Autor Wątek: Teorie spiskowe  (Przeczytany 44227 razy)

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #315 dnia: 15 Lut, 2013, 15:57:08 »
Większość Polaków rzyga już Smoleńskiem, mnie jednakowoż wciąż ten temat żywo interesuje. W sobotę obejrzałem nawet wywiad z prof. Nowaczykiem w... TV Trwam ;)
Ale o pewnych rzeczach dowiaduje się jednak po niewczasie. Dopiero dziś znalazłem to =>
http://stary.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110105&typ=po&id=po01.txt
I wciąż nie mogę nadziwić, że właśnie ND to opublikował! A przecież zespół Macierewicza twierdził ostatnio w pełną stanowczością (tak jak wcześniej o dobijaniu, sztucznej mgle, helu), iż Tupolew na pewno przeleciał nad brzozą. Oczywiście rozumiem intencje autora artykułu - zamach. Już z tytułu bije wyraźnie => „ściął brzozę bez utraty skrzydła”. Tyle tylko, że przecież Bodin później mówi, iż: „Dopiero przed garażami, za asfaltową drogą zobaczył skrzydło z biało-czerwonym malowaniem, wiszące na drzewie”. Ciekawe w jakiej odległości od od brzozy znajdują się owe garaże. Skrzydło mogło się odłamać nieco później, pamiętajmy bowiem, że w samolot w sekundę pokonywał mniej więcej... 80 metrów. Tak, 80 metrów czyli przy widzialności 200 metrów (Bodin mówi o 30, ale to już przesada;) ) załoga miała góra 2,5 sekundy na reakcje – o wiele za mało, biorąc pod uwagę wagę i bezwładność Tutki...
To co napisałem wyżej nie zmienia mojego zdania w sprawie poczynania polskich służb. Prawie po trzech latach wzięli się za badanie brzozy! Brak słów...

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #316 dnia: 14 Mar, 2013, 01:04:31 »
Śmieszne, ale jakieś fatum nad tym wątkiem wisi. Otóż na 13 stronie tego wątku pisałam o liczbie 13 w życiu Ojca św. Jana Pawła II. Otóż okazuje się,że 13 -tka nadal się przewija w tym temacie.  Wczoraj 13.03.2013 r został wybrany kolejny Ojciec św. Franciszek. Data składa się z 13-tek,a suma daty również daje 13 -tkę.  ;)

http://www.forum.suwalki.pl/na-luzie/teorie-spiskowe/180/

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #317 dnia: 08 Kwi, 2013, 19:55:36 »
Dziś w TVP 1 wiadomo co będzie.
Jeszcze raz wróćmy to tego =>
http://stary.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110105&typ=po&id=po01.txt
Czy aby Bodin co innego powiedział pani Gargas, a co innego redaktorowi "Naszego Dziennika"?
No, ale sam na spokojnie jeszcze raz zobaczę.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #318 dnia: 08 Kwi, 2013, 20:59:44 »
Ostatnio dowiedziałem się, że istnieje pewna profesjonalna grupa oficerów lotnictwa, zdaniem której "Tutka została zaatakowana z zewnątrz tj. zestrzelona przez MIGi-29".  Mówi o tym pewien profesor fizyki w niniejszym materiale około 5 minuty:

prof. Mirosław Dakowski - Zbrodnia smolenska

Tych i innych ciekawostek z powyższego materiału nie kupuję, ale sami oceńcie.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #319 dnia: 08 Kwi, 2013, 22:27:50 »
Obadam to później, a wracając do Bodina, to dlaczego Gargas nie spytała go o uderzenie w brzozę?! A przecież dla Naszego Dziennika (czyli nie dla Wyborczej czy TVN) powiedział wprost:
Drzewo miało ok. 15 metrów wysokości, a samolot ściął je mniej więcej w połowie - na wysokości 7-8 metrów.
Jak do tego mają się słowa pana w studiu (Rońca?), który twierdzi, że ma niezbite dowody, że Tutka przeleciała 100 metrów nad brzozą...

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #320 dnia: 08 Kwi, 2013, 23:47:22 »
Podawałem wyżej link na Nasz Dziennik, to teraz dla odmiany na Gazetę Wyborczą =>
http://wyborcza.pl/1,126764,13693679,Jakie_ujecia_warto_zobaczyc_w_filmie_Anity_Gargas.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk

Oprócz ciekawego tekstu - w tym próby wyjaśnienia tego, co mi nie dawało spokoju, czyli ujęć z paralotni - jest tam symulacja autorstwa Pawła Artymowicza, czyli pana który w studiu sceptycznie podchodził do spiskowej teorii dziejów.

Offline andreak

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #321 dnia: 10 Kwi, 2013, 21:31:22 »
Wszędzie dookoła ludzie z flagami i transparentami. Na ulicach miast i w telewizji. Przemawiają. Coś świętują. Czczą (fajne słowo) dzisiejszy dzień (fajny pleonazm). Jakaś ważna data. Zaraz, chwileczkę... przecież mój pieseczek ma dzisiaj urodziny.

"Źle nazwać rzeczy, to powiększać nieszczęścia świata". - Albert Camus

Offline Rafał

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #322 dnia: 11 Kwi, 2013, 08:57:02 »
mądry Ty jesteś?