Autor Wątek: Teorie spiskowe  (Przeczytany 46049 razy)

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Lis, 2009, 09:20:01 »

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Lis, 2009, 17:00:02 »
Czy chcesz żyć nie jedz, koniecznie oznacza, że nic nie jedz. Czy tylko nie jedz tych świństw. Jakie pokazuje ten filmik. Czy to aż tak trudno wydedukować, dla wykształconych zdawałoby się osób.

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Lis, 2009, 17:11:58 »
 
xmen!Popieram Cię ,niestety nawet jeśli są pewne sprawy prawdziwe ,to my nic nie poradzimy.Uważam jednak ,że niektóre tematy są nieprawdopodobne i we wszystko nie można wierzyć. Chmur nad Suwałkami niestety nie widziałam . To zobacz tu. Przecież to to samo forum. Zdjęcie z okolic bazarku
  http://www.forum.suwalki.pl/nasze-miasto/chemtrails-chemiczne-slady-na-niebie/15/

Offline gaga

 • - VIP -
 • *****
 • Wiadomości: 5209
 • Płeć: Kobieta
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Lis, 2009, 17:24:10 »
Rozumiem ,że Twoje ostatnie wypowiedzi są skierowane do mnie ,że z lekkim opóźnieniem ? Niech będzie ,tylko ,że wyczuwam w nich Twoje zniecierpliwienie ,a przecież mam prawo do swojego zdania :o Szkoda ,że pozostali nie wypowiadają się na ten temat.
Chyba się trochę pogubiłeś ,bo na temat nie jedzenia już wymienialiśmy swoje opinie ,a co do chmur ,to wolałabym je zobaczyć w realu ,a nie na filmie. Nic nie zrobię,że jestem nieufna takim relacjom.

Offline xmen

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 149
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Lis, 2009, 21:55:39 »
   Mam bardzo mieszane uczucia jesli chodzi o ta całą teorie spiskową . Wyglada to wszystko bardzo niesamowicie chociaz zdazaja się filmiki bardzo naciągane z robione bez koncepcji dla samego tylko tematu . Jednak wiekszosc jest bardzo prawdopodobna i przerazajaca , im więcej  brne w temat tym bardziej zaczynam wierzyc w to szaleństwo a pytań bez odpowiedz coraz więcej .  Moja zona mówi ze to wszystko to wymysł katastrofistów i tak naprawdę znamy te teorie dzieki mediom a sami nigdy nie dotknęlismy tego własna reka . Myśle jednak ,że wszystko układa sie w jedna całosc , to elementy jakiejs szatańskiej układanki a jednak .. wszystkie wiadomosci poczynajac od szczepionek i tej przyziemnej grypy(wychodowanej wg mnie przez szalonych naukowców) przez tajne organizacje  Masonów itp... aż nawet po te filmy o Anunakach i Nibiru łaczą  sie ze sobą  i tworza cos nieprawdopodobnego .
    Mam nadzieję ,że to wszystko nie jest prawdą ! ???

Offline xmen

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 149
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Lis, 2009, 22:08:57 »
A moze ktos z Was był na sympozjum Patryka Geryla które odbyło sie 11 pazdziernika  w Wawie ? Bo ja nie byłem. :P

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Lis, 2009, 05:27:19 »
Ze strony kod czasu wzięte.
Dzięki uprzejmości chłopaków z www.thelinked.pl pozwalam sobie wkleić tłumaczenie wstępu do "The Biggest Secret" (1999r)

"
DZIEŃ DECYZJI

Jesteśmy na granicy niewiarygodnej globalnej przemiany. Na skrzyżowaniu, gdzie podejmujemy decyzje, które wpłyną na życie na Ziemi w odległej przyszłości ( w tym co nazywamy czasem ). Możemy otworzyć drzwi mentalnych i emocjonalnych więzień, które ograniczały ludzki gatunek od tysięcy lat. Możemy pozwolić agentom tej kontroli ukończyć program mentalnego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego zniewolenia każdego mężczyzny, kobiety i dziecka. Stanie się to na planecie ze światowym rządem, armią, centralnym bankiem i walutą, których fundamentem jest społeczeństwo oznaczonych mikroczipami ludzi.

Wiem, że brzmi to fantastycznie, ale gdyby ludzkość odwróciła wzrok od najnowszej opery mydlanej czy konkursu i ruszyła mózgiem, zauważyłaby, że te wydarzenia nie będą miały miejsca w przyszłości - one dzieją się teraz. Godzina po godzinie zbliża się moment centralizacji kontroli globalnej polityki, biznesu, bankowości, armii i mediów. Sugeruje się wszczepianie ludziom mikroczipów, a w wielu wypadkach jest już to praktykowane. Zawsze, kiedy ukryte zamiary mają zostać wprowadzone w życie pojawia się moment, gdy wydostają się one na powierzchnię, aby w końcu zaistnieć w rzeczywistości. To jest to, co obserwujemy teraz - eksplozja fuzji między światowymi mocarstwami bankowości i biznesu, szybkość centralizacji kontroli ekonomicznej i politycznej w postaci Unii Europejskiej, ONZ, Organizacji Handlu Światowego i wielu innych globalnych tworów jak Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Monetarny i szczyty G-7/G-8. Za tą stałą i skoordynowaną centralizacją stoi plemię będące krzyżówką wielu linii, wywodzące się ze starożytnego Bliskiego i Środkowego Wschodu. Stało się ono władcami, arystokracją i kapłaństwem Europy, zanim rozciągnęło swoją władzę nad światem jako "Wielkie" Imperium Brytyjskie. To pozwoliło plemieniu rozprzestrzenić się we wszystkich krajach okupowanych przez siły brytyjskie i europejskie, łącznie ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie do tej pory gra ono pierwsze skrzypce. Spomiędzy 40 prezydentów USA 33 było genetycznie spokrewnionych z dwoma osobami: angielskim królem Alfredem Wielkim i sławnym francuskim monarchą z 9 wieku Karolem Wielkim. Przez cały