Autor Wątek: Wydarzenia w kraju...  (Przeczytany 23726 razy)

Offline TuneR

• Mega Poster
Odp: Wydarzenia w kraju...
« Odpowiedź #60 dnia: 21 Paź, 2010, 11:41:39 »
Generalnie to Kaczyński zachowuje się jak nie przymierzając marszałek na uchodźstwie i przywódca ruchu oporu skierowanego przeciwko okupantowi.

diabełek

• Gość
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Paź, 2010, 12:35:42 »
Do PiS jako parti nic nie mam, ale  sami członkowie tego ugrupowania widzą ,że Kaczyński ich rujnuje w oczach Polaków swoim zachowaniem i wypowiedziami. Ludzie są juz zmęczeni ciągłym atakiem prezesa PiS i nic dziwnego,że ktoś wreszcie nie wytrzymał. Szkoda tylko,że przez jednego człowieka cierpi cała partia i niewinni jej członkowie. Po tym ataku powinni sie bardzo zastanowić, czy nie odsunąć od władzy Kaczyńskiego a w Polsce zapanowałby  wreszcie spokój. Palikot przy Kaczyńskim to mały pikuś"pan pikuś" ;D

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #62 dnia: 21 Paź, 2010, 13:03:52 »
Tak diabełek członkowie widzą ale go w jego działaniach w 100 % popierają. Wręcz podejrzewam, że jeszcze go bardziej nakrecają (Macierewicze i inni jemu podobni). A, że chłopina "miętki" jest  to uprwia polityczną błazenadę. Przypomniało mi sie hasło z epoki PRL, które bardzo pasuje do tej sytuacji z Jarkiem "bądź czujny wobec wroga narodu".

A dzięki naszym opiniom dotyczącym PIS P. Jarosław Z. powoła KOMISJĘ ŚLEDCZĄ badająca sprawę Naszego forum. ;D 
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline Bart76

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #63 dnia: 21 Paź, 2010, 13:09:39 »
Nie chcę być złym prorokiem, ale Kaczyński dąży do tego żeby wyprowadzić ludzi na ulicę. Kilkanaście minut temu podano, że już odrzucił zaproszenie do rozmowy wystosowane przez Komorowskiego.

i tak bedzie, coraz wiecej zniczy pod wszystkimi biurami poselskimi. Wystarczy, ze ktos krzyknie "na Belweder".

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #64 dnia: 21 Paź, 2010, 13:37:51 »
No i dolewamy oliwy do polskiego piekiełka:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Nastepnym-przejawem-nienawisci-beda-ataki-na-miejsca-kultu,wid,12778860,wiadomosc.html?ticaid=1b19d&_ticrsn=3

Bart76 masz całkowitą rację - teraz wystarczy żeby np. Sakiewicz w GP ogłosił szturm Krakowskiego Przedmieścia i wojna domowa gotowa.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Paź, 2010, 15:09:57 »
No to co zostało - chwycic za kosy i na barykady. ;) Żartuje oczywiście. Przez mysl mi nie przochaodzi, fakt że ta cała zawirucha mogłaby czymś takim się skończyć.

A Jarek leci już po całości. Tym razem powórcił do tematu krzyża z Krakowskiego Przedmieścia.
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/napad-na-biuro-pis/gaszono-papierosy-na-szyjach-modlacych-sie-kobiet,1,3739840,wiadomosc.html

Starałem się oglądać każdą relację z tych zajść z pod Pałacu i takich, rzeczy które wymienia w tym artykule Jarek nie widziałem. Chyba, że transmisje wszystkiego nie pokazywały. Ale w to to akurat watpie aby takie wypadki/czyny/bestialstwo (gaszenie papierosów na modlących się, oblewanie ich moczem itp itd) uciekły uwadze reporterów znajdujących sie pod Pałacem. A byli tam nie tylko Ci, którzy nie wspierają Jarka lecz również Ci pro-Jarkowi np. TVP i Pan Kraśko.

Offline Bart76

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #66 dnia: 21 Paź, 2010, 19:56:15 »
Przede wszystkim media nie powinny od razu latać i robić wielki szum. Same wywiady z kim po popadnie aby czas antenowy wypełnić. Szefowie partii od razu powinny wydać zakaz rozmów z dziennikarzami swoim członkom, aż do wyjaśnienia całej sprawy. Sama konferencja PIS-u to podżeganie do kolejnej nienawiści. 

