Autor Wątek: Maraton MTB Hermanów  (Przeczytany 1664 razy)

MTBSroda

  • Gość
Maraton MTB Hermanów
« dnia: 01 Sie, 2011, 13:53:42 »
Wszystkich zapalonych rowerzystów zarówno profesjonalistów jak i amatorów, chcących spróbować swoich sił zapraszamy do Hermanowa 21 sierpnia 2011 roku na Maraton MTB Hermanów!!!

Podobnie jak w roku ubiegłym chcemy by impreza była nie tylko i wyłącznie świętem samych kolarzy, ale również ich rodzin, przyjaciół czy znajomych, dlatego
w miasteczku zawodów będzie przygotowanych wiele atrakcji. Jednym z najciekawszych elementów imprez towarzyszących będzie pokaz rowerowy Krystiana Herby, wielokrotnego Mistrza Polski w trialu rowerowym, półfinalisty znanego programu „Mam talent”. Z kolei dla kolarzy przygotowaliśmy bardzo ciekawą, a zarazem niezwykle ciężką trasę jak na tą część Polski na trzech dystansach do wyboru: MINI (28 km), MEGA (54 km) oraz GIGA (78 km). Gwarantujemy, że uczestnicy naszego maratonu będą mogli nie tylko cieszyć się samą jazdą, ale również podziwiać niesamowite widoki tego urokliwego terenu.
NAGRODY:

W tym roku zaskoczymy nagrodami.
Łączna pula nagród wyniesie min. 80.000 PLN!!!

Nagrodą główną losowaną wśród uczestników maratonu będzie karbonowy rower Superior Racing Team Elite o wartości 7999.00 PLN!!!

Ponadto każdy z uczestników otrzyma atrakcyjne pakiety startowe, w których znajdą się m.in. limitowany t-shirt maratonu, żel lub batonik energetyczny, folder reklamowy maratonu oraz kamizelkę odblaskową w ramach przeprowadzanej akcji „Żyj aktywnie i bezpiecznie”.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – 2000.00 zł dla zwycięskiej drużyny!!

W ramach maratonu przeprowadzona zostanie klasyfikacja drużynowa. Najlepsza z drużyn otrzyma nagrodę finansową w wysokości 2000.00 PLN. Do klasyfikacji drużynowej zaliczanych będzie sześć najlepszych wyników punktowych na dystansie MEGA i GIGA. Szczegóły w regulaminie na stronie maratonu www.maraton-hermanow.pl
Zachęcamy do zgłaszania drużyn i klubów!!!

Aby wystartować w maratonie należy się zarejestrować. Rejestracji można dokonać na dwa sposoby: za pomocą formularza online na stronie internetowej maratonu – www.maraton-hermanow.pl lub w biurze zawodów w sobotę 20 sierpnia oraz w dzień maratonu w godzinach otwarcia biura.

Zachęcamy do rejestracji już dzisiaj! Każda osoba, która zarejestruje się poprzez internetowy system zapisów do dnia 30 lipca - http://datasport.com...orm/?zawody=277 weźmie udział w losowaniu nagrody, którą będzie WEEKEND dla dwóch osób w Hotelu „Folwark Konny Hermanów” w dniach 20-21 sierpnia 2011 roku!

Na imprezę zaprasza
Torq Superior MTB Team Środa Wielkopolska
Organizator

MTBSroda

  • Gość
Odp: Maraton MTB Hermanów
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sie, 2011, 18:07:36 »
PRZYPOMINAMY!

Już 21 sierpnia odbędzie się MARATON MTB HERMANÓW 2011! Nie może Cie zabraknąć na jednym
z największych tegorocznych maratonów MTB, z łączną pulą nagród 80.000 PLN!!!
Główną nagrodą losowaną wśród wszystkich uczestników będzie karbonowy rower Superior Racing Team Elite o wartości  7.999 PLN!!!

Ponadto dla uczestników przygotowano atrakcyjne pakiety startowe! (żel lub batonik energetyczny, limitowany t-shirt, oficjalny folder maratonu, kamizelka odblaskowa)

Zachęcamy do zapisywania się już dzisiaj – www.maraton-hermanów.pl

Bezpośredni link do zapisów - http://datasport.com.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=277
Dzień wcześniej w pobliskim Żerkowie odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy. Zachęcamy do udziału.
Szczegóły - http://maraton-hermanow.pl/index.php/start/26-wielka-bitwa-druyn-czyli-co-dla-druyn-