Autor Wątek: Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 46474 razy)

Offline MAM

• Super Poster
Odp: Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #135 dnia: 18 Lut, 2011, 14:58:31 »
Spróbowałem to jakoś zebrać do kupy i zrymować:

1.   Ludzi tłum    -    przez miasto gna.
       Dzisiaj Ślepsk  -    mecz swój gra
       W kasach ścisk  -  biletów brak.
       Cała hala  -   pęka w szwach

Ref.(2x)
              W górę serca:
                                  niech zwycięża Ślepsk
                                  niech zwycięża Ślepsk
                                  niech zwycięża Ślepsk. (2x)

2. Sędzia już  -  rozpoczął mecz.
     Piłka znowu  -   w górze jest.
     Wnet za linii  -   leci serw.
     Na trybunach  -  radość i śpiew.

Ref.(2x)

3. MKS  -  skanduję tłum.                                                                                                          
     MKS -  i piłka w ruch.    
     MKS  -  w rywala wal.
     MKS  -  i  wreszcie As.

Ref.(2x)

4.  Gdy się mecz  -   zakończy już.
      Pustą halę  -   zamknie stróż.
      Tylko jeszcze  -  w długą noc.
      Będzie brzmiał  -  kibica głos.

Ref.(2x)

Jeszcze brak tylko muzyka z podkładem muzycznm :yahoo:
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2011, 15:01:28 wysłana przez MAM »

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #136 dnia: 18 Lut, 2011, 17:16:41 »
no brawo-powołać zespół ,studio nagraniowe  i mamy hymn -tylko Plus Ligi brak :spoko:

kibic

• Gość
« Odpowiedź #137 dnia: 19 Lut, 2011, 19:04:39 »
ej Rockers o co chodziło z tym ``GDZIE SĄ KIBICE SUWAŁKI GDZIE SĄ KIBICE ?``

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #138 dnia: 19 Lut, 2011, 19:31:30 »
Dlaczego pytanie skierowane jest do mnie? Nie jestem jedyny na forum ;)
Wystarczy rozejrzeć się po hali w chwilach, gdy wypruwamy z siebie żyły, żeby było cokolwiek słychać. To powinno wystarczyć za odpowiedź.

kibic

• Gość
« Odpowiedź #139 dnia: 19 Lut, 2011, 19:53:43 »
nie no ogólnie się pytam ale tylko ciebie słyszałem ;D
spoko spoko ale i tak było głośnoo w kiblu aż
drzwi się trzęsły :D

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #140 dnia: 19 Lut, 2011, 20:28:32 »
Mecz dzisiaj na poziomie posadzki ,kilka ataków Krzyśka i to by było na tyle.Nie najgorzej zagrał  Rudy z Wójcikiem  coś tam Jacek kombinował ,reszta nie istniała.Tak jak kibicowanie,ale o tym to już chyba nie ma co wspominać.

kibic

• Gość
« Odpowiedź #141 dnia: 19 Lut, 2011, 20:43:02 »
na początku 1 seta to był kocioł i to niezły :D
serioo szacun

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #142 dnia: 19 Lut, 2011, 20:59:12 »
nawet osobnego tematu meczu niema brak zainteresowania :dokitu: ,a po wyniku i wpisach to nasi dali z siebie wszystko  :spoko:

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #143 dnia: 20 Lut, 2011, 20:48:00 »
Na meczu niestety nie mogłem być, ale wynik mówi sam za siebie.
Widziałem w późniejszej relacji wpis o którym mowa wyżej "GDZIE SĄ KIBICE SUWAŁKI GDZIE SĄ KIBICE" - czyżby kibicowanie obsiadło? Na poprzednim meczu było już całkiem dobrze  :-\

nawet osobnego tematu meczu niema
I pewnie dlatego przegrali  ;)  ... a tak poważnie - wątek meczowy przecież może założyć każdy.

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #144 dnia: 20 Lut, 2011, 20:52:14 »
Wyglądało to tak, że 'nasza grupa' robiła to co zwykle, a reszta sali.. nic, nawet klaśnięcia. Był moment, że Czarek zagadał się z MAMem, i na hali było tak cicho, jakby nikogo w niej nie było.

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #145 dnia: 21 Lut, 2011, 13:45:42 »
jak w piosence,nie przenoście stolicy do K rakowa< tak liga należy się dla Suwałk ,dla garstki sympatyków

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #146 dnia: 21 Lut, 2011, 16:43:19 »
nie przesadzajcie aż tak źle nie było- doping był niezły.. wiadomo może być lepiej..po wpisach niektórych- żebym nie był na meczu to myślałbym że naprawdę źle było..
kibiców prawie komplet fakt nie każdy zdzierał gardło no ale klaskanie było przez cały mecz..a co do" zagadania się Czarka" to normalne że on jest primo jeżeli chodzi o prowadzenie dopingu i każdy z reguły czeka aż on zacznie..ale to tak ma być moim skromnym zdaniem.
A fakt który mnie zasmuca to że brak kibiców z Augustowa,coraz mniej ich przyjeżdża.......

