Autor Wątek: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...  (Przeczytany 134095 razy)

Delux

• Gość
Odp: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...
« Odpowiedź #450 dnia: 22 Lut, 2012, 20:36:17 »
ok, w każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź

Delux

• Gość
« Odpowiedź #451 dnia: 24 Lut, 2012, 10:30:21 »
Mogę PAN, ale nie chcę. Żaden restaurator, który ubliża użytkownikom tego Forum i Polakom w ogóle - nie będzie tu promowany. Ot taki mój kaprys.

Czy może Pan wyjaśnić co ma na myśli poprzez ubliżanie użytkownikom tego Forum i Polakom w ogóle? Muszę napisać że to jest poważne oskarżenie.
Właściciel Pinokio twierdzi że nic takiego nie miało miejsca. Nikomu nie ubliżał i NIE ZAMIERZA!

A i jeszcze jedno
Mogę PAN, ale nie chcę. Żaden restaurator, który ubliża użytkownikom tego Forum i Polakom w ogóle - nie będzie tu promowany
Czy ankieta ma na celu promocję? Czy wyrażanie obiektywnych opinii? Niech użytkownicy wyrażą swoją opinię głosując lub nie na daną pizzerię.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #452 dnia: 24 Lut, 2012, 11:56:28 »
Swego czasu, dużo ludzi zakładało kilka kont tylko po to żeby zagłosować na tę pizzerie i robiło to natarczywie. W związku z czym zostało to uznane za nieuczciwą konkurencję.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #453 dnia: 24 Lut, 2012, 13:01:41 »
Właściciel Pinokio twierdzi że nic takiego nie miało miejsca. Nikomu nie ubliżał i NIE ZAMIERZA!
Więc niech jeszcze raz przeczyta e-mail, jaki napisał do mnie w dniu 5.05.2011 r. Zawarte tam zwroty (wręcz oskarżenia) uznaję za obraźliwe pomówienie. 

Swego czasu, dużo ludzi zakładało kilka kont tylko po to żeby zagłosować na tę pizzerie i robiło to natarczywie. W związku z czym zostało to uznane za nieuczciwą konkurencję.
Nie chodziło nawet o nieuczciwą konkurencję, ale o spamowanie Forum identycznymi postami. Prośby nie pomogły, więc cóż ...  coś z tym fantem trzeba było zrobić.

Nie chcę się dłużej rozpisywać na ten temat, więc tylko podsumuję: 
- ankieta jest jaka jest i taka zostanie,
- opinie można wyrażać w postach,
- tę sprawę uznaję za zamkniętą i będę wdzięczny za nie roztrząsanie przyczyn i powodów - część jest tu na Forum, część wynika z prywatnej korespondencji - i tyle musi wystarczyć wszystkim dociekliwym.

Offline Krzysio_Księżyc

• Nowy
« Odpowiedź #454 dnia: 11 Mar, 2012, 20:25:41 »
Brawo dla adminów. Porządek musi być. Pozdrawiam gorąco "prawdziwych" forumowiczów ! Krzycho  :spoko:

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #455 dnia: 31 Mar, 2012, 11:36:40 »
Może komuś przyda się :) 50 zł :D w cenie 25 :) http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/dominium-sa/4540276

Offline michalb9

• Nowy
« Odpowiedź #456 dnia: 31 Mar, 2012, 20:39:52 »
dzięki za info :) mmniaammm

Offline macary

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #457 dnia: 05 Maj, 2012, 13:40:50 »
Planeta ostatnimi czasy troszkę obniżyła swój standard (mniej wypieczona, mniej dodatków) ale i tak uważam że jest dobra. Chciałbym podzielić się z Szanownymi Forumowiczami pomysłem (nie moim), który polega na kupieniu pizzy zamrożonej z Biedronki (tylko nie tej najtańszej)  i wykonania upgrade'a w postaci szynki, pieczarek, sera i innych dowolnych składników. Dodatkowo możemy  dowolnie wypiec, jak kto lubi.....

Offline michalb9

• Nowy
« Odpowiedź #458 dnia: 18 Maj, 2012, 13:14:26 »
w radiu dziś słyszałem że dominium wraca z dostawami od poniedziałku ciekawe jakie promocje ktoś może coś wie?

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #459 dnia: 18 Maj, 2012, 13:56:49 »
Nie rozumiem skąd wyraz "wraca", skoro z tego co mi wiadomo, to Dominium nie dowoziło pizzy.

Offline dwf

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #460 dnia: 18 Maj, 2012, 23:49:48 »
Dowozili, sam raz zamawiałem :)

Offline jlbhwdp

• Nowy
« Odpowiedź #461 dnia: 24 Maj, 2012, 14:46:19 »
w radiu dziś słyszałem że dominium wraca z dostawami od poniedziałku ciekawe jakie promocje ktoś może coś wie?

Dowożą znowu jest gitara smaczna pizza i to bardzo zamowiłem najwieksza peperoni wyglądała jak z włoch prawdziwa pizza dostałem zdrapkę i ulotke z kuponami wygrałem małą pizze peperoni do odebrania  w lokalu. Ogólnie polecam a promocje pewnie jeszcze bedą . POZDRAWIAM PIZZOŻERCÓW mua :*:*:*:*:*

Offline dana

• Nowy
« Odpowiedź #462 dnia: 12 Cze, 2012, 20:54:21 »
Dagrasso. Planeta pizzy się popsuła. Ciasto niedoprawione i mało składników. O chrupiącym kurczaku nie chcę  nic mówić. Beznadzieja nie polecam ale macie wolny wybór. Ja się zawiodłem szczególnie frytki beznadziejne. Sory , ze tak pisze ale to moja opinia. Muszą nad tym popracować aby zaistnieć na rynku.

Offline zsuwalk

• Nowy
« Odpowiedź #463 dnia: 15 Cze, 2012, 20:23:58 »
Z tego co tu wyczytałem, sporo z Was zachwyca się DOMINIUM. Pracuję w Plazie i widzę co się w dominium nieraz wyprawia. Kiedyś postanowiłem spróbować ich produktu i na pizzy znalazłem "szumek" z zepsutego - sfermentowanego sera. Magazyn mają w zupełnie innej części Plazy niż się mieszczą. Magazyn przez którego otwarte drzwi widać tylko zamrażarkę, jakieś regały i ogólny SYF. Towar z magazynu wożą albo brudnym wózkiem z OBI albo zwykłym sklepowym z Delimy. Mało tego to jadą albo przez podwórko albo korytarzem koło kibli dla klientów... I co Wy na to?

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #464 dnia: 15 Cze, 2012, 21:01:26 »
Ja na to - jadłem kilka razy i żyję.