Autor Wątek: Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 47122 razy)

Offline Szymon

• Weteran
Odp: Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #210 dnia: 15 Mar, 2011, 16:06:24 »
 :dokitu:

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #211 dnia: 15 Mar, 2011, 16:22:11 »
Zawodnicy nie będą mieli nawet pełnej doby żeby odpocząć pomiędzy meczami.

Offline fcfadom

• Weteran
« Odpowiedź #212 dnia: 15 Mar, 2011, 16:54:25 »
JA już kombinuje jak ze szkoły uciec i iść na mecz  spróbuje jeszcze parę osób wziąć ze sobą
jak wigry miały mecz o 12 o wstęp był za darmo jak dobrze pamiętam to i tu mogli by coś podobnego zrobić i z np.3 gim i II LO mogli by przyjść i dopingować :)

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #213 dnia: 15 Mar, 2011, 17:37:21 »
Ja dam rade na pare minut wyskoczyć z tyrki. No ale będzie to własnie pare minut.  :dokitu:
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #214 dnia: 15 Mar, 2011, 18:09:38 »
Mój tata z moją dziewczyną będą na 100%, więc jakiś tam doping da się ukręcić..

Offline fcfadom

• Weteran
« Odpowiedź #215 dnia: 15 Mar, 2011, 18:14:53 »
nie liczy się ilość ale jakość :) mam nadzieję że będzie dobrze :)

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #216 dnia: 15 Mar, 2011, 19:05:05 »
uczniowie szkół suwalskich - a u was rekolekcji to nie ma :facepalm:

w środę młodzież która przyjdzie na mecz ,a nie pójdzie do szkoły powinna mieć usprawiedliwienie, wyższa konieczność :spoko:
« Ostatnia zmiana: 15 Mar, 2011, 20:10:28 wysłana przez the_mask »

Offline Caasada

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #217 dnia: 15 Mar, 2011, 20:03:11 »
Bardzo możliwe jest, że uda mi się załatwić żeby moja klasa szła na mecz. Rozmawiałam dziś z moją wychowawczynią i już prawie się zgodziła ;P
Więc może będzie troszkę ludzi ;D

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #218 dnia: 15 Mar, 2011, 20:25:45 »
z jednej szkoły jedna klasa ,z drugiej szkoły dwie klasy i uzbiera się cala sala :spoko:

Offline fcfadom

• Weteran
« Odpowiedź #219 dnia: 15 Mar, 2011, 21:15:42 »
moja szkoła rekolekcje  ma dopiero za 2 tygodnie :)

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #220 dnia: 16 Mar, 2011, 09:59:09 »
a to pech :cyk:

Offline AdrianSuvalkai

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #221 dnia: 16 Mar, 2011, 17:46:48 »
Ślepska skok do góry

Suwałki. Ślepsk Suwałki już zaliczył swój najlepszy sezon w historii.

Skończyła się faza zasadnicza pierwszej ligi siatkarzy. Suwalczanie, w swoim drugim sezonie w tej klasie rozgrywek, przed fazą play off zajmują znakomite 4. miejsce. Rok temu uplasowali się na 9. pozycji i musieli walczyć o utrzymanie.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy wyrównany skład, 12 ludzi do gry i chyba dzięki temu sezon jest tak udany. Owszem, mogliśmy być odrobinę wyżej albo niżej, ale 4. miejsce raczej odzwierciedla nasze możliwości. Na taką pozycję zasłużyliśmy – mówi kapitan Ślepska, rozgrywający Jacek Malczewski.
– Zebrała się w zespole fajna grupa ludzi, która umie wygrywać – dodaje trener Adam Aleksandrowicz.

Wyżej co rok

Suwalczanie, a wcześniej augustowianie, od początku powstania klubu notują postęp. Awansowali z trzeciej ligi do drugiej. Tam spędzili trzy sezony (8., 3. i 1. miejsce) i weszli do pierwszej. Teraz zrobili kolejny krok do przodu. To efekt systematycznej pracy trenerów, stabilnej sytuacji organizacyjnej i udanych transferów. Każdy z pozyskanych zawodników sporo wniósł do drużyny. Łukasz Jurkojć jest pierwszym rozgrywającym, Łukasz Kaczorowski atakującym, a Sebastian Wójcik i Andrew Pink wzmocnili przyjęcie. Wreszcie Tomasz Łuczka, mimo młodego wieku, nie zawodzi jako libero.

