Autor Wątek: Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 52126 razy)

Offline MAM

• Super Poster
Odp: Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #300 dnia: 20 Gru, 2011, 17:02:54 »
   O ile jeszcze można zrozumieć nerwówkę na gorąco przy siatce,to nie można zrozumieć zawodnika który wchodzi w 1,08 filmiku z lewej strony w czarnej bluzie i czarnych nakolannikach (nie pomylić z czerwonymi nakolannikami) i tworzy na nowo uspokojoną już atmosferę.Wydaje  mi się że to 16 Michał Kocoń ale mogę się mylić. :dokitu:  :facepalm:  :sciana:

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #301 dnia: 20 Gru, 2011, 18:19:05 »
Ustal to, a jak przyjadą do nas na mecz to go wybuczymy :)

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #302 dnia: 20 Gru, 2011, 20:03:39 »
       Zgadza się 52 sek. atakuje szkoleniowca drużyny przeciwnej a 56 odciągają go, na spodenkach numer 16. >:(  No to wybuczymy.

Offline Kafar

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #303 dnia: 20 Gru, 2011, 20:42:19 »
ciekawe o co poszło :)
Odrzucam waszą rzeczywistość i tworzę własną.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #304 dnia: 20 Gru, 2011, 20:53:43 »
Ok, żebyśmy tylko nie zlinczowali niewinnego  ;)

Po meczu z Jaworznem nerwy puściły siatkarzom już na całego. Bartłomiej Neroj wraz z Dariuszem Szulikiem szarpali za koszulkę Michalskiego. Ten nie wytrzymał i wyprowadził cios w nos Neroja. Rozgrywający gorzowian zalał się krwią. Nie ma złamanego nosa.

- Przez gówniarza nie mogę się cieszyć z tak ważnego dla mnie i drużyny zwycięstwa. Zostanie zawieszony przez klub. Nie chcę takich zawodników w mojej drużynie - powiedział chwilę po meczu trener Energetyka Jaworzno Sławomir Gerymski, który dwa sezony temu prowadził ekipę z Gorzowa.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #305 dnia: 20 Gru, 2011, 21:04:04 »
     Kamil-SKS  postaraj się, w internecie jest wszystko  i sam wyciągnij wnioski bo każdy to może odbierać inaczej  a prawda zawsze leży po środku.

Offline kaziu

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #306 dnia: 23 Gru, 2011, 11:09:35 »
GTPS Gorzów wycofał się z rogrywek I ligi.

W piątkowy ranek działacze siatkarskiego GTPS poinformowali, że z nowym rokiem wycofują zespół z pierwszej ligi. - Zostaliśmy do tego zmuszeni, każdy dzień generuje koszty, stąd taka decyzja - poinformował prezes Drwięga.

O tym, że kluby mogą mieć poważne problemy finansowe dowiedzieliśmy się już w środę po głosowaniu nad budżetem Gorzowa na rok 2012. Nikt nie przypuszczał jednak, że tak szybko dotknie to również pierwszoligowy zespoł GTPS. - Podjęliśmy wczoraj wieczorem decyzję o wycofaniu pierwszoligowego zespołu z rozgrywek. Niestety przy takim poziomie wsparcia z miasta nie jesteśmy w stanie utrzymać tej drużyny - poinformował prezes GTPS Gorzów, Grzegorz Drwięga.

Budżet klubu do tej pory był na poziomie 800 tys zł. i po połowie składał się z dotacji z Urzędu Miasta i od sponsorów. W tej chwili klub dowiedział się nieoficjalnie, że zamiast kwoty 400 tys. może liczyć na 100 - 150. - Wiemy jaka jest sytuacja na rynku, nie uda nam się dozbierać tak dużej kwoty. Decyzję musimy podjąć szybko, bo dla nas każdy dodatkowy dzień to dodatkowe koszty - stwierdził prezes Drwięga.

O decyzji zarządu nie wiedzą jeszcze siatkarze Rajbud Meprozet GTPS, którzy rozjechali się już na święta. Smutną informację uzyskają zapewne z mediów, a ostatecznie zarząd chce się z nimi spotkać w pierwszy dzień po świętach. Gracze mają teraz tydzień, na załatwienie sobie nowych pracodawców, do 30. grudnia otwarte jest bowiem okienko transferowe. O sprawie wie już natomiast Polski Związek Piłki Siatkowej. - Jeszcze wczoraj telefonicznie rozmawialiśmy ze związkiem. Niestety nie jest to najlepszy okres na załatwianie formalności. Zapewne większość z nich będziemy załatwiać między świętami Bożego Narodzenia, a sylwestrem - powiedział podczas konferencji prasowej wiceprezes GTPS Krzysztof Śmigiel.

Wycofanie pierwszego zespołu nie oznacza jednak likwidacji klubu. Wciąż szkolona będzie młodzież. GTPS posiada bowiem trzy grupy młodzieżowe, które nie zostaną zaniedbane. - Trochę jednak to dziwne, że za pieniądze gorzowian będziemy szkolić zawodników innym klubom w Polsce - stwierdził Krzysztof Śmigiel. Nie wiadomo też czy GTPS zgłosi zespół do rozgrywek w sezonie 2012/13. - Tego na razie nie wiemy, musimy najpierw pozamykać te bieżące sprawy. Będziemy się później nad tym zastanawiać - powiedział drugi z wiceprezesów Zenon Michałowski.

Co dalej ze sportem w Gorzowie? - Sportu tu nie będzie. Już teraz zapraszam wszystkich kibiców do filharmonii, bo skoro nie możemy spotkać się tu (w hali przy Czereśniowej - przyp.red) to spotkamy się na spektaklu - tymi słowami zakończył spotkanie prezes Drwięga.

Milicja też była obywatelska...

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #307 dnia: 23 Gru, 2011, 12:06:06 »
A może to zagrywka taktyczna, być może po ostatnich zamieszkach w których brało udział a trzech zawodników GTPS  ( Szulik ,Neroi i Kocoń) nie było by komu grać. :-\  Szkoda że mają problemy,obojętnie jakie to jest przykre,a w szczególności jeśli chodzi o finanse.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #308 dnia: 23 Gru, 2011, 15:55:11 »
Wątpię, żeby powód był inny niż finansowy. Obcięcie 1/3 budżetu to prawdziwy cios i trudno się dziwić tej decyzji. Odnośnie zaś wspomnianej awantury:

Cytat: siatka.org
Nieoficjalnie wiemy, że działacze związku mieli wczoraj telefonicznie zasugerować zarządcom obu klubów, że jeśli same przykładnie nie ukarzą zawodników, związkowe sankcje będą bardzo dotkliwe.

Więc sama kara od klubu załatwiłaby sprawę, bez konieczności "zagrywek taktycznych".

I jeszcze jeden news z tej strony:

Cytat: siatka.org
We wtorkowy wieczór w warszawskiej siedzibie PZPS ustalone zostały zasady dotyczące awansu zespołów z I ligi mężczyzn do najwyższej klasy rozgrywkowej oraz spadku najsłabszych drużyn ligę niżej. (...)

Ustalono, że po rundzie zasadniczej osiem najlepszych drużyn zmierzy się ze sobą w fazie play-off. Przegrani w pierwszej rundzie nie będą rywalizować o miejsca 5-8 i zostaną sklasyfikowani na podstawie pozycji zajętych w tabeli końcowej. Pozostałe cztery zespoły zawalczą w play-out o utrzymanie w I lidze. Dwie drużyny, które odniosą porażkę spadną do niższej klasy rozgrywkowej. Dodatkowo PZPS przewidział medale, puchary oraz nagrody finansowe w wysokości 150, 100 i 50 tys. zł.

Wg mnie to rozwiązanie nie premiuje systematycznej pracy w sezonie, lecz stawia wyłącznie na rozgrywki play-off.  :dokitu: 8 drużyn to niemal 3/4 całej ligi. Więc teraz celem w sezonie zasadniczym wcale nie musi być walka o jak najwyższą pozycję w tabeli ... wystarczy załapać się do TOP-8 i nastawić się na play-off, bo droga do PL i gratyfikacji finansowych będzie otwarta i taka sam dla każdego z 8 zespołów.

Offline david565

• Weteran
« Odpowiedź #309 dnia: 08 Sty, 2012, 16:15:58 »
Dlaczego nazwa Ślepsk ? Co to ma wspólnego z Suwałkami ?

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #310 dnia: 08 Sty, 2012, 16:27:13 »
.... ale urwał  ;D 

Ślepsk Suwałki to: nazwa firmy będącej właścicielem klubu + nazwa miasta w którym ten klub rozgrywa spotkania jako gospodarz. Po szczegóły odsyłam na stronę klubu. http://slepsksuwalki.pl/index.php?id=106

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #311 dnia: 08 Sty, 2012, 17:21:44 »
Dla ciekawskich : 4 zawodników ze ŚLEPSKA gra w  UKS AUGUSTÓW
-Szlejter Mariusz
-Augustynowicz Łukasz
-Iwanowicz Wojciech
-Golębski Sławek

« Ostatnia zmiana: 08 Sty, 2012, 17:25:10 wysłana przez noka »

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #312 dnia: 19 Sty, 2012, 12:18:35 »
A to ostatnie wiadomości ze strony ŚLEPSKA:

Gorzej było tylko z Jokerem
18.01.2012
Zaledwie 70 minut trwał mecz Ślepska w sezonie 2011/2012 i to przegrany na własnym parkiecie 0:3 z Cuprum Mundo Lubin.  Wszystko o tym spotkaniu mówi komentarz na oficjalnej stronie internetowej miedziowych: "(...) Z pewnością w zwycięstwie bardzo pomogli nam gospodarze, którzy popełnili szczególnie w polu zagrywki cała masę błędów, mylili się również w ataku, ale przecież gra się tak jak przeciwnik na to pozwala. (...)"

Od siebie dodajmy, że gorzej suwalski zespół zagrał tylko w IX kolejce, w przegranym na własnym parkiecie 0:3 meczu z Jokerem Piła. Dziś można tylko życzyć naszym siatkarzom nie tylko lepszej gry, ale i punktowej zdobyczy w najbliższym meczu z Siatkarzem w Wieluniu. Oni wygrali u nas 3:0, dlaczego zatem, wzorem Curpum Mundo, my nie mamy wywieźć trzech punktów z Wielunia?