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #67 dnia: 21 Paź, 2010, 20:31:30 »
Bart,masz rację. Wiele wypowiedzi naszych polityków nie powinno znaleźć się na forum publicznym. Glosowałam na PIS,ale nie podoba mnie się wdawanie w słowne potyczki stylu: Kto komu więcej dołoży. Nasze media traktują to jako pożywkę i wypełnienie swego programu,jednym słowem można porównać je do kolorowych pisemek dla pań :P,jeśli nie gorzej 8) Dobrze wiemy,że wszyscy Polacy znają się na polityce  :-\ ,każdy wie wszystko najlepiej.W obecnym galimatiasie,trudno dojść do tego,kto pierwszy zaczął. Jednak uważam,że niektóre osoby nie powinny zabierać głosu i uważać się z autorytet.W tym miejscu może się ktoś na mnie oburzy,ale jestem zdania,że pewne osoby powinny się z polityki wycofać,choćby ze względu na wiek.
Zarzucono p.Wajdzie i p.Bartoszewskiemu,że są również winni sianej nienawiści. I popieram taką opinię,sama słyszałam wypowiedź na Wawelu w dzień mszy św.za parę prezydencką,nawet p.Bartoszewska pociągnęła męża za rękaw.Pisałam o tym i byłam wzburzona,następna wypowiedź o hodowcy kota,może kogoś bawiła,ale z ust tak dostojnego człowieka nie powinna być wypowiedziana. Jednym słowem obydwie strony sięgnęły bruku. Wczoraj żartowaliśmy o wizjach i chyba ten koniec świata byłby najlepszym rozwiązaniem,bo obecna sytuacja nie wiadomo jak się zakończy.Aż strach się bać ;)

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #68 dnia: 21 Paź, 2010, 20:39:48 »
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym"

Niektórzy nie wiedzą...
   [img height=50]http://lh3

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #69 dnia: 21 Paź, 2010, 22:38:44 »
Punktualnie o godzinie 16.00 przed siedzibą poznańskiego biura Platformy Obywatelskiej rozpoczęła się manifestacja Wielkopolskiego Klubu Gazety Polskiej.Manifestacja nie była liczna,ale jakby się ktoś pytał -odbyła się  ??? Treści na plakatach całkowicie pokojowe .....I to w momencie,gdy nawołuje się do zgody :P Tak na marginesie,są to moje tereny-ulica równoległa do mojej.Kilka metrów dalej znajduje się siedziba PIS-u

MORDUK-kawałek do ZOO ;)

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #70 dnia: 22 Paź, 2010, 08:42:18 »
Treści na plakatach całkowicie pokojowe .....I to w momencie,gdy nawołuje się do zgody :P
Otóż to :P
Generalnie w PiS są kompetentni ludzie ale jest i masa osób z przypadku ale potrafiących głośno krzyczeć. Zresztą w innych partiach jest podobnie. Tyle, że w PiS jest problem z...dyrygentem. Nawet najlepsza orkiestra symfoniczna pod wodzą szaleńczego dyrygenta nie będzie grała czysto, bo ci co mają niedobory w technice będą grali głośno aby przypodobać się dla maestro a ci co mają umiejętności i kunszt widząc co wyprawia reszta grają swoje bez zbytniego zaangażowania a po koncercie szybciutko czmychają.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #71 dnia: 22 Paź, 2010, 09:26:44 »
MORDUK-kawałek do ZOO ;)

Po zdjęciach gaga to wnioskuje że cześć Z O.O. przeniosła się pod biuro Platformy.

Mam pytanie a ca się dzieje z Jackiem Kurskim. Nic nie słychać żeby szalał. A może to tylko cisza przed burzą. Znajc go to pewnie gdzieś w zaciszu coś szykuje.

PZDR

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #72 dnia: 22 Paź, 2010, 09:32:45 »

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #73 dnia: 22 Paź, 2010, 09:39:46 »
No ale to jeszcze nie to. Jakis spokojny jest strasznie.

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #74 dnia: 22 Paź, 2010, 09:53:22 »
A może starzeje się i przestaje go to wszystko bawić? ;D
« Ostatnia zmiana: 22 Paź, 2010, 16:07:05 wysłana przez the_mask »