Ankieta

Najlepszy zawodnik sezonu 2011/2012 to:

Jakub Radomski  (5)
2 (9.1%)
Kamil Skrzypkowski (7)
6 (27.3%)
Kamil Dembiec (9)
5 (22.7%)
Janusz Górski (10)
4 (18.2%)
Łukasz Jurkojć (11)
1 (4.5%)
Łukasz Rudzewicz (12)
2 (9.1%)
Michał Stępień (15)
2 (9.1%)

Głosów w sumie: 20

Autor Wątek: Najlepszy zawodnik sezonu 2011/2012  (Przeczytany 2090 razy)

Offline noka

• Administrator
Najlepszy zawodnik sezonu 2011/2012
« dnia: 29 Gru, 2011, 13:27:02 »
Za nami ponad połowa sezonu zasadniczego, więc można już oceniać grę i osiągnięcia poszczególnych zawodników. W odróżnieniu do poprzedniej sondy, głosujemy tylko jednego zawodnika z podstawowego składu. Zawodnicy nie grający regularnie na parkiecie lub kontuzjowani zostali pominięci, jednak jeśli okaże się że w drugiej część sezonu zaczną dominować - dodamy ich do ankiety. Tym bardziej, że do czasu jej zakończenia będzie można zmienić swoją decyzję i oddać głos na innego zawodnika. Na razie wyniki zabawy będą widoczne tylko dla głosujących. Zabawę skończymy kilka dni po rozegraniu ostatniego meczu.

Zawodników chyba przedstawiać nie trzeba, o ich dokonaniach szczegółowo piszemy w komentarzach z meczy (można też podzielić się spostrzeżeniami w tym wątku). Kolejność została ustalona wg posiadanych numerów na koszulkach (miniaturki się powiększają po kliknięciu). 

Zapraszam do głosowania w ankiecie na najlepszego - Waszym zdaniem - zawodnika tego sezonu 2011/2012.

5. Jakub Radomski       
7. Kamil Skrzypkowski    
9. Kamil Dembiec    
10. Janusz Górski    
11. Łukasz Jurkojć
12. Łukasz Rudzewicz

15. Michał Stępień

Offline aga

• Nowy
Odp: Najlepszy zawodnik sezonu 2011/2012
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Gru, 2011, 13:37:06 »
noka super pomysł :thumbsup:, a głos właśnie oddany :spoko:

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Gru, 2011, 14:42:50 »
Dobry pomysł nie jest zły :)
Mam nadzieję, że uzbiera się przynajmniej ze 30 głosujących.

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sty, 2012, 11:33:35 »
koniec roku ,czas ma plebiscyty :spoko:

Nirvan

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sty, 2012, 19:15:37 »
najlepszy jest jak dla mnie Kamil Skrzypkowski :spoko: ale inni też są dobrzy

Offline aga

• Nowy
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sty, 2012, 12:01:39 »
ooo  :D zaczyna być coraz ciekawiej :jupi:
głosujcie dalej, żeby noka się nie zawiódł i te przynajmniej 30 głosów się uzbierało  :spoko:

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sty, 2012, 18:07:44 »
Ależ ja się nie zawiodę, nawet jeśli pozostanie tych 19 głosujących  :)  tym bardziej, że nastąpiła mała zmiana w zasadach zabawy.

Zauważyłem ostatnio, że w ankiecie głosują osoby które właśnie zarejestrowały się na stronie. Oczywiście nie ma w tym nic złego , a nawet fajnie, że ankieta wzbudza zainteresowanie poza Forum. Problem polega jednak na tym, że w przypadku niektórych nowych użytkowników,  po oddaniu głosu kończy się ich aktywność.

Zamysł ankiety był taki, żeby nasz wirtualny forumowy tytuł przyznany był przez Naszych użytkowników (aktywnych, piszących posty, a najlepiej udzielających się w dziale Ślepsk Suwałki).  Osoby nieaktywne są okresowo usuwane i źle by się stało, gdyby to właśnie ich głosy zdecydowały o wyniku ankiety.

A zatem ...

Użytkownicy, którzy nie napisali nawet 1 posta na Forum i ich aktywność na stronie przebiegała w sposób:
rejestracja -> logowanie -> głosowanie -> wylogowanie
zostali usunięci, a ich głosy anulowane. 

Głosowanie w ankiecie zostało zablokowane dla nowych użytkowników tzn. jeśli ktoś się teraz zarejestruje na Forum - głosu  tej zabawie nie odda.

Jeśli ktoś jednak chciał dołączyć do naszego grona, a niechcący nie zdążył napisać posta - zapraszam do ponownej rejestracji i udzielania się na Forum (oczywiście w tej zabawie już głosu nie odda). Dodam także, że nie jest to ostatnia tego typu zabawa. W zamyśle jest  uruchomienie tzw. Ligi Typerów (obstawienia wyników meczy)  i aktywne forumowe konto może się jeszcze przydać

Podsumowując - w tej edycji najlepszego zawodnika wybiorą dotychczasowi użytkownicy Forum Suwałki, których zapraszam do głosowania.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sty, 2012, 18:42:36 »
To znaczy że chyba dobrze zauważyłem że było coś ok.25 głosów a potem ukazała mi się liczba17 czy coś takiego.     To fakt ,ktoś się rejestruje zadaje pytanie lub prosi o pomoc ,użytkownicy (wypruwają flaki żeby mu pomóc) a gość już się nie odzywa.  :nono:  :wstyd:

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Sty, 2012, 11:01:08 »
Było głosujących 25 jest 19 - dobrze zauważyłeś.
Jak już wcześniej wspomniałem - laureata wyłonią głosy tylko dotychczasowych Forumowiczów. W sieci jest bardzo wiele ankiet/głosowań polegających na mobilizacji swoich znajomych do głosowania. Mi jednak bardzo zależy żeby tytuł najlepszego zawodnika był przyznany za grę w sezonie, a nie aktywność i mobilizację jego fanów na stronie.

Offline nikt ważny

• Nowy
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lut, 2012, 09:32:15 »
No to jestem tu gdzie mnie odesłałeś :), i byłem tu już wielokrotnie!!! Nie zmienia to faktu że od miesiąca   nic się w tym temacie nie dzieje. Żadnych  informacji o liczbie głosujących, wynikach, lub jakichkolwiek komentarzy. Wyglądało na to że temat (umarł), lub się skończył a ja przeoczyłem wyniki. Okazało się jadnak że po zamieszczeniu komentarza w innym miejscu jednak żyje :) :) :) Przyznasz jednak że troszkę słabo.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lut, 2012, 15:01:46 »
Żadnych  informacji o liczbie głosujących, wynikach, lub jakichkolwiek komentarzy.

Próbowałem Ci to wytłumaczyć, ale może wzrokowo będzie mi łatwiej. Każdy kto oddał głos widzi wszytko, czyli wg stanu na dziś:

a kto nie głosował, lub nie może głosować (jak np. Ty) - zobaczy wyniki na koniec. Obecnie prowadzi Skrzypek, ale do czasu zamknięcia ankiety można zmieniać swój głos, więc sprawa cały czas jest otwarta. 

Nie zmienia to faktu że od miesiąca nic się w tym temacie nie dzieje. (..) Przyznasz jednak że troszkę słabo.

Nawet bardzo słabo. W ogóle spada ilość postów w tym dziale i słabnie na Forum zainteresowanie Ślepskiem. W dziale kibiców brak wpisów od listopada, a kiedyś było takie zainteresowanie, że specjalnie został wydzielony odrębny dział. Ogólnie mało jest postów merytorycznych np. analizujących mecze, formę i grę zawodników lub odnoszących się do ligowych aktualności. Również na oficjalnej stronie dominują komentarze o długości SMSa.

Odnośnie ankiety - jeśli z ilością głosujących dobijemy do 30 - uznam , że to świetny wynik. Aktywnych użytkowników w dziale "Ślepsk Suwałki" jest mniej więcej tylu (a może nawet mniej). Oznaczałoby to, że kibice-forumowicze oddali głos i własnie o to chodziło.
« Ostatnia zmiana: 14 Lut, 2012, 15:04:44 wysłana przez noka »

Offline nikt ważny

• Nowy
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lut, 2012, 18:15:29 »
Cześć , niestety zgadza się wszystko co napisałeś w sprawie postów na stronie Ślepska. Na początku sezonu starałem się rozruszać forum pisząc  o tym że słaby tu ruch i namawiając do komentarzy. Możesz sprawdzić ostatni komentarz :) Osobiście bardzo jestem zainteresowany wynikami drużyny, byłem na meczach dwa razy w Suwałkach i na dwóch meczach wyjazdowych, choć mam daleko i nie jestem z Suwałk. Proszę nie pisz ,,w swoich odpowiedziach do mnie w stylu (może lepiej zobaczysz to wzrokowo), bo wydaje mi się że trochę drwisz :) :) :). Wybieram się na mecz do Ostrołęki, będziesz?

Na stronie klubu pisałem jako ZENON :) :) :)
« Ostatnia zmiana: 14 Lut, 2012, 20:22:49 wysłana przez the_mask »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lut, 2012, 18:39:06 »
Proszę nie pisz ,, w swoich odpowiedziach do mnie w stylu ( może lepiej zobaczysz to wzrokowo), bo wydaje mi się że trochę drwisz
Odpowiadałem Ci kilka razy na to samo pytanie (w różnych miejscach) i odniosłem wrażenie, że nadal się nie rozumiemy. Dlatego właśnie wkleiłem to co widzą użytkownicy, którzy oddali głos - żadna złośliwość, naprawdę.

Wybieram się na mecz do Ostrołęki, będziesz?
Nawet nie rozważałem takiej możliwości - mam inny wyjazd.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lut, 2012, 21:05:48 »
Cześć , niestety zgadza się wszystko co napisałeś w sprawie postów na stronie Ślepska. Na początku sezonu starałem się rozruszać forum pisząc  o tym że słaby tu ruch i namawiając do komentarzy. Możesz sprawdzić ostatni komentarz :)
Na stronie klubu pisałem jako ZENON :) :) :)
   Chciałem zobaczyć co takiego ciekawego ZENON napisał i nic nie znalazłem ,w liście użytkowników też nie ma ZENON wobec tego do zobaczenia w Ostrołęce :-\   ???  ;)  :)

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lut, 2012, 21:45:14 »
Myślę, że chodzi o Zenona z forum, które linkowane jest z oficjalnej strony Ślepska.