Statystyka meczu Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin

Zdobyte punkty:
Ślepsk: 62 pkt
Cuprum: 75 pkt

Indywidualna zdobycz punktowa:
- Łukasz Rudzewicz - 10 pkt,
- Kamil Skrzypkowski - 9 pkt,
- Jakub Radomski - 8 pkt,
- Janusz Górski - 6 pkt,
- Łukasz Jurkojć - 3 pkt,
- Michał Stępień - 2 pkt,
- Jakub Rohnka- 1 pkt,
- Tomasz Wasilewski - 1 pkt.

Statystyka punktów zdobytych:
- zagrywką: 1 pkt co daje 1,62 %,
- atakiem: 28 pkt co daje 45,16 %,
- blokiem: 11 pkt co daje 17,74 %,
- przez błąd przeciwnika: 22 pkt (w tym zepsutych zagrywek 11) co daje 35,48 %.

Statystyka zespołowa:
- przyjęcie: 62 % (w tym bardzo dobrego 44 %),
- atak: skończonych 41 %, obronionych przez przeciwnika 33 %, zepsutych 26 %

Dla porównania statystyki z meczu IX kolejki Ślepsk - Joker 0:3

Zdobyte punkty:
Ślepsk: 63 pkt
Joker: 75 pkt

Statystyka punktów zdobytych:
- zagrywką: 3 pkt co daje 4,77 %,
- atakiem: 29 pkt co daje 46,03 %,
- blokiem: 10 pkt co daje 15,87 %,
- przez błąd przeciwnika: 21 pkt (w tym zepsutych zagrywek 10) co daje 33,33 %.

Statystyka zespołowa:
- przyjęcie: 51 % (w tym bardzo dobrego 32 %),
- atak: skończonych 38 %, obronionych przez przeciwnika 36 %, zepsutych 26 %

Sezon 2011/2012

14 spotkań – 20 pkt. - 7 zwycięstw – 7 porażek
bilans setów – 28:31, punktów – 1294:1316
II runda
3 mecze – 3 pkt. – 1 zwycięstwo – 2 porażki
bilans setów – 5:8, punktów 278:276

Punktowa zdobycz poszczególnych siatkarzy Ślepska:

Kamil Skrzypkowski – 188
Jakub Radomski - 182
Janusz Górski - 179
Łukasz Rudzewicz – 126
Łukasz Jurkojć –76
Michał Stępień – 70
Dominik Wójcicki - 38
Jakub Rohnka - 13
Bartosz Konieczny - 8
Kamil Szewczyk - 3
Tomasz Wasilewski - 3
Kamil Dembiec (libero) – 1

Liga razem:
61 spotkań – 92 pkt. – 32 zwycięstw, 29 – porażek
bilans setów - 123:117; punktów: 5.335: 5.220

z play off
72 spotkania – 38 zwycięstw , 33 porażki
bilans setów - 146:136; punktów – .6260 : 6.197

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #313 dnia: 24 Sty, 2012, 21:48:21 »
Mecz z cyklu ,,być albo nie być" czeka siatkarzy Ślepska Suwałki. W sobotę (28 stycznia) o 17.00 podejmą w hali OSiR w Suwałkach Jadara Siedlce i jeśli chcą w tym sezonie powalczyć o wyższe cele muszą wygrać za trzy punkty. W tym roku siatkarze z Suwałk odnieśli trzy porażki i spadli na ósme miejsce w tabeli, ostatnie które gwarantuje udział w fazie play- off. Rywal suwalczan- Jadar zajmuje dziewiątą lokatę, teoretycznie zagrożoną spadkiem z I ligi. Oba zespoły dzieli tylko jeden punkt, ale zespół z Siedlec ma jeszcze do rozegrania mecz zaległy. Do końca zasadniczej rundy I ligi siatkarzom Ślepska pozostało jeszcze siedem spotkań, z czego tylko trzy we własnej hali. Przypomnijmy, że miniony sezon Ślepsk zakończył na bardzo wysokim czwartym miejscu.

Terminarz meczów Ślepska:
28.01.12 Ślepsk - KPS Jadar Siedlce
04.02.12 Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. - Ślepsk
11.02.12 Ślepsk - Wanda Instal Kraków
18.02.12. Pekpol Ostrołęka - Ślepsk
25.02.12 Joker Rodło Piła - Ślepsk
03.03.12 Ślepsk - BBTS Bielsko-Biała
10.03.12 Stal AZS PWSZ Nysa - Ślepsk

Radio5.com.pl

Chyba teraz podpadłem tym od ACTA :D

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #314 dnia: 24 Sty, 2012, 21:55:41 »
Jak mi Radio5 przyśle fakturę za te Twoje "cytaty" to odeślę do Ciebie :)

A co do meczy - trzy najbliższe gramy ze ligowymi leszczami, więc jak nie będzie 3 x 3:0 dla nas, to się srodze zawiodę  :o