Autor Wątek: Groupon: dla palących  (Przeczytany 594 razy)

Offline DeltaFoto

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 74
Groupon: dla palących
« dnia: 08 Wrz, 2013, 14:27:40 »
Witam wszystkich zainteresowanych palaczy.

Idą ciężkie czasy, matoły z Wiejskiej planują podnieść akcyzę na fajki o 5% co będzie znaczyło wzrost cen papierosów o następne 5% więc za paczkę normalnych papierosów nie zapłacimy już 12 czy 13zł.
Biorąc pod uwagę również jakość tych papierosów, które są ładowane coraz tańszym tytoniem, pochodzącym "niewiadomoskąd", zawierają chemikalia, smołę, która miała iść na autostrady, saletrę, siarkę i znamienitą większość z tablicy Mendelejewa i nowszych. A to wszystko w celu zaniżenia jakości produktu żeby tylko więcej zarobić.

Moja propozycja jest taka, żeby palić czysty tytoń, bez dodatków, nie jakieś glikole elektryczne, które trzeba czyścić, dolewać, ładować, generalnie: za przeproszeniem "bawić się zabawkami" dla samej przyjemności zapalenia fajka. No, chyba, że na elektryczka wydasz sporo kasy. Tu się zgodzę. Ale dalej będziesz wdychać chemikalia.

Nie jest to żaden import zza wschodniej granicy, jest to nowy, legalny sposób na obejście zawyżonych cen papierosów w Polsce.

Na czym polega GROUPON? :)
Wystarczy 50zł wpłaty dla grupy 10 osobowej, która to grupa na starcie otrzyma PO DWA KARTONY = 400 papierosów z prawdziwego tytoniu.
Za te pieniądze tytoń, tutki czyli gilzy oraz opakowania będą  zakupione w legalnej hurtowni, do tego profesjonalna nabijarka owych gilz, nie jakaś tam ręczna zabawka za 77zł tylko nabijarka z prawdziwego zdarzenia.

Po co masz sam sobie fajki skręcać, pluć sobie potem w brodę, żeś wydał kasę na tytoń, który jest taki sobie.

Zastanów się - 400 sztuk fajek za 50zł.
NIE byle jak nabitych.
NIE oszukiwanych - kolegów się nie oszukuje.
NIE kradzonych - nie będzie na nich napisów "курение убивает"
NIE drogich - 200 sztuk, 10 paczek fajek kosztuje maksymalnie 35zł w zależności od rodzaju tytoniu. NIE JAKOŚCI.
NIE brudzisz u siebie w mieszkaniu nabijaniem, rozsypanym tytoniem itd.

Tytoń będziemy zmieniać, dodawać nowy, w zależności od potrzeb.

Reszta pytań na maila albo w wątku poniżej.

TO NIE JEST OFERTA HANDLOWA - to jest oferta do założenia klubu palacza.
Nie mam w tym żadnego interesu poza społecznym - nie chcę płacić ponad 13zł za coraz gorszej jakości "tytoń" w papierochach. Niedługo z odrażającymi obrazkami jako dodatek. Moja uluiona marka zeszła na psy - próbowałem innych i też się zawiodłem - coraz mniej tytoniu, coraz więcej saletry i siarki, coraz szybsze spalanie.

POMYŚL. Poszukiwane jest 10 osób. DOŁĄCZ DO KLUBU PALACZA! :)