Autor Wątek: Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 47002 razy)

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
Odp: Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #390 dnia: 28 Paź, 2012, 22:17:17 »
Ja też nic nie wiem, bo byłem tylko na pierwszych 10-12 minutach, ale postaram się jutro zasięgnąć języka...

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #391 dnia: 28 Paź, 2012, 22:21:41 »
Aaaa ... komentarze na R5 .... nie załapałem wcześniej.  ;D

Cytat: Rockers
... ale komentarze jak to komentarze ...

i to jest najlepszy komentarz do tych komentarzy :)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #392 dnia: 29 Paź, 2012, 14:41:13 »
O jakim meczu piszecie ? O tym z Poznaniem?

Dopiero dziś czytam na Sport 24.pl i mąż przeczytał w gazecie,że
Ślepsk Suwałki – KU AZS UAM Poznań 3:1 (25:17, 25:17, 20:25, 25:23)
Ślepsk rozpoczął mecz przed własną publicznością od zdecydowanej gry, co szybko przełożyło się na pewny triumf w dwóch pierwszych setach. Kolejna partia, to jednak chwilowe rozluźnienie miejscowych, z czego skorzystali siatkarze z Poznania i urwali Suwałkom seta. Czwartego seta ponownie od przewagi rozpoczęli miejscowi, jednak w końcowej fazie rywale zaczęli "gonić" wynik. Tym razem jednak Ślepsk się obronił i wygrał trzy oczka do ligowej tabeli.
Natomiast MAM pisze o jakimś meczu z 27 października  też podaje wynik 3:1, czyżby zbieg okoliczności, a drugie pytanie, to czy grali dzień po dniu? Bo mój mąż się upiera,że z Poznaniem grali w sobotę tzn 28 X.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #393 dnia: 29 Paź, 2012, 15:06:26 »
Już się doszukałam, znalazłam terminarz i faktycznie mecz był 27 o godzinie 18,30. Upór się popłaca  ;)

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #394 dnia: 29 Paź, 2012, 16:15:40 »
Bo mój mąż się upiera,że z Poznaniem grali w sobotę tzn 28 X.

@gaga- ja wiem że szczęśliwi czasu nie liczą ;) ale powiedz dla męża niech od czasu do czasu zaglądnie do kalendarza. :D (27 sobota) :spoko:

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #395 dnia: 02 Lis, 2012, 10:13:37 »
Ja też nic nie wiem, bo byłem tylko na pierwszych 10-12 minutach, ale postaram się jutro zasięgnąć języka...

Lepiej późno niż wcale.
Co prawda miałem pytać ludzi z „branży” , ale nie trzeba było. Akurat były dwie osoby, które raczej nie należą do grona stałych bywalców, ale trafiły jakoś na mecz Ślepska. I obie potwierdziły fakt wejścia/wtargnięcia do Hali OSiR przedstawicieli „wigierskiego młyna”. Ochrona nie jest przyzwyczajona do takich sytuacji i nie dopilnowała. Szybko poszły jednak w ruch radiotelefony i piłkarskich kiboli wyprowadzono. Co do skandowanych haseł. Na pewno takowe były, ale ww. osoby w tym tumulcie nie miały szans ich usłyszeć...

Offline Kubuś

• Nowy
« Odpowiedź #396 dnia: 02 Lis, 2012, 21:12:06 »
To chodziło o grupę około 20 wyrostków, którzy obrzucali halę śnieżkami. Jak pojawiło się hasło Policja to szybko się zwijali, za wyjątkiem jednego mającego chyba najwięcej we krwi.

Offline tubus

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #397 dnia: 02 Lis, 2012, 21:36:10 »
haha

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #398 dnia: 10 Lis, 2012, 21:21:38 »
jak tam mecz z Radomię

Offline Rafał

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #399 dnia: 10 Lis, 2012, 21:25:36 »
0-3 niestety

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #400 dnia: 10 Lis, 2012, 21:53:01 »
Przygotowałem dość szczegółową relację w odrębnym wątku, ale pod sam koniec mi się wszystko skasowało  :facepalm: Nie chcę od nowa pisać, więc w skrócie:

Przegraliśmy zasłużenie. Goście w każdym secie wypracowywali sobie na początku przewagę, której nam nie udawało się potem odrobić grając punkt za punkt. Bardzo dobrze stawiali blok i czytali naszą grę, więc mieliśmy problemy ze skończeniem ataków. Zaskoczeniem dla mnie było brak  Jurkojcia i Górskiego w wyjściowym składzie, jednak gdy pojawili się już na boisku też nie potrafili odczarować wyniku.

Bardzo dobre spotkanie zagrał Dembiec, mocną zagrywką straszył rywali Sobański (niepozorny gość, ale ma dobre pociągnięcie :) ) inni też pokazali po kilka ciekawych zagrań, natomiast jako zespół wyraźnie odstawaliśmy od Radomia (zwłaszcza w początkach setów).

Podsumowując – mamy potencjał, ale nie wszystko jeszcze trybi jak należy. Czarni przeskakują nas w tabeli, a my spadamy daleko.

Kilka kadrów z meczu:

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #401 dnia: 10 Lis, 2012, 22:57:47 »
może się jeszcze zgrają :spoko:

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #402 dnia: 25 Lis, 2012, 20:32:45 »
Niby frekwencja jest coraz większa, co niewątpliwie cieszy, ale...
Od razu dziś zwróciłem uwagę na zmiany w trzecim sektorze:
Kiedyś wyglądał tak =>
http://www.fotosik.pl/u/wojtek-kosynier/zdjecie/3/album/1302104
http://www.fotosik.pl/u/wojtek-kosynier/zdjecie/14/album/1271212
http://www.fotosik.pl/u/wojtek-kosynier/zdjecie/28/album/1302104
Dzisiaj tak =>
http://www.sport.pl/sport/51,78974,12923474.html?i=3

Offline Ula

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #403 dnia: 25 Lis, 2012, 22:58:01 »
Smutny widok, ale tak to jest, kiedy w Klubie Kibica działa kilka czy kilkanaście osób - z różnych powodów nie można pojawić się na meczu i od razu pustka.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #404 dnia: 26 Lis, 2012, 16:42:14 »
W zeszłym sezonie władze klubu zapewniały o podjęciu większej współpracy z Klubem Kibica. Pewne sugestie i pomysły zostały także przesłane mailem.
Czy coś z tego zostało zrealizowane?  Raczej nie, aczkolwiek w tym sezonie byłem na hali tylko raz i nie rozmawiałem na ten temat z ludźmi z młyna. Flagi natomiast na meczu widziałem i kilku ludzi aktywnie kibicujących także:

To jednak trochę za mało, żeby poderwać drużynę. Wydaje mi się, że brakuje pomysłu na włączenie młodzieży w aktywny doping.

Sprawa druga - podobno w sobotę około 17 była spora grupa ludzi przy wejściu na halę i podobno nie było tam żadnej informacji o zmianie terminu meczu (na niedzielę). Jak widać nie wszyscy sprawdzają na bieżąco w necie terminarz i chodzą już na pamięć. Szkoda, ze nikt o tym nie pomyślał i nie wywiesił wcześniej takiej informacji.