Autor Wątek: przykro Was czytać czasami !  (Przeczytany 975 razy)

tata moniki

 • Gość
przykro Was czytać czasami !
« dnia: 27 Paź, 2009, 18:48:02 »
Witam serdecznie wszystkich uczestników forum.suwalki !
Każdy potrafi zauważyć że założyliście dyskusję, która potrafi doszczętnie dobić człowieka, tym bardziej dziecko! Zastanówcie się czy krytykując w ten sposób 11-letnią dziewczynkę dotarliście do celu ??? Dlaczego macie takie wysokie mniemanie o sobie i o kolegach z Waszego szeregu czy naprawdę jej zdjęcia były  gorsze? To jest przykre !!!!Czy w konkursie mogą startować tylko swoi ???? (koledzy z forum ? ) Moja córka pomimo że wygrała sprawiedliwie, chyba niczego nie żałuje tak jak startu w tym konkursie  bo dla niej radochą była zabawa nie łzy, jeśli myślicie że jesteście lepsi od 11-latki, to może troszkę skruchy, to dziecko robiło zdjęcia dla przyjemności, kiedy kupiła sobie aparat za własne pieniądze ,woziłem ją co drugi dzień pod wiatraki bo to był jej żywioł, kochała to a Wy teraz zniszczyliście jej hobby! Zrobiliście z niej oszusta, czy Wasze wymagania przerosły sprawiedliwą walkę i szczęście dziecka  O to Wam chodziło??? Wielcy z fotografii !? Robicie foty dla przyjemości i dla zabawy, czy może żeby pośmiać się, pokrytykować, a może zadać ból dla jakiegoś dziecka, które ktoś bardziej docenił niż Was !?  Ja Was cenę moja córka, także my  podziwialiśmy sprawiedliwie Wasze fotki . Was nie krytykowaliśmy, zaś Wy z mojej 11-letniej córki zrobiliście na Swoim......forum,   oszusta i beztalęcie  a przede wszystkim jakiegoś wroga. Rozumiemy nie jesteśmy z Waszego FORUM,jednakże  proszę nie krzywdzicie mojej córki, która wydaje mi się nie jest gorsza od Was ! A przede wszystkim nie krytykuje swoich konkurentów, tylko jeszcze raz powtarzam próbowała się bawić, ( co nie którym było nie w smak )
 
Pozdrawiam Bardzo Serdecznie i proszę przejrzyjcie na oczy LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przepraszam ale dalsze sugestje w Waszym kierunku nie mają celu !
Żegnam serdecznie, i już czuję w kościach te ..... odpowiedzi. Szanuj Człowieka, a będziesz szanowany !!!!!!

Pozdrawiam Serdecznie Tata Moniki (zwyciężstwini I-go miejsca w konkursie wiatrakowym ) !!!!! 

Offline noka

 • Administrator
 • *****
 • Wiadomości: 5258
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: przykro Was czytać czasami !
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Paź, 2009, 19:19:08 »
Nie wiem po co zakładał Pan nowy wątek, zamiast przyłączyć się do już istniejącego. Nie wiem po co używa Pan tylu wykrzykników po zakończenia zdania. Chce nas Pan w ten sposób skrzyczeć?

Przeczytałem to co Pan napisał i powiem szczerze nie bardzo rozumiem. Mieliśmy się zachwycać nad zdjęciem z gazety tylko dlatego że autorka ma 11 lat? Użytkownicy wyrazili swoje opinie o zdjęciu, zanim było wiadomo, ze zrobiło je dziecko. Poza tym jestem pewien, ze nie przeczytał Pan dokładnie wątku z dyskusją konkursową, a tam są odpowiedzi na te bezpodstawne zarzuty.

Cytuj
Zrobiliście z niej oszusta, czy Wasze wymagania przerosły sprawiedliwą walkę i szczęście dziecka  O to Wam chodziło???

Cytuj
jeśli myślicie że jesteście lepsi od 11-latki, to może troszkę skruchy,

Cytuj
Rozumiemy nie jesteśmy z Waszego FORUM,jednakże  proszę nie krzywdzicie mojej córki,

Ojej ...


Jeśli wystawia się zdjęcia do publicznego konkursu, trzeba się liczyć się także  z tym, ze mogą się komuś nie spodobać i będzie to komentowane np. na stronie internetowej. Ja nie widziałem żadnego komentarza, w którym zarzucane było oszustwo Pana córce lub działa się jej krzywda. Prosiłbym więc o podanie konkretnych cytatów.

Cytuj
Przepraszam ale dalsze sugestje w Waszym kierunku nie mają celu !
Ma Pan pretensje, że córka została obrażona, a sam nas Pan obraża już w pierwszej wypowiedzi.

Jeśli te sugestie (cytaty) się nie pojawią, temat zostanie usunięty.Offline Patryk60

 • Forumowicz
 • *
 • Wiadomości: 74
Odp: przykro Was czytać czasami !
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Paź, 2009, 20:57:40 »
Nie wiem jak inni ale ja sądzę że to RWE zachowało się lekceważąco wobec uczestników konkursu na forum. Takie jest moje zdanie obserując to trochę z boku

Offline noka

 • Administrator
 • *****
 • Wiadomości: 5258
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: przykro Was czytać czasami !
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Paź, 2009, 21:07:51 »
Mógłbyś podać przykład?

Offline Patryk60

 • Forumowicz
 • *
 • Wiadomości: 74
Odp: przykro Was czytać czasami !
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Paź, 2009, 21:39:55 »
the_mask:  tu chodzi o forum. O to że nigdzie się o nim nie wspomniało. Ze to był konkurs zrobiony na forum. Wszędzie, że to albo w gazecie albo RWE. A przecież większość zdjęć które były wystawione na sztalugach i zdobiły salę, to właśnie zdjęcia ludzi z forum.

A jeżeli chodzi o kwestie dotyczącą "mojego wiatraka", to taka jest prawda, że do dziś nie wiem który to. Nawet nie wiem czy ta tablica będzie na prawdę zamontowana na wiatraku
  :(

Offline noka

 • Administrator
 • *****
 • Wiadomości: 5258
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: przykro Was czytać czasami !
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Paź, 2009, 22:10:49 »
Ustalmy jedno. To nie było uroczyste otwarcie wystawy (galerii) , tylko otwarcie Parku Wiatrowego Suwałki. Nie wiem skąd to oczekiwanie, że Forum będzie tam wymieniane i wspominane. Dostaliśmy własny konkurs z własna pulą nagród, a zdjęcia laureatów zostały pokazane publicznie przy okazji otwarcia  - czy to zachowanie lekceważące? Biorąc pod uwagę rozmiar inwestycji i jej budżet to nasz "wkład" jest zerowy.

Ok, miło mi było swego czasu słyszeć, że dzięki relacjom na Forum niektóre osoby (firmy) uczestniczące w budowie miały szybką informację, czy transport dotarł, co przywieziono lub który wiatrak został postawiony. Jak do tego się doda zdjęcia to właściwie mamy już cały nasz udział.

Oczywiście to indywidualna ocena każdego z nas, ale uważam, że sam fakt dostrzeżenia naszej działalności jest już wyróżnieniem.Offline the_mask

 • Global Moderator
 • *****
 • Wiadomości: 3364
 • Płeć: Mężczyzna
 • << SIERŻANT SZT. >>
Odp: przykro Was czytać czasami !
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Paź, 2009, 06:09:45 »
Jeżeli sprawę głębiej przemyśleć, to masz noka rację. Myślę że pora już dać spokój temu tematowi. Zostańmy szczęśliwi z tym co udało nam się i tak osiągnąć. Nie mówię tu tylko o osobach wyróżnionych na konkursie. Ale również innych, którzy mieli swój wkład w tworzenie tematu.
   [img height=50]http://lh3

Offline Bart76

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 127
Odp: przykro Was czytać czasami !
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Paź, 2009, 11:17:40 »
Szanowny Panie "tata moniki",
z tego co czytałem na forum nikt nie obraził Pana córki. Owszem część forumowiczów skrytykowała zdjęcie, które wygrało w konkursie GW. Skończyłem kilkanaście lat temu Technikum Fotograficzne, wysyłalismy razem z kolegami i koleżankami swoje zdjęcia na rozmaite konkursy i powiem szczerze cześć wygrywaliśmy ale większość przegrywaliśmy. Potem jurorzy spotykali się z nami i ostro krytykowali nasze prace. Także nie wiem, po co Pan pisze, że forumowicze skrzywdzili Pana dziecko! Jeżeli ktoś się decyduje na wystawienie swojej pracy musi się liczyć z krytyką tak jak to jest z nowym filmem, przedstawieniem, wyborem nowych posłów do Parlamentu ;) Proszę się cieszyć razem z potomstwem a nie wylewać pomyje na ludzi, którzy włożyli część swojego życia w promocje suwalskich "łapaczów wiatrów".
Mam wrażenie, że liczył Pan jakieś tantiemy z racji wygrania konkursu, ale to sprawa Pana i RWE.