Autor Wątek: suwalki24.pl - Suwalski Dziennik Internetowy  (Przeczytany 3323 razy)

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 5258
  • Płeć: Mężczyzna
suwalki24.pl - Suwalski Dziennik Internetowy
« dnia: 04 Paź, 2008, 19:56:44 »
Miło mi poinformować, że nawiązaliśmy współpracę ze stosunkowo nowym internetowym medium informacyjnym jakim jest portal:

www.suwalki24.pl


Na początku współpraca będzie miała charakter symboliczny, polegający głównie na wzajemnej wymianie banerów i linków, aby przybliżyć własnym użytkownikom stronę partnerską. W przyszłości być może będą to bardziej konkretne działania.


Co jeszcze możemy sobie wzajemnie zaoferować?

Na stronie www.suwalki24.pl znajdują się najświeższe i unikalne informacje z Suwałk i Suwalszczyzny, których próżno szukać na innych poratalach informacyjnych. Wg mnie jest to atut świadczący nie tylko o dużej atrakcyjności serwisu dla lokalnej społeczności, ale także o profesjonaliźmie i zaangażowaniu jego twórców. Autorami zamieszczanych na stronie zdjęć są nie tylko zawodowi dziennikarze, ale również nauczyciele, lekarz, pracownicy naukowi, politycy, studenci, uczniowie, robotnicy i rolnicy. Ponadto Portal oferuje pomoc w publikacji własnego materiału praktycznie każdej osobie która prześle własną relację do redakcji. Zatem mamy informacje nie tylko rzetelnie i fachowo przygotowane, ale również prezentujące punkt widzenia różnych grup społecznych.
Tak więc, dla użytkowników Forum publikacje mogą być inspiracją do zakładania nowych tematów, dla użytkowników suwalki24.pl nasze Forum może być miejscem szerszej dyskusji związanych z naszym miastem.

W naszej rubryczce partnerskiej dołączony został baner (zachęcam do kliknięcia  ;D):a ponieważ Portal poza przekazywaniem bieżących informacji prowadzi szerszą działalność - dodaję wpis do działu Rekalmy.


« Ostatnia zmiana: 04 Paź, 2008, 20:04:32 wysłana przez noka »