Autor Wątek: Camera Art Studio - Radosław Krupiński  (Przeczytany 2901 razy)

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4514
  • Płeć: Mężczyzna
Camera Art Studio - Radosław Krupiński
« dnia: 07 Paź, 2011, 17:39:06 »


Camera Art Studio
  • Zakresem działalności firmy są kompleksowe usługi fotograficzne skupione na wielkoformatowych wydrukach fotograficznych.
  • Od początku swojej działaności zajmujemy się również organizowaniem kursów fotografii  - MAŁA SZKOŁA FOTOGRAFII.
  • Realizujemy także sesje fotograficzne na potrzeby firm jak również klientów indywidualnych.

W ramach usługi wydruków fotograficznych oferujemy wydruki w technologii Epson Ultrachrome na najlepszych papierach i materiałach graficznych takich firm jak: Ilford, Epson, Hahnemuhle, Fomei, i innych. Oferujemy także kompleksową usługę opartą o skanowanie, drukowanie i oprawę fotografii w ramy metalowe lub drewniane wraz z naklejaniem na pianki i laminowaniem. Pomagamy przy planowaniu, aranżacji i montażu wystaw.

Realizujemy sesje fotografii do celów katalogowych i reklamowych – portrety, wnętrza, architektura oraz sesje typu Packshot, jak również fotografię dokumentalną i reporterską dla wydawnictw i klientów indywidualnych (również sesje ślubne).

Realizujemy zlecenia dotyczące przygotowania do druku wraz z retuszem i składem komputerowym,  przygotowującym fotografie do druku (skład DTP) oraz reprodukcje fotograficzne i skanowanie (digitalizacje).

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w poszczególnych dziedzinach naszych usług. Dbamy o najwyższy poziom wykonania naszych usług zawsze zgodny z zakresem zlecenia i potrzeby naszych klientów.

Dokonujemy każdorazowo indywidualnej wyceny usług.

Zapraszamy do współpracy!

CAMERA  ART  STUDIO
FOTOGRAFIA -  PROFESJONALNE WYDRUKI - WYSTAWY - KURSY I SZKOLENIA

Radosław Krupiński
16-400 Suwałki, ul. Konopnickiej 7A lok. 4
t. 504 291 730