Ankieta

Najlepsza pizza w mieście jest w...? :)

Rozmarino   Suwałki, ul. Kościuszki 75, tel. 87 563 24 00   www
10 (4.5%)
Tivoli   Suwałki, ul. Minkiewicza 3, tel. 87 567 76 55
6 (2.7%)
Fantazja   Suwałki, ul. Waryńskiego 21, Kowalskiego 4a, tel. 87 565 37 49   www
21 (9.5%)
DaGrasso   Suwałki, ul. Pułaskiego 30, tel. 87 567 82 23   www
47 (21.3%)
Chilli Pizza   Suwałki, ul. Reja 2, tel. 87 567 15 15   www
29 (13.1%)
TelePizza   Suwałki, ul. Kościuszki 88, tel. 87 566 78 88   www
17 (7.7%)
Planeta Pizzy  tel. 888 810 610,  www  
62 (28.1%)
Pizza Dominium  Suwałki, ul. Dwernickiego 15, tel. 87 736 19 19,  www
20 (9%)
Amaro   Suwałki, ul. Papieża Jana Pawła II 7, tel. 87 565 57 76   www
0 (0%)
Inna
6 (2.7%)
Gruby Benek  Suwałki, ul. Kościuszki 78, tel. 87 566 28 96,  www
3 (1.4%)

Głosów w sumie: 91

Autor Wątek: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...  (Przeczytany 127816 razy)

Pizzożerca

• Gość
Odp: Najlepszą pizzę w mieście serwuje...
« Odpowiedź #195 dnia: 19 Paź, 2010, 20:25:04 »
 Yo! Witam wszystkich smakoszy pizzy.
Zastanawia mnie czemu oceniamy Pizzerię Max, która już nie istnieje od dłuższego czasu...
Moim skromnym zdaniem najlepszą pizzę w Suwałkach serwuje CHILLI PIZZA!
Z reguły nie udzielam się na forach, ale jak czytam niektóre wypowiedzi to otwiera mi się przysłowiowy nóż w kieszeni i po prostu muszę się wypowiedzieć w tym przypadku. Chilli Pizza była pierwszą pizzerią, do której trafiłem po przeprowadzce z Warszawy do Suwałk i muszę przyznać, że od razu mi posmakowała. Mieszkając w stolicy nie trafiłem na miejsce, w którym by serwowano tak dobrą pizzę. Jestem jej "wierny" od 8 lat i nigdy się na niej "nie zawiodłem". Odkąd pamiętam, Chilli zawsze miało w ofercie jakąś fajną promocję i wprowadzało co jakiś czas nowe smaki, które trafiały zarówno w mój gust, jak i gusta moich znajomych. Ponadto zawsze spotykam się w Chilli z miłą obsługą, że aż chce mi się tam wracać, do tych "kolorowych głów" xD
Dlatego większość wypowiedzi na tym forum jest moim zdaniem żenująca i na pewno śmieszna. Podrzucanie placków? Jakieś "nowe" promocje? To wszystko już od dawna istnieje w Chilli...
Pozdrawiam Ekipę CHILLI PIZZY, oraz wszystkich klientów, którzy tak jak ja lubią dobrze zjeść, a tymczasem śmigam na Reja 2, bo zgłodniałem!! ;P

Offline Guzik

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #196 dnia: 19 Paź, 2010, 20:31:15 »
Pizzożerco a może Ty po prostu pracujesz w CHILLI PIZZA? :p nie no żartuje ale wypowiedz zabrzmiała jak reklama ... ja też jadałem od dawna ale nie uwaam aby ani obsługa  ani pizza była tam najlepsza w mieście...
...gUzIk pRaWda...

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #197 dnia: 19 Paź, 2010, 20:41:50 »
Dlatego większość wypowiedzi na tym forum jest moim zdaniem żenująca i na pewno śmieszna. Podrzucanie placków? Jakieś "nowe" promocje? To wszystko już od dawna istnieje w Chilli...
Twoja wypowiedź jest śmieszna i żenująca.

Pizzożerca

• Gość
« Odpowiedź #198 dnia: 19 Paź, 2010, 21:33:16 »
Ech NOKA...
Wyraziłem swoje zdanie po przeczytaniu tego co ludzie piszą, a podobno Polska to wolny kraj z wolnością słowa... Jeśli uraziłem Cie swoją wypowiedzią to przykro mi z tego powodu.
Minusem takich forów jest to, że zawsze znajdzie się ktoś, komu wydaje się że zjadł wszystkie rozumy. Dlatego ich unikam. Człowiek chce wyrazić swoje zdanie i od razu jakiś inny się przy...dala...
A za namową Guzika zastanawiam się czy nie złożyć tam CV ;D
Pzdr

Offline gryson

• Super Poster
« Odpowiedź #199 dnia: 19 Paź, 2010, 21:49:41 »
Minusem takich forów jest to, że zawsze znajdzie się ktoś, komu wydaje się że zjadł wszystkie rozumy. Dlatego ich unikam. Człowiek chce wyrazić swoje zdanie i od razu jakiś inny się przy...dala...

Wygląda więc na to, że zjadłem wszystkie rozumy :)
Jeszcze się w tym wątku nie udzielałem, ale poczułem się dotknięty. Skoro wolę inna pizzę niż Chili Pizza to mam czuć się gorzej lub zaszczuty przez miłośnika tej pizzy? No w pale się nie mieści :) Metodologia "Jarka". Mam chyba prawo mieć inne zdanie, i to moje święte prawo.
Sorki, choć lubię Chilli Pizzę, i jadłem ją wiele razy, to uważam, że najlepszą pizzę w Suwałkach serwuje Fantazja (najbardziej przypomina mi Pizzahut - najbardziej lubiłem ją mieszkając w WARSZAWIE), Planeta Pizzy i Telepizza - tę również znam i cenię z Warszawy) - w tej kolejności. I wcale nie uważam się za gorszego, że Chilli Pizza nie jest moją ulubioną. :)

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #200 dnia: 20 Paź, 2010, 03:04:10 »
Moim skromnym zdaniem najlepszą pizzę w Suwałkach serwuje CHILLI PIZZA!
.......
 Chilli Pizza była pierwszą pizzerią, do której trafiłem po przeprowadzce z Warszawy do Suwałk i muszę przyznać, że od razu mi posmakowała.

Jak można oceniać inne pizzerie, jedząc tylko w jednej?
   [img height=50]http://lh3

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #201 dnia: 20 Paź, 2010, 17:10:37 »
Planeta - "mała" za 24 zeta na chrupiącym cieście z szybkim dowozem. Smacznego  ;D

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #202 dnia: 20 Paź, 2010, 17:50:19 »
Znalazłem ulotke promocyjna DOMINIUM. Maja fajne promocje. Tylko daleko trzeba jeździć bo az do Zabrza. Pizzeria bowiem znajduje sie w CH PLATAN. No ale jest jeszcze mozliwość zamówienia telefonicznego i online. Ciekawy jestem jaki czas dowozu z tego Zabrza jest. Bo dowóz gratis ;D
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #203 dnia: 20 Paź, 2010, 20:09:03 »
Znalazłem w skrzynce, ulotkę z SZAMAN'a. Ot co mają w swojej ofercie:

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 10.00-23.00
So-Nd: 12.00-23.00

Promocje:
- Zamów 2 duże pizze, a małą margheritę dostaniesz za jedyne 5zł
- Zamów pizze mega, a sałatkę dostaniesz gratis
- Tylko w lokalu 10% taniej
- Możliwość wynajmu sali dla 20 osób

Przy zamówieniu minimum 20zł dowóz gratis, poniżej 20zł dopłata 5zł

Offline david565

• Weteran
« Odpowiedź #204 dnia: 23 Paź, 2010, 14:31:55 »
A max pizzerii to chyba już nie ma. Niby jest szyld, ale na drzwiach pisze że to jest pierogarnia i jest tam cennik poszczególnych pozycji. 

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #205 dnia: 23 Paź, 2010, 19:22:02 »
Ok, Max i Presto zostały usunięte z ankiety.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #206 dnia: 23 Paź, 2010, 20:44:01 »
Dziś dostałem ulotkę z TelePizzy "1 urodziny lokalu", a w niej promocje:

- Duża Pizza (z dwoma składnikami [do wyboru]) = 16zł {dodatkowy składnik 2zł}
- Średnia Pizza (z dwoma składnikami [do wyboru]) = 10zł {dodatkowy składnik 1zł}

Oferta ważna w lokalu i dostawie od 20.10.2010r do odwołania. Minimalna wartość zamówienia 19zł. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

maszewiak1

• Gość
« Odpowiedź #207 dnia: 27 Paź, 2010, 20:43:53 »
Znalazłem na facebooku ogłoszenie Planety Pizza ::)

Planeta Pizzy  Oto pierwszy konkurs dla naszych fanów. Aby uzupełnić bardziej naszą stronę potrzebujemy zdjęć. Waszych zdjęć z naszą gigantyczną pizzą. Jakie zdjęcia? Dowolne, aby pokazywały naszą pizzę z Wami. Opublikujemy wszystkie fotki a trzy najlepsze (wybrane w głosowaniu) nagrodzimy

Mam pytanie do smakoszy ; czy ktoś już brał udział w tym konkursie i czy wiadomo do kiedy jest ważny / aktualny/ nie wiem , czy się nie spóźniłem. Odnośnie dziewiątej gratis są słowni i przysyłają bez problemu. Ciekawe jak będzie w tym przypadku ?

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #208 dnia: 28 Paź, 2010, 10:21:11 »
Myślę, że wywiążą się z obowiązku, ilość pizzy kupionej w czasie promocji aby zrobić sobie z nią fotkę przewyższy wielokrotnie wartość nagrody, a dla pizzerii będzie to najlepsza reklama.

_____
Czytam ulotkę TelePizzy - czy tylko ja mam problem w połapaniu się z tymi wszystkimi cudownymi promocjami?

klimczewski1

• Gość
« Odpowiedź #209 dnia: 30 Paź, 2010, 01:37:17 »
Ciekawe nie słyszałem o tej promocji z zdjęciem a zamawiam dosyć regularnie  , mozna jakis link do tego prosic?

Współczuje tym chłopakom latac po tych piętrach z tymi torbami . Ostatnio jak zamówiłem 2 pizze (planeta60cm + Chłopska<mniam>60cm) i dostawca mi je przekazał to waży to troche wszystko. Kondycji troche trzeba jednak miec (A mieszkam na 4 pietrze)skoro maja tyle wywozów , ciekawi mnie ile dostaje pln/h taki dostawca;) Pozdrawiam wszystkich dostawców