Autor Wątek: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...  (Przeczytany 133636 razy)

Offline gad07

• Forumowicz
  • *
Odp: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...
« Odpowiedź #390 dnia: 23 Kwi, 2011, 20:14:21 »
To jest nie ferrrrr >:(.Albo czytamy wszystko albo nic.Co się Tobie podoba tzn.czy Wam mamy tylko czytać??????????? Jak tak to nie ma sensu ta strona bo czytając te 26 stron to chyba można się domyślić  ze Twoja naj,naj najlepsza pizza to Planeta  ??? .Ja mam ochotę przeczytać jesli był ktos zadowolony lub  nie zadowolony.
A tę pizzę w ankiecie trzeba było zostawić. :'(

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #391 dnia: 23 Kwi, 2011, 20:36:00 »
To jest nie ferrrrr ...
Sęk w tym, że ten "Ktoś" pisał dokładnie to samo pod wieloma wcieleniami i właśnie "To jest nie ferrrrr..."

Ja mam ochotę przeczytać jesli był ktos zadowolony lub nie zadowolony.
Jeśli już masz taką ochotę poczytać -> był zadowolony i polecał Pinokio (tak jak Ty)

A tę pizzę w ankiecie trzeba było zostawić
Niestety ten złośliwiec rejestrował kolejne konta tylko po to żeby oddać głos w ankiecie na tę właśnie pizzerię, więc ... tymczasowo ankieta została zmieniona.

Ok, żeby jednak było choć trochę  na temat i żeby oszczędzić niektórym osobom czytania 26 stron w celu poznania gustów kulinarnych admina  :facepalm: - Planeta mi się chwilowo przejadła i ostatnio zamawiam z Fantazji.

Offline Krzysio_Księżyc

• Nowy
« Odpowiedź #392 dnia: 23 Kwi, 2011, 20:53:56 »
Nie wiem, czemu jeszcze ktoś wierzył w to, że te wszystkie świeże konta z 1 postem to "mega zadowoleni klienci", którzy nigdy nie byli na tym forum, ale pod wpływem cudownej pizzy tknęło ich żeby założyć konto i napisać, że Pinokio jest super. Przeanalizowałem kilka różnych działów i kilka różnych innych stron i prawidłowość jest ta sama - mnóstwo jedno-postowych pochwał na temat pizzy, kebabu, dyskotek, sklepu, a jeśli już mowa o pracodawcach to w ogóle mega obraz - same złodzieje i wyzyskiwacze, aż dziw się bierze gdzie reszta pracuje...

Wracając do tematu - admini powinni zlikwidować ankietę i byłby spokój z fikcyjnymi "klikerami". Miarodajność tej ankiety jest i tak z góry wątpliwa :)

P.S Jeśli dokładnie prześledzić ten cały wątek - ewidentnie widać jak Pinokio, próbuje zrobić PR kosztem Planety, na swojej nowej stronie nawet hasła reklamowe te same przepisali. Widać jak od kilku miesięcy starają się "podpiąć" pod motyw "wielka". Nie wspomnę już o kuponach - w Planecie 8, a w Pinokio jakiś mega kreatywny menager od marketingu wymyślił 7. Normalni uzytkownicy forum to widzą...
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2011, 20:59:26 wysłana przez Krzysio_Księżyc »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #393 dnia: 23 Kwi, 2011, 21:01:52 »
Miarodajność tej ankiety jest i tak z góry wątpliwa
Proponuję potraktować to (ankietę) jako zabawę oraz pomocną informację zawierającą www i kontakt do poszczególnych lokali w Suwałkach.
Jeśli ktoś szuka miarodajnych wyników, nich zleci ankietę dla CBOSu, OBOPu czy Homo Homini.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #394 dnia: 23 Kwi, 2011, 21:06:57 »
Tudzież dla Radia M. :P Na pewno będzie obiektywna ;D

Jeżeli chodzi o pizzę, to wpierw najlepsza była moim zdaniem w DaGrasso, do momentu jak zaczęły przychodzić przypalone czarne, grube boczki, potem przerzuciłem się na Planetę ze względu na cenę, rozmiar no i promocję kuponową. Prawdopodobnie w poniedziałek (o ile będzie czynne) spróbuję z tego sławiennego Pinokio, który to promocje i wielkości zerżną na żywca z Planety...  Szkoda gadać do czego potrafi się firma posunąć... Cóż... sprawdzimy w poniedziałek czy będzie rewolucja czy nie...

Offline skurwik

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #395 dnia: 25 Kwi, 2011, 10:57:31 »
może stworzymy listę upadku pizzeri, które po kolei zaczną upadać :)
Wydaje mi się że jest przesyt w tej branży i wszystkie się nie utrzymają

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #396 dnia: 25 Kwi, 2011, 11:37:26 »
Nie ma tych pizzerii wcale tak wiele... także i lista by nawet długa nie była. Jak na razie tylko Szaman upadł...

koleszka

• Gość
« Odpowiedź #397 dnia: 04 Maj, 2011, 20:23:02 »
i jak z tym Pinokio ? Serwują dobrą pizzę czy typowego średniaka?

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #398 dnia: 04 Maj, 2011, 20:41:22 »
Na mieście gadają że jest dobra  :cwany:

żerca

• Gość
« Odpowiedź #399 dnia: 05 Maj, 2011, 12:53:28 »
Witam pana Administratora naszego forum  szef kawiarni pizzeria PINOKIO chciałby  sie dowiedzieć dlaczego wywaliłeś z forum  Suwałki z kontaktuj sie ze nim osobiście lub zadzwoń [edycja]  pozdrowienia Naser.
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2011, 15:12:22 wysłana przez noka »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #400 dnia: 05 Maj, 2011, 15:11:20 »
Jak masz sprawę bezpośrednio do mnie - pisz na PW, jak chcesz żeby to widzieli wszyscy - pisz w wątku "Skargi i zażalenia".

Sprawa druga - nie stawiasz przecinków w zdaniach złożonych i nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Nie wspomnę, że nie napisałeś co niby wywaliłem z Forum, więc trudno mi się ustosunkować. Domyślam się, że chodzi o zmianę w ankiecie. 

Sprawa trzecia - jeśli szef chce się dowiedzieć  - niech zajrzy na Forum, sytuacja wyjaśniona została w kilku wcześniejszych postach.

z kontaktuj sie ze nim osobiście lub zadzwoń

A gdzie  magiczne słowo "proszę" ?
Poza tym, jeśli "z kontaktuj" znaczy to samo co "skontaktuj" to uprzejmie informuję: jeśli ktoś ma sprawę do mnie to musi się skontaktować ze mną pierwszy i bez pośredników (kontakt podany na stronie). Kaprysów szefów innych niż mój własny - nie spełniam.

Ok, żeby jednak jakiś pożytek z tego posta był - powtórzę raz jeszcze:

Jeśli ktoś chce zagłosować na pizzerię nie wymienioną w ankiecie - wybiera opcję ostatnią - Inna (potem można zmienić wybór)

Pizzeria Pinokio zostanie wkrótce dodana do ankiety - nie jestem tak złośliwy jak się może wydawać.
Jak pisałem wcześniej - zmiana jest tymczasowa i ma na celu ostudzenie zapędów osoby/osób które chyba nie potrafią się bawić fair.

żerca

• Gość
« Odpowiedź #401 dnia: 05 Maj, 2011, 16:01:52 »
Wszystko rozumiem szef Bogu winien nic został ukarany  wiec powielając Lepera  jezeli nie wiadomo o co cho dzi to wiadomo że hodzi o pieniąde nie wiem może się myle  takie od nosze wrażenie że ktoś jest faworyzowany.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #402 dnia: 05 Maj, 2011, 16:50:20 »
Sprawy szefa - pozostaw szefowi. Takimi wypowiedziami robisz mu kiepski marketing (styl, logika, ortografia), nie wspominając, że sugerowanie mi płatnego faworyzowanie kogokolwiek (nie mając na to żadnego dowodu) jest bezczelnym pomówieniem. 

Ten "problem"  uważam za wyjaśniony aż nadto. W tym wątku nie będzie on już "wałkowany" (pozostaje:  PW lub Skarga, ale nie obiecuję, że przy takim stylu dyskusji będę miał ochotę na rozmowę.)

Offline skurwik

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #403 dnia: 05 Maj, 2011, 17:35:23 »
Komentarz Administratora Dzięki za propozycję, ale ta część dyskusji jest już zamknięta.
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2011, 17:50:43 wysłana przez noka »

koleszka

• Gość
« Odpowiedź #404 dnia: 12 Maj, 2011, 19:08:50 »
Mnie osobiście tymi wypowiedziami odstraszyło Pinokio. Stara dobra Planeta  :spoko: