Autor Wątek: PodlaskiSport.pl - oferta współpracy  (Przeczytany 1954 razy)

podlaskisport

  • Gość
PodlaskiSport.pl - oferta współpracy
« dnia: 05 Cze, 2008, 11:28:16 »
Witam,
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie mamy na celu masowego zaśmiecania for (w tym również Waszego), chcemy jedynie dotrzeć do jak najszerszej grupy osób związanych w jakikolwiek sposób ze sportem i prosiłbym aby ta wiadomość została potraktowana bardziej jako propozycja współpracy niż spam, pomimo tego, że zapewne znajdziecie tą wiadomość również na kilku innych forach. :-)

Chciałbyś spróbować swoich sił jako dziennikarz sportowy lub pokazać innym swój punkt widzenia na tematy związane z szeroko pojętym sportem?
Dajemy Ci możliwość publikacji Twoich tekstów na łamach podlaskiego portalu sportowego www.PodlaskiSport.pl, wystarczy, że prześlesz nam swoją relację/felieton/artykuł na adres e-mail redakcja@podlaskisport.pl Na pewno nie pozostawimy żadnego poważnego maila bez odpowiedzi :-)

Uważasz, że na Podlasiu za mało uwagi poświęca się Twojej dyscyplinie?
Pozwól innym dowiedzieć się o niej za pośrednictwem naszego portalu. Prześlij nam prezentację tego, co robisz/robicie (byłoby super, gdyby była wraz ze zdjęciami) na adres redakcja@podlaskisport.pl

Planujesz imprezę sportową?
Niezależnie od tego, czy ma w niej wziąć udział kilkanaście czy kilkaset osób, czy zamierzacie jeździć na desce lub bmx-ach, czy też skaczecie na bungee, czy też chcecie zorganizować zwykły turniej - warto poinformować o niej innych/o nim innych. Dzięki temu na pewno uda się zwiększyć liczbę jej uczestników i podnieść jej prestiż, a być może nawet pozyskać sponsorów. Nawet jeśli zupełnie nie wiesz jak się za to zabrać napisz nam maila na adres redakcja@podlaskisport.pl - pomożemy Ci :-)

Masz jakieś inne pomysły/uwagi/sugestie dotyczące sportu na Podlasiu/naszego portalu?
Podziel się nimi z nami pisząc maila na adres redakcja@podlaskisport.pl :-) Bardzo mile będą widziane wszelkie (nawet te najdziwniejsze) uwagi i propozycje :-)

pozdrawiam,
Ireneusz Sawicki
www.podlaskisport.pl