Autor Wątek: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...  (Przeczytany 134093 razy)

Offline Rockers

• Mega Poster
Odp: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...
« Odpowiedź #420 dnia: 15 Gru, 2011, 01:41:29 »
Miałem kilka di temu bardzo spiętą sytuację z dostawcę chilli pizzy - do tego stopnia,że pojechałem do ich siedziby opowiedziałem wszystko szefowi - obiecał rozmowę z dostawcą - na ile to pomoże to ie wiem, ale.. może się coś zmieni.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #421 dnia: 15 Gru, 2011, 05:43:17 »
To może opowiedz co to za sytuacja?

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #422 dnia: 15 Gru, 2011, 11:10:02 »
Wczoraj z powodu późnej pory nie chciało mi się tłumaczyć, dzisiaj wyjaśniam swój błąd i piszę o co chodzi  ;D
Jeden z ich kierowców stara się na siłę wychowywać innych kierowców mimo tego, że sam nie ma pojęcia o jakiejkolwiek jeździe. Ostatnio jechałem Gałaja,to 'usiadł' mi na zderzaku, potem zaczął wyprzedzać na ciągłej nie patrząc, że z naprzeciwka jedzie samochód i nie zdąży mnie wyprzedzić - mignąłem mu lewym kierunkiem z myślą, że może się schowa, bo nie miałem zamiaru gwałtownie hamować tylko dlatego, że komuś zachciało się jeździć jak wariat. Owszem, chłopak się schował, włączył długie światła (było już ciemno) i jadąc dosłownie pół metra za zderzakiem jechał tak do ronda przy Biedronce na Bulwarowej. Przed rondem zwolniłem żeby mnie w końcu wyprzedził bo poziom buractwa i tak już przekroczył, to ten przed samym rondem wskoczył mi przed maskę i dał po hamulcach do samego końca. Nie dość, że prawie wpakowałem mu się w tył samochodu, to kierowca z tyłu też miał farta, że nie trafił we mnie. Później chłopak się chyba zorientował, że przesadził, bo pojechał w stronę Tesco grubo ponad setkę - pewnie myślał, że nie zobaczę z jakiej jest firmy. Tyle, że te samochód znałem dobrze bo raz mało co nie zostałem potrącony przez tego samego dostawcę na pasach na ulicy Kowalskiego. Podjechałem do ich siedziby, poprosiłem kierownika - opowiedziałem mu wszystko, obiecał porozmawiać z dostawcą, jednak wątpię, że to coś da - chłopak dalej jeździ tak jak jeździł, lat ma może 18, wątpię, że 19, i w trakcie rozmowy z kierownikiem mało co a pewnie by mnie jeszcze pobił.
« Ostatnia zmiana: 15 Gru, 2011, 11:14:23 wysłana przez Rockers »

biegunka

• Gość
« Odpowiedź #423 dnia: 15 Gru, 2011, 14:57:44 »
Ten kierowca ma 21 lat, mieszka na północy. To nie jest ogólnie normalny człowiek, rozwozi pizze a myśli że jest osobistym kierowcą prezydenta Obamy. Na priv mogę Ci podesłać jego nazwisko :D

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #424 dnia: 15 Gru, 2011, 15:10:08 »
W sumie przyznam szczerze, że na Reja próbowałem prześcignąć tego ich Seicento co było nie wykonalne. Po dojściu do 80 km/h odpuściłem, a tamten popruł jak wariat. Nie mam pojęcia czy to ten sam dostawca, ale na pewno przejedzie się na swoich "popisowych" numerach.

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #425 dnia: 15 Gru, 2011, 17:19:15 »
Widzę więc, że nie tylko ja miałem z nim styczność. Mam nadzieję, że w końcu Policja przytnie mu skrzydła, bo kolejnym razem po prostu go nagram, film wyślę na Policję i tak to się skończy. Znam kilku dostawców, widzę jak jeżdzą inne firmy - wszystko jest w porządku, oprócz niego.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #426 dnia: 15 Gru, 2011, 19:00:49 »
Niestety nagranie wykonane rejestratorem bez legalizacji nie jest nic warte... najlepiej zadzwonić na policji i poinformować o popełnianym wykroczeniu i cały czas jechać za sprawcą, a następnie wystąpić w roli świadka, czyli oskarżyciela posiłkowego w tym przypadku :)

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #427 dnia: 16 Gru, 2011, 21:02:53 »
Napisałem maila do siedziby pizzerii, dzisiaj dostałem odpowiedź. Menedżer został powiadomiony o tym, że wątek znalazł się w internecie, tak więc wklejam odpowiedź:

'Na wstępie chciałem  przeprosić  Pana w imieniu sieci pizzerii Chilli Pizza.

Jak również podziękować za tak wyczerpującą informację  na temat zachowania, niestety kierowcy naszej sieci. Jeśli ta sytuacja miała faktycznie taki przebieg , było to zachowanie absolutnie skandaliczne.

Naturalnie dogłębnie zbadamy opisane przez Pana przypadki oraz zwrócimy szczególną uwagę na sposób pracy tego kierowcy oraz kierownika lokalu.

Jeśli to nie kłopot prosiłbym o  precyzyjne wskazanie daty oraz godziny  zdarzeń.

O podjętych decyzjach poinformujemy Pana po zakończeniu analizy.

Z wyrazami szacunku,

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx'

Tak więc na ten moment sprawa została potraktowana bardzo poważnie - mam nadzieję, że za jakiś czas otrzymam pełną informację na temat ich 'śledztwa'. Obawiam się tylko tego, że kierowca powie swoje, kierownik swoje i na tym się skończy.
« Ostatnia zmiana: 16 Gru, 2011, 21:19:52 wysłana przez noka »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #428 dnia: 16 Gru, 2011, 21:19:33 »
Ale przynajmniej szef będzie wiedział.
Np samochody Javeny (chyba) mają z tyłu napis: "Jadę niebezpiecznie - zadzwoń do mego szefa" i tu numer komórki.  Przydałoby się pewnie też samochodach innych firm  ;)

A wracając do tematu ... Ostatnio zamawiałem w Planecie i niestety  :dokitu: Czas oczekiwania 60 min., pizza jakby przyjarana, sucha jak wiór, a "farsz" rzucony od niechcenia. A kiedyś tak ją faworyzowałem  :-\
Może to tylko wypadek przy pracy, ale czasem mam wrażenie, że jak lokal/wyrób zdobędzie renomę to potem jakość spada. Podobne doświadczenia miałem z Fantazją. Kiedyś palce lizać, a potem ... rozczarowanie.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #429 dnia: 16 Gru, 2011, 21:32:37 »
No i niestety teraz ceny podskoczyło o 1.40zł  w Planecie :/

leinad

• Gość
« Odpowiedź #430 dnia: 16 Gru, 2011, 22:50:33 »
W Planecie strasznie zapracowane mają weekendy. W ostatnią sobotę zadzwoniłem po 20. a pizzy mogłem spodziewać się około 23. Kolega wpadł na pomysł, że zamówimy pizzę w Pinokio. Praktycznie taka sama pizza - co do rozmiaru, smaku itd. Dodatkowo bardzo wesoły Pan odbiera zamówienia :D

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #431 dnia: 17 Gru, 2011, 06:52:22 »
Chyba ktoś tutaj znów leje wodę... 3 godziny to już bez przesady. W Planecie zawsze jest się ostrzeganym o prawdopodobnym czasie dostarczenia i jeżeli takowy nie pasuje, zawsze można zrezygnować. Nie raz miałem taką sytuację. Od razu na dzień dobry, pani informowała że na dowóz będzie trzeba poczekać około 40 min, godziny, czy dłużej.

leinad

• Gość
« Odpowiedź #432 dnia: 17 Gru, 2011, 11:52:40 »
Ja nie krytykuję Planety. Zostałem poinformowany, że pizza będzie gotowa dopiero około 23 i wtedy zrezygnowałem. Nie robię reklamy Pinokio, ale byłem zadowolony.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #433 dnia: 17 Gru, 2011, 14:30:49 »
Już tutaj tyle było podjazdów pod Pinokio :) że administracja jest uprzedzona z lekka :) aż sam się skuszę może w poniedziałek :)

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #434 dnia: 17 Gru, 2011, 15:33:12 »
No bez przesady ... człowiek powiedział tylko, że "był zadowolony" , a Ty najeżdżasz go już drugi raz  :dokitu: