Autor Wątek: Regulamin - zanim napiszesz - przeczytaj.  (Przeczytany 3213 razy)

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4514
  • Płeć: Mężczyzna
Regulamin - zanim napiszesz - przeczytaj.
« dnia: 17 Kwi, 2008, 21:39:32 »
W związku z pojawianiem się na Forum coraz większej ilości wątków o charakterze reklamowym, w których trudno jest prowadzic dyskusję, zostaje uruchomiony osobny dział - Reklama.

W tym dziale (i tylko w tym) dozwolne jest zakładanie wątków reklamujących dowolne przedsięwzięcia, pod warukniem , że będą one zgodne z Regulaminem Forum oraz poniżyszm Regulamiem działu Reklama.
REGULAMIN

1. Reklamować można tylko przedsięwzięcia lokalne, związane z Suwałkami, Suwalszczyzną i kierowane do mieszkańców naszego regionu. W przypadku firm musi być podany adres, natomiast reklamowane strony internetowe muszą zawierać treści wskazujące wprost na wymieniony wyżej związek (np.: poprzez adres fizyczny, url lub inne).

Komentarz Administratora W związku z tym, że wiele osób ma problemy z interpretacją powyższego punktu Regulaminu, wyjaśniam bardziej prostym językiem:Nie ma adresu (suwalskiego) - nie ma reklamy.Wszystkie wpisy bez adresu będą usuwane razem z kontem autora.

2. Reklama musi zawierać treści informacje, przydatne, użyteczne i przede wszystkim kompletne. Wszystkie wątki, w których będą podane tylko szczątkowe informacje, a następnie odesłanie na stronę www lub e-mail, będą usuwane.

3. Obowiązuje zasada: jeden wątek - jedno przedsięwzięcie - jedna reklama - jeden link.

4. Nie reklamujemy: erotyki, rzeczy niezgodnych z prawem, zarabiania w internecie, sprzedaży leków, konkurencji - zarówno dla Forum jak też serwisów partnerskich.

5. Za treści zawarte w reklamie odpowiada osoba zakładająca wątek. 
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz, 2010, 16:29:22 wysłana przez noka »