Autor Wątek: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...  (Przeczytany 133639 razy)

Offline TuneR

• Mega Poster
Odp: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...
« Odpowiedź #405 dnia: 13 Maj, 2011, 08:07:46 »
Ostatnio zamówiłem dużą "5" z Dagrasso i nie zgadniecie - dobra jak zawsze  ;D ;D

Offline milkaas

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #406 dnia: 19 Maj, 2011, 09:30:14 »
mi najbardziej smakuje z da grasso - wszystkie są pycha a sosy mają pierwsza klasa.. a przedewszystkim jest tego sosu na tyle duzo ze starcza na całą ogromną pizze i jeszcze zostaje nieststy nie mozna tego powiedziec o innych pizzeriach i planeta pizzy tez ma smaczne pizze :)  chodz ostatnio eksperymentowałam w domu z pizzą i znalazłam super przepis na ciasto i mąż powiedział że juz wiecej nie zamówimy bo moja jest najlepsza  ;D podaje wam stronkę z przepisem jak ktos ma ochote i lubi pichcić to polecam :) http://www.wielkiezarcie.com/recipe204.html smacznego :) tylko pamietajcie posmarowac ciasto sosem (ja robie tak: przecier pomidorowy oregano sól i pieprz) i dodac ulubione dodatki ;) hehe

pawelekpawelek

• Gość
« Odpowiedź #407 dnia: 22 Cze, 2011, 01:21:17 »
Da Grasso. Po pierwsze Da grasso ma największy wybór. 75 pozycji do wyboru, gdzie w innych pizzeriach macie około 20. Po drugie do każdego dowozu klient dostaje litrową Pepsi GRATIS. Po trzecie dostawa to około 30 minut, gdzie np. w Planecie czekasz około 1.5h, po czwarte dostajesz 2 sosy gratis, a po piąte to kierowcy są mili i starają się jak mogą. A po szóste jak chcesz żeby kierowca był miły to zostaw mu te 2zł napiwku, Ty nie zbiedniejesz a on się ucieszy :) Pozdrawiam :)

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #408 dnia: 22 Cze, 2011, 07:02:55 »
Czy aby na pewno do każdego dowozu Pepsi? Co do czasu, to kwestia ilości zamówień. Jasną sprawą jest to, że im więcej pizzeria ma zamówień, tym później otrzymamy pizzę. Druga sprawa to odległość od lokalu. Ja mieszkam na północy i np. rekord Planety to zaledwie 15 min. Co do sosów to się zgodzę. DaGrasso bije wszystkich na głowę. 75 pozycji? A i tak każdy zamawia swoją ulubioną, więc czy aż taka ilość jest niezbędna? Zawsze można poprosić o zabranie czegoś, albo zamianę na inny dodatek w tej samej cenie. Co do kierowców, to kwestia indywidualna, ale wszyscy dowożący pizzę, z każdej pizzerii byli zawsze mili.

mycha777

• Gość
« Odpowiedź #409 dnia: 22 Cze, 2011, 08:31:16 »
Dobra pizza obywa się bez dodatkowego sosu. To chyba taka dziwna praktyka u nas że bez ketchupu czy sosu się nie obejdzie (przyzwyczajenia z Rozmarino?).
Tak samo w dobrej knajpie przyprawy na stoliku też nie są potrzebne.

Offline kopal

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #410 dnia: 03 Lip, 2011, 20:41:17 »
muszę przyznać rację że pizza w Pinokio bardzo się poprawiła i ta 60 cm jest the best:)

Offline milkaas

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #411 dnia: 12 Lip, 2011, 14:01:44 »
ja nie jadlam jeszcze w pinokio ale chyba spróbuję kiedyś bo dużo osób chwali ... :)

Offline robertyu

• Nowy
« Odpowiedź #412 dnia: 17 Lip, 2011, 21:28:12 »
Pizzeria Pinokio to moim zdaniem najgorsza pizzeria w mieście. Dostałem tam pizzę normalnych rozmiarów, ale ciasto było tak cienkie, że przy pieczeniu się przypaliło a na obręczy było surowe. Tą pizzę dostałem za zebrane pieczątki. Była na Tyle ohydna, że nie zjadłem całej. Współczuję ludziom, co siedzieli stolik obok, ponieważ oni za to zapłacili, a raczej im też nie smakowała, bo nawet połowy nie zjedli.
Pozdrawiam
PS. nie udzielam się na forum, ale wypowiedzi na forum mnie poruszyły do tego stopnia, że chciałem podzielić się z wami moimi przeżyciami.
« Ostatnia zmiana: 18 Lip, 2011, 02:50:36 wysłana przez the_mask »

Offline kopal

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #413 dnia: 30 Lip, 2011, 08:23:54 »
ale żeby zjeść za kupony to musiały ci 8 pozostałych pizz jednak smakować ze miałeś kupony

Offline kotmisia

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #414 dnia: 30 Lip, 2011, 08:37:45 »
Wczoraj jedliśmy pizze z Pinokio i mogę polecić z całym sercem. Duża, cienkie ciasto, dodatki dodane od serca, i dostarczona w niespełna pół godziny w piątkowe popołudnie. Bardzo smaczne. Na pewno będziemy zamawiać u nich pizze nie raz. 

Offline olafgolf

• Nowy
« Odpowiedź #415 dnia: 05 Sie, 2011, 10:54:09 »
Moze i Da grasso daje litr pepsi gratis, ale ta Pepsi jest ze znaczkiem Biedronki i smakuje jak siki

Offline robertyu

• Nowy
« Odpowiedź #416 dnia: 07 Sie, 2011, 18:25:24 »
@kopal kupon miałem z Expres TAXI za 10 czy 8 przejazdów pizza w Pinokio za free. Pinokio poleciało ostro w kulki, ponieważ Taksówkarze zrobili im reklamę a oni w podzięce pizze z kuponów piekli tylko w poniedziałek.
pozdrawiam

Offline michalb9

• Nowy
« Odpowiedź #417 dnia: 09 Sie, 2011, 21:26:26 »
Dagrasso rządzi pod względem chyba oszczędności pepsi z biedronki wykupili :) sosy do polowy nalewają ...

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #418 dnia: 10 Sie, 2011, 07:38:25 »
Ale pizze mają dobrą jak zawsze :) A sosu jest w sam raz.

Offline kopal

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #419 dnia: 29 Sie, 2011, 20:40:10 »
ostatnio zamówiliśmy pizze z Pinokio pizze kebab niebo w gębie pieczarki cebulka itp pycha nie to co pieczarki z planety ze wody na pizzy pełno.do tego sosik czosnkowy miła obsługa uśmiechnięta  pani .czego chcieć więcej czas 20 min u mnie 10 w skali