Autor Wątek: Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 47358 razy)

Offline gaga

• - VIP -
Odp: Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #420 dnia: 27 Sty, 2013, 20:32:58 »
Panowie,dziś mogę się Wam zrewanżować.
Włoch Nicola Vettori, który od tygodnia jest trenerem siatkarzy AZS UAM Poznań poprowadził w sobotę zespół do zwycięstwa nad Ślepskiem Suwałki 3:1.

Mecz odbywał się na Morasku [przedmieście miasta] w hali UAM-Poznań. Mąż na meczu nie był, tylko wynik usłyszał przed chwilą w telewizji regionalnej,mało tego nawet nie wiedział,że Ślepsk jest dziś w Poznaniu.

http://epoznan.pl/sport-news-38142-Akademicy_wygrali_drugi_mecz_w_sezonie

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #421 dnia: 27 Sty, 2013, 22:09:27 »
Dzięki Gago za link. Swoją drogą chyba do końca czeka nas walka o utrzymanie miejsca  ósemce

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #422 dnia: 27 Sty, 2013, 22:41:19 »
W poprzednich sezonach bywało tak, że Ślepsk przegrywał z teoretycznie słabszymi zespołami, by potem gromić liderów ... ale nie wiem, czy ten skład też zna takie sztuczki :)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #423 dnia: 28 Sty, 2013, 20:43:48 »
Chciałam wrzucić link do strony z Głosu Wielkopolskiego,ale oprócz kilku marnych zdjęć nic więcej byście nie poczytali. Nieszczęsne ''piano'', mało, że płacę za prenumeratę  Głosu, to jeszcze mam płacić, aby przeczytać artykuł w internecie.

Tak niedawno krakano,że gazeta papierowa zostanie wyparta przez internet, a tymczasem dzieje się odwrotnie :P

Dlatego przepisałam z gazety część wypowiedzi trenera Waszej drużyny Ślepska:Skład: Schamlewski,Ratajczak,Skrzypkowski,Leszczawski,Buchowski,Winnik,Dembiec[libero]oraz Wasilewski,Jurkojć, Górski,Peszko,Sobański.

Pierwszego seta wysoko wygrali podopieczni trenera Tomasza Wasilkowskiego i wydawało się, że wszystko potoczy się wg starego scenariusza.... Trzeba zapytać się zawodników, co stało się po pierwszym secie, bo nie umiem na to odpowiedzieć.To co zrobiliśmy w tym spotkaniu to dziecinada.Jest mi wstyd,najchętniej schowałbym się, że jestem trenerem. AZS niczym nas nie zaskoczył. Na pewno grają lepiej i są dobrze poukładani,ale zaprezentowaliśmy się  katastrofalnie.Poznaniacy wykorzystali nasze błędy, a nasi siatkarze być może po pierwszym secie za szybko uwierzyli w wygraną. Dla mnie takie podejście jest niedopuszczalne, bo jednak mam w zespole zawodowców, którzy zarabiają pieniądze. Trenujemy dwa razy dziennie i zawodowym siatkarzom nie przystoi grać na takim żenującym poziomie-grzmiał Wasilkowski.

Głos Wielkopolski

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #424 dnia: 02 Lut, 2013, 20:16:20 »
no i Camper Wyszków poległ,pewna wygrana Ślepska,przyjazna atmosfera na trybunach,spora grupka kibiców z Wyszkowa dodała kolorytu pod względem kibicowskim.
Ogólnie ok.500 osób  .
Minusy:
coraz bardziej odczuwalny smród na hali.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #425 dnia: 02 Lut, 2013, 23:36:15 »
Nie znam się na siatkówce, ani aktywnie (o czym NOKA się może w każdy czwartek przekonać :facepalm:), ani biernie, tym niemniej mogę chyba zaryzykować postawienie tezy, że sporo dał powrót do pierwszego składu tego pana =>
http://www.bialystok.sport.pl/sport-bialystok/51,130135,13338935.html?i=6

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #426 dnia: 03 Lut, 2013, 09:35:06 »
dla mie gra Buchnowskiego się podobała kończył  :spoko:piłki

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #427 dnia: 16 Lut, 2013, 20:53:17 »
Fajna atmosfera n hali,która prawie pękała w szwach,zwycięstwo ,to jest to :spoko:
Ślepsk -Kęczanin Kęty 3:2
Cieszy powrót do gry Rudzewicza,który zagrał dobre spotkanie.

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #428 dnia: 17 Lut, 2013, 13:02:55 »
w Stali trzeba coś ugrac :spoko:

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #429 dnia: 24 Lut, 2013, 08:53:58 »
no i Stal za twarda...3:1 w plecy...

Offline Kubuś

• Nowy
« Odpowiedź #430 dnia: 03 Mar, 2013, 22:27:04 »
Coś ostatnio cisza na tym forum, a przecież tak wiele się dzieje. Nie wiem czemu, ale brakuje np. zdjęć z meczu. Jeżeli ktoś ma jakieś zdjęcia z meczu z Cuprum, a nie chce ich wstawić na forum to poprosze priv msg.

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #431 dnia: 04 Mar, 2013, 16:40:58 »
Kubuś:
cóż są kibice którzy jeden sezon na mecze chodzą a potem ich nie widać ,stąd pewnie taka cisza w temacie.Nawet Janusz wieloletni kibic Ślepska już tak się nie udziela...

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #432 dnia: 04 Mar, 2013, 18:43:30 »
Nie wiem czemu, ale brakuje np. zdjęć z meczu.
Ja nie chodzę na mecze, a Wojtek robi materiał dla Gazety. Dlatego nie ma zdjęć na Forum. Zresztą ... jak były relacje, to też komentarzy było niewiele. Teraz sam nie komentuję, bo zmagania Ślepska śledzę tylko w necie lub sprawdzam wynik po fakcie. Chętnie natomiast poczytałbym opinie tych, którzy na mecze chodzą.
Odnośnie Janusza - wydaje mi się, że on jest nadal aktywnym kibicem, ale w Augustowie, gdzie mają 2 ligową drużynę rozgrywającą mecze także w sobotę.
Być może w końcówce sezonu znów zacznę nadrabiać zaległości i będę wrzucał zdjęcia, jednak do końca rundy zasadniczej raczej nie dam rady.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #433 dnia: 04 Mar, 2013, 19:38:18 »
Nie wiem czemu, ale brakuje np. zdjęć z meczu.

Zdjęcia są na oficjalnej stronie Ślepska, na Niebywałych Suwałkach i na białostockiej Gazecie/Sport.pl. Chyba wystarczy?

Offline Kubuś

• Nowy
« Odpowiedź #434 dnia: 04 Mar, 2013, 19:46:59 »
Byłem ostatnio na meczu i właśnie zauważyłem, że coraz mniej jest fotoreporterów. Zastanawiałem się dlaczego ... ale noka mi to już wyjaśnił. Trochę szkoda, że tak mało osób zasiadających w sektorze klubu kibica, nie udziela się zbytnio. Obserwuję każdorazowo kibiców, niektórym nawet machanie flagami przeszkadza. Szczególnie tym zasiadającym w największym - Vipowskim. Niemniej jednak atmosfera na meczu była niesamowita,  emocje ogromne, a radość po zwycięstwie .... Ja osobiście miałem zdarte gardło. Lubie to, szczególnie te emocje.