czekamy.Będzie to chyba trochę taki mecz prawdy od którego dużo zależy,bo albo trochę uciekniemy tym co są za nami albo będzie bardzo ciasno w tabeli a to już końcówka sezonu.Co zostało?-TYLKO ZWYCIĘSTWO :spoko:

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lut, 2012, 21:43:20 »
tylko Ślepsk :spoko:

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lut, 2012, 19:57:19 »
Niestety przegrywamy i niestety wracamy bez punktu. Po wynikach setów wnioskuję, że walkę nawiązaliśmy tylko w pierwszych dwóch setach. W tabeli na obecną chwilę spadamy o 1 oczko, ale nie widzę jeszcze wyników meczu Cuprum Lubin - MKS MOS Będzin. Bez względu na wynik niemal pewny jest dalszy spadek, bo oba zespoły są bezpośrednio pod nami w tabeli z niewielką stratą.

Edit:

Lubin wygrywa z Będzinem (chyba najlepsze dla nas rozwiązanie) i zrównuje się w tabeli ze Ślepskiem.
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2012, 20:42:55 wysłana przez noka »

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lut, 2012, 20:49:57 »
Za tydzień trzeba koniecznie pokonać Piłe a za dwa tygodnie BBTS, który jest w dołku.
Milicja też była obywatelska...

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Lut, 2012, 10:58:26 »
a kryzys trwa dalej ,oj niedobrze :dokitu:

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lut, 2012, 22:46:43 »
Do momentu wydania przez klub oficjalnych informacji na temat meczu, nie powiem o nim ani słowa.
Prezesi wychodzą w trakcie meczu, jutro środa a na stronie Ślepska żadnej konferencji, wywiadu, nic.
Szkoda jedynie, że kibicom jest bardziej wstyd tego meczu niż samym zawodnikom.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lut, 2012, 23:01:59 »
    Wrzucę kilka zdjęć ze spotkania w Ostrołęce, chociaż na pocieszenie oka:
  Kibice są już gotowi  :spoko:

Przywitanie i powitanie zawodników :)

Zapis przed zapomnieniem  :o

Mecz jest w pełni   :jupi:

z małym zamieszaniem :gdzie jest piłka

w drugim secie dobre ataki i wygrany set :spoko:

W  3 secie coraz częściej oglądamy się gdzie spadła piłka :o

mimo takich akcji kombinacyjnych pekpol i tak nam wciska piłki  :facepalm:

w 4 secie nawet chyba i kibice nie wierzyli w cuda :facepalm:

a tutaj Ostrołęka nauczyła się od nas  ,,OSTATNI"

i tu chyba widać kto się bardziej cieszy.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Lut, 2012, 23:06:11 »
Do momentu wydania przez klub oficjalnych informacji na temat meczu, nie powiem o nim ani słowa.
Zastanawiałem się właśnie, czemu ani słowa o meczu nie napisał nikt z z ekipy wyjeżdżających. Ok, czekam zatem na info na stronie Ślepska i potem na Twój komentarz :)

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Lut, 2012, 23:24:47 »
Dałem sobie na wstrzymanie z komentarzem bo mógłby być troszkę 'brutalny' - dziwi mnie jednak brak jakiejkolwiek reakcji klubu i trenera na zaistniałą sytuację, bo naprawdę zaczyna się robić źle. Ale jak już mówiłem - poczekam na komunikat, a jeśli się nie pojawi, to jutro, ewentualnie przed weekendem zdam krótką relację z meczu.

Offline nikt ważny

• Nowy
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lut, 2012, 12:17:36 »
Witam!! Jak mówiłem byłem na meczu, przywiozłem ze sobą jeszcze osób 6, niestety siedzieliśmy na dole a nie z wami (klubem kibica). Co do meczu, to tytuł na stronie KLUBU mówiący że-  "Ślepsk zagrał nieżle ale przegrał" uważam za bardzo optymistyczny. Według mnie gra nasze drużyny była bardzo słaba! i gdyby w drugim secie Pekpo nie popełnił paru błędów przy prostych atakach to byłoby szybkie 3:0 (niestety}. Co
do pozytywów (wejście Kuby Rohnki), rzeczywiście nieżle w drugim secie :) :) :), ale danie mu w połowie 4 seta (przy dobrym przyjęciu, gdzie można było zagrać wszystko) pięciu piłek pod rząd na podwójny blok widząc że człowiek nie może skończyć woła o pomstę do nieba :) :) :). Miał się przełamać czy pognębić???(pytanie do  rozgrywającego). Kolejny kamyczek do rozgrywacza to akcja z początku spotkania gdzie Radom przyjmuje skruta przewracając się i natychmiast dostaje szybką piłkę na skrzydło( oczywiście ledwo zdąża i nadziewa się na blok), ręce opadają :( :( :(. A jak tam Wasze wrażenia z Ostrołęki???

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Lut, 2012, 13:12:55 »
Witam!! Jak mówiłem byłem na meczu, przywiozłem ze sobą jeszcze osób 6, niestety siedzieliśmy na dole a nie z wami (klubem kibica).
:o  a u nas 3/4 krzesełek było wolnych i nikt tam nie gryzł ???  ;).  Co do wrażeń (achh sam byłeś i widziałeś). :-\

Offline nikt ważny

• Nowy
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Lut, 2012, 14:17:50 »
Sory ze nie byłem z Wami, ale moja 72-letnia Mama którą ze sobą zabrałem ciężko znosi bęben :) :) :) więc musiałem usiąść w miejscu bardziej neutralnym ;)

Dzięki za zdjęcia, mam skalę porównawczą z paroma stronami  pierwszej i plus ligi i przyznaję że za jakość i czas ukazania się na stronce - SZACUNEK :cyk:
« Ostatnia zmiana: 22 Lut, 2012, 16:08:55 wysłana przez noka »

Offline nikt ważny

• Nowy
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Lut, 2012, 17:04:35 »

DO ROCKERS!!! Skąd kolego przekonanie że zawodnicy czują się dobrze po tej przegranej??? Ja rozmawiałem z niektórymi z nich i nie mam takiego wrażenia.