Autor Wątek: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...  (Przeczytany 133646 razy)

Offline Ula

• Forumowicz
  • *
Odp: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...
« Odpowiedź #465 dnia: 15 Cze, 2012, 21:37:02 »
Znowu pojawiły się komentarze użytkowników 'jednego wątku', którzy albo wybitnie krytykują jakiś lokal albo wychwalają pizzerię pod niebiosa.. Chyba właściciele suwalskich pizzerii bardzo się nudzą, że nieustannie wracają tu na forum by wypisywać swoje 'przemyślenia'  :facepalm:

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #466 dnia: 15 Cze, 2012, 22:04:51 »
Nie trzeba być właścicielem :) Wystarczy być pracownikiem :P

Wracając do tematu. Ostatnio jadąc ul. Reja, wjeżdżając na rondo przy Krystianie, Pani w czerwonym CC firmy "Fantazja" wyprzedziła mnie lewym pasem,  na rondzie była z mojej strony i przecięła mi drogę, zjeżdżając w ul. Bulwarową. Żeby nie moja szybka reakcja, a właściwie "awaryjne" hamowanie, kolejny pojazd pizzerii byłby rozdzwoniony ;/

Rozumiem że w pizzeriach mają dużo zamówień, ale pizzowóz, to nie to jest pojazd uprzywilejowany ;/

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #467 dnia: 15 Cze, 2012, 22:44:42 »
Więc miałeś podobną sytuację do mojej ;)
Na szczęście z tego co wiem, 'chilli pizza driver' już nie jeździ,bądź wziął dłuugi urlop.

Offline Neciak

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #468 dnia: 08 Lis, 2012, 23:04:35 »
Nie trzeba być właścicielem ani pracownikiem żeby wychwalać. Uwielbiam Tivoli od zawsze i nigdy mnie nie zawiedli, wiec czemu mam ich nie wychwalać? Swoją drogą coś się zmieniło, bo ciasto jest tak samo smaczne ale o wiele grubsze :)

Offline michalb9

• Nowy
« Odpowiedź #469 dnia: 15 Lis, 2012, 18:22:35 »
Tivoli na 1 osobę jest git ale jak się zbiera więcej znajomych powinna pomyslec o innych większych rozmiarach.
pzdr

Offline skarab

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #470 dnia: 22 Lis, 2012, 22:03:34 »
Pojawiła się nowa pizzeria. Nazywa się Mega Pizza. Przez przypadek się na nią natknąłem. Znajduje się na ul. 1 Maja 15 w budynku NOT-u. W weekend przetestuję i podzielę się wrażeniami :)
« Ostatnia zmiana: 23 Lis, 2012, 05:56:46 wysłana przez the_mask »

Offline Benvolio

• Weteran
« Odpowiedź #471 dnia: 23 Lis, 2012, 20:30:30 »
Dość długo zamawiam pizzę w Da Grasso. Jak wszędzie były wzloty i upadki, ale zawsze jakoś wychodziło to na dobre. Ostatnio pani zapomniała dodać do pizzy salami(pizza zamawiana specjalnie dla córki). Po telefonie i przedstawieniu sprawy, pani przeprosiła i w zamian za tą małą pomyłkę zaproponowała małą pizzę specjalnie dla córki z salami gratis w ramach przeprosin. Taka postawa bardzo mi się podoba i zasługuje na pochwałę, co też czynię. Pozdrowienia dla Pani Pizzermenki  :)

Offline Kamilka

• Nowy
  • Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
« Odpowiedź #472 dnia: 02 Sty, 2013, 11:42:55 »
Ja od lat jestem wierną fanką Dominium. Jadłam tę pizzę także w innych miastach i trzeba przyznać, że naprawdę starają się trzymać bardzo przyzwoity poziom.

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #473 dnia: 03 Sty, 2013, 21:58:09 »
Najlepszą pizze mieli w izzi pizza niestety już nie ma izzi. Teraz moim faworytem jest Planeta Pizzy.

Offline david565

• Weteran
« Odpowiedź #474 dnia: 15 Sty, 2013, 09:53:29 »
A czy ktoś wie coś na temat imperium pizzy ?  Gdzie to jest ? Czy maja jakąś strone ?

Offline skurwik

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #475 dnia: 19 Sty, 2013, 14:30:26 »
z googli wynika że http://imperiumpizzy.pl/ :)

Offline informatyk

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #476 dnia: 14 Lut, 2013, 02:36:54 »
Zazdroszczę waszym kupkom smakowym... Dla mnie każda ( w przypadku podobych lub takich samych składników ) smakuje praktycznie tak samo. Istotną różnicą jest tylko cena, wielkość... i uprzejmość obsługi.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #477 dnia: 12 Mar, 2013, 21:56:09 »
Imperium Pizzy została dodana do ankiety (na dole). Dostałem info na temat tej pizzerii, ale bez adresu.

Offline kamber

• Nowy
« Odpowiedź #478 dnia: 12 Mar, 2013, 22:32:22 »
Witam!Adresu nie podaliśmy, ponieważ pizza jest tylko na dowóz :). Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi!Pozdrawiamy i zapraszamy! ;)

Offline Suwalczak88

• Nowy
« Odpowiedź #479 dnia: 17 Mar, 2013, 19:54:54 »
Witam otóż niedawno natknąłem sie na pizzerie "elita"  zadzwonilem , zamowilem  pizza w ciagu 30 min było juz u mnie niestety kiedy otworzylem ja w domu zdziwiłem sie że można robić tak ohydna pizze za pieniadze i chciec na tym zarobic , po pierwsze pizza ociekała tłuszczem po drugie w pizzy znajdowały sie skórki boczku skórki  salami była tak nie apetyczna ze po jednym kawałku zrezygnowalem z dalszego jedzenia poniewaz balem sie ze cos dla mnie sie staci Szczerze odradzam  :dokitu:  i jeszcze takie pytanie odemnie jak pizza z imperium zjadliwa?