Autor Wątek: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...  (Przeczytany 133612 razy)

rademeles

• Gość
Odp: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...
« Odpowiedź #480 dnia: 19 Mar, 2013, 16:47:47 »
Jak dla mnie jedna z lepszych i nie wygórowanych cenowo  polecam!!!!!!

Offline krzysioh1983

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #481 dnia: 09 Kwi, 2013, 12:17:41 »
Ja muszę pochwalić pizzerię Pinokio. Naprawdę smakują mi ich pizze ale mam jedną i to bardzo dużą uwagę!! Muszą poprawić sosy. I to jak najszybciej!! Niestety sosy są mdłe, za rzadkie i smaki nie zbyt dobre. Jeśli sosy poprawią to naprawdę Pizzeria będzie super. Sosy dla mnie są najlepsze w Da grasso i sama pizza jest bardzo smaczna. Spacer piwko i pizza w Da grasso super pasuje. natomiast na zamówienie najlepsze Planeta i Pinokio ponieważ mają duuuuże pizze ;D

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #482 dnia: 25 Maj, 2013, 21:41:10 »
Co do Pinokio to dzisiaj mnie "rozwalili". Siedzę przed TV no i naszła ochota na coś "innego" na ząb. Internet, google szukamy, o jest Pinokio i szukam co mają ciekawego,  padło na stripsy i chickery. Dostawa prawie 1,5godz ale jest, płacę odbieram zamówienie a moim oczom ukazują się 2 malutkie pakuneczki z 6 stripsami i 10 chickerami i 2 pakuneczki z sosami. I niby nic dziwnego tylko zastanawiałem się czy to sosy są daniem głównym a kurczaki dodatkiem czy na odwrót, cena 33zł a jeść co nie było. Sosy okropne (wstrętne tak naprawdę) Kurczaki miniaturowe(3 letnia córka zjadła 6 a dziecia niewiele) i bez smaku. Za połowę tej ceny mam 2 razy tyle w KFC czy nawet w planecie pizzy. Odradzam. A co do pizzy to posmakowałem w DaGrasso.

Offline zaroowka

• Weteran
  • Debian, Pentax, Habanero!
« Odpowiedź #483 dnia: 27 Maj, 2013, 18:20:32 »
Ok, jestem świeżo po konsumpcji pizzy z Imperium Pizzy. Spróbowałem po raz pierwszy i ...

...powiem to tak - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Duża (ponad 60 cm jak na moje oko), dojechała gorąca, wszystko świeże, świetnie upieczona, cenowo całkiem w miarę. I cholernie sycąca.
Moim bardzo subiektywnym zdaniem - lepsza od Planety i Pinokia.

Tak trzymać!  :spoko:
Debian addicted bastard.
A pentaxian, a loyalist, a diehard. ;)

Offline Jobo

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #484 dnia: 14 Lip, 2013, 09:14:56 »
No i skończyło się pozytywnie o Imperium... Niestety pizzeria już zwinęła żagle... :( :'(

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #485 dnia: 19 Lip, 2013, 21:47:53 »
Z wielkim smutkiem muszę zganić Dagrasso - po dzisiejszej wizycie mam wielki niesmak. Ciężko określić co zostało nam podane - grubość spodu wahała się od kilku milimetrów do ponad kilku centymetrów :| sos i dodatki znalazły się jedynie na samym środku "placka", w dodatku wszystko pływało w wodzie z owoców morza. Na dobicie sos czosnkowy miał więcej wspólnego z majonezem niż z tytułowym sosem (żeby nie było wszystko na minus to pomidorowy był całkiem ok). Najlepsza pizza w mieście - niestety już nie w Dagrasso.

Offline krzysioh1983

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #486 dnia: 27 Kwi, 2014, 13:11:20 »
Nie długo otwarcie nowej pizzerii w naszym mieście. Nazwa to Gruby Benek a tu link:
http://www.grubybenek.pl/?q=str&d=20
Czy ktoś zna lokalizację i jakieś szczegóły??

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #487 dnia: 27 Kwi, 2014, 13:31:56 »
Pokaż mi gdzie to jest napisane że otwarcie w Suwałkach?

Offline krzysioh1983

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #488 dnia: 27 Kwi, 2014, 14:30:36 »
Po prawej masz 4 kropki grube. Naciśnij 4 - ostatnią.  Wkrótce otwarcie nowego lokalu.

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #489 dnia: 04 Maj, 2014, 22:51:44 »
Moja ekscytacja pizzą z Dagrasso nie trwała zbyt długo bo jakieś 2  miesiące.  Pizza z DaGrasso to mnie w ogóle powaliła i już jej nigdy nie zamówię, poszukam zdjęcia z tego co dostałem i wkleję ale opisać to można jako coś położone w kartonie po pizzie w kształcie spłaszczonego koła, nasmarowane czymś co wyglądało jak g....o  a na części pizzy coś co wyglądało jak wymiociny. Jak to coś zobaczyłem od razu przeszła mi ochota na jedzenie.

Offline krzysioh1983

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #490 dnia: 05 Maj, 2014, 13:39:33 »
Nowa pizzeria w Suwałkach i na duży plus na początek. Nareszcie coś innego niz wszystkie inne pizzerie w Suwałkach. Pizza taka jakby domowa!!! Super, mi bardzo smakowała!! Tylko szkoda że nie ma piwka w lokalu. :spoko: :spoko:

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #491 dnia: 05 Maj, 2014, 14:27:42 »
Ale gdzie? Jaka nowa?

Offline krzysioh1983

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #492 dnia: 05 Maj, 2014, 15:22:27 »
No pisałem wcześniej. Pizzeria Gruby Benek na Kościuszki tam gdzie wcześniej była Delissa.

Offline Rafał

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #493 dnia: 05 Maj, 2014, 22:36:03 »
ja ostatnio dałem się namówić na powrót do rosmarino. powiem wam, że przynajmniej pizza odmieniona na mocny plus. wypiekana w picu opalanym drewnem... pycha.
nie polecam natomiast pizzaplanet na E.Plater. Dwa razy zamawiałem - 2 x było mi niedobrze  :dokitu:

Offline szaher

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #494 dnia: 06 Maj, 2014, 07:04:02 »
Pizza Gruby Benek jest naprawdę smaczna :) Polecam