Offline mariusz20211

• Weteran
« Odpowiedź #147 dnia: 21 Lut, 2011, 17:57:10 »
Ale to już nie chodzi o zdzieranie gardeł tak jak my robimy... Tylko o to, że z poza młyna nikt nie piśnie ani słowa... a i z klaskaniem to już różnie bywa. Natomiast po meczu to wszyscy biegną żeby przybić piątkę, i my z młyna musimy się wcisnąć żeby pogratulować naszym siatkarzom. Męczy mnie jedno pytanie, są rozdawane trąbki, klaskacze itp. zostało rozdane kilkadziesiąt sztuk i tu nachodzi mnie pytanie gdzie podziały się ów wszystkie gadżety...
Literka M    Literka K   Literka S     Jak  MKS   ;D

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #148 dnia: 21 Lut, 2011, 21:05:51 »
Trąbki, klaskacze i inne "przeszkadzacze" zapewne zostały w domu, bo coraz mniej ich widzę na trybunach. Swego czasu na meczach były rozdawane kartki białe i niebieskie niemal dla wszystkich kibiców i to chyba był dobry pomysł, bo mobilizował do kibicowania.

Niemal od początku na OSIRce jest podział na młyn (sektor 3)  - który  aktywnie kibicuje i resztę - która biernie ogląda (najlepiej to widać na zdjęciach). Nie ma co ukrywać, że trzon młyna który kręci doping opiera się na kibicach augustowskich, zintegrowanych z najbardziej zagorzałymi kibicami suwalskimi. W pozostałych sektorach brak jest "liderów" którzy pociągną za sobą publiczność. Jak spiker nie powie "rączki do góry" albo "robimy falę" to raczej nikt pupy nie ruszy. Przydałoby się zsynchronizować wszystkie sektory i może wówczas coś się ruszy.

Tak sobie myślę, czy nie  można by do tej roli zaangażować kilku dziewczyn które obsługują mecze (rozdają baloniki, kartki itp), żeby stanęły twarzą do wspomnianych sektorów i zachęcały do kibicowania, podając "rytm" z młyna. Wiem, że nie jest to łatwe i wymaga cywilnej odwagi, ale .... nie mam innych pomysłów.

I jeszcze odnośnie meczu i sytuacji w tabeli.

Cytat: Jacek Malczewski | um.suwalki.pl
My jesteśmy trochę rozkojarzeni tym, że mamy już miejsce w ósemce. Ale to nie powinno mieć miejsca i mam nadzieję, że w następnych spotkaniach zagramy, tak jak się powinno grać nie o przysłowiową pietruszkę, a o ligowe punkty. [...] Nie gramy już pod presją wyniku, nie ma nerwowej sytuacji, powinniśmy zatem grać na luzie i pokazać pełnię naszych możliwości.

Cytat: Adam Aleksandrowicz | um.suwalki.pl
Ta słabsza gra to również wynik zdekompletowania drużyny w trakcie tygodnia poprzedzającego mecz. Było tak, że na zajęciach miałem sześciu, siedmiu, czy ośmiu zawodników. Jesteśmy drużyną I-ligową, a w tygodniu tylko raz trenowaliśmy w dwunastkę

Ślepsk zrobił kawał dobrej roboty na początku sezonu i sądząc z wielu wypowiedzi działaczy i zawodników, wypracowana  pozycja jest w zupełności zadowalająca. Nie ma parcia na PLS (jak niektóre zespoły), wiec może już i motywacja do walki o każdy punkt nie ta sama.
Przed nami 3 mecze rundy zasadniczej: 26.02 z Treflem na ich boisku (będzie ciężko), 5.03 z Avia Świdnik u nas (musi być dobrze) i 12.03 z Jokerem na ich boisku (będzie ciężko). Mimo, że nie są to mecze o "być albo nie być" dla Ślepska, zapewne chłopaki powalczą o kolejne punkty w dorobku.

Cytat: z bieguna
A fakt który mnie zasmuca to że brak kibiców z Augustowa,coraz mniej ich przyjeżdża.......
Żeby nie kibice z Augustowa słyszelibyśmy podczas meczu nie doping, tylko bzyczenie much pod sufitem.
« Ostatnia zmiana: 21 Lut, 2011, 21:08:23 wysłana przez noka »

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #149 dnia: 21 Lut, 2011, 21:12:28 »
Może nie bzyczenie much bo z Suwałk też jest trochę ludzi, ale nie byłoby tak, jak jest teraz ;)
Co do dopingu to pomyslalem sobie, że skoro mamy na ten moment bęben plus dwa werble, to można spróbować zostawić bęben w 3 sektorze jako główny hałas dla młyna, a dwa werble rozstawić bardziej po bokach.