– W każdym sezonie klub osiąga lepsze wyniki. Zastanawiam się co by było, gdybyśmy zajęli teraz 2. miejsce. Za rok trzeba by bezwzględnie awansować do PlusLigi – żartuje Malczewski.

Co widać na grafie liczby bardzo dobrze świadczą o obecnej drużynie. Choć w tym sezonie Ślepsk zagrał jedno spotkanie mniej niż w poprzednim, w fazie zasadniczej zdobył 12 punktów więcej. Czyli poprawił swój wynik o ponad 30 procent! Stosunek zwycięstw i porażek z 10-14 zmienił się na 15-8.

8 zwycięstw z rzędu

Kapitalny okres zespół przeżył na początku sezonu. Odniósł 8 zwycięstw z rzędu. Taka passa była zaskoczeniem dla samych siatkarzy. Potem przyszły pierwsze porażki i seria kontuzji, która trwa do dziś, bo do końca rozgrywek na boisko raczej nie wróci już Wójcik.

Zwieńczeniem sezonu ma być niezły występ w fazie play off. Rywal, Joker Piła, choć trudny, to w zasięgu suwalczan. Pokazał to ostatni mecz, w którym Ślepsk wygrał na parkiecie tej drużyny 3:0.

– Zagrają ze sobą wyrównane zespoły. Tak się złożyło, że Joker wygrał u nas, my u nich. Może lepiej byłoby więc zaczynać play off na wyjeździe? Ale wierzę, że tym razem wykorzystamy atut własnej hali, na pewno pomogą nam w tym kibice – mówi Malczewski.

Przejście Jokera dawałoby co najmniej 4. miejsce.

– Zrobiliśmy już dużo, ale zamierzamy do końca grać o jak najlepszy wynik. Na początek chcemy udowodnić, że ta 4. pozycja nam się rzeczywiście należy – kończy Adam Aleksandrowicz.

(fot. opr. graf. G. Radziewicz)

Lider drużyny - Kamil Skrzypkowski

Skromny, ale bardzo niebezpieczny dla rywali. "Skrzypek” od początku sezonu jest podstawowym, a właściwie najważniejszym przyjmującym zespołu. Kiedy było trzeba zajął też pozycję libero. Gra praktycznie we wszystkich meczach. Wszechstronny, nie ma słabych punktów. Dysponuje bardzo groźną zagrywką z wyskoku.
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2011, 17:49:51 wysłana przez AdrianSuvalkai »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #222 dnia: 16 Mar, 2011, 18:32:53 »
Postęp tego zespołu jest niesamowity.
Pamiętam jak na początku zeszłego sezonu rozpoczynały się mecze. Duża trema, stres, niepewność swoich umiejętności. Ślepsk rozgrywał się zazwyczaj pod koniec spotkania.
W tym roku to jakby inny zespół, pewny siebie, wychodzący bez lęku do starć z uznanymi rywalami. Tak trzymać  :spoko:

Offline Szymon

• Weteran
« Odpowiedź #223 dnia: 16 Mar, 2011, 19:20:41 »
Ale i poziom kibicowania się podniósł, pamiętam jak na sali II lo było często wiele pustych miejsc. Teraz większa sala(hala OSIR) i trybuna główna prawie wypełniona po brzegi. Do tego powstał klub kibica(do którego nie wiem jak się "dopisać") no i doszło kilka nowych przedmiotów zagrzewających siatkarzy do walki, dwa werbelki i flagi-w przerwach podnoszące na duchu. Jednym słowem cała drużyna idzie do przodu siatkarze i kibice.

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #224 dnia: 16 Mar, 2011, 20:02:13 »
Szymon - nasz KK jest nieoficjalny, wystarczy, że przyjdziesz, przedstawisz się (sporo osób z Forum jest w KK) i znajdzie się dla Ciebie miejsce i jeśli zechcesz, to koszulka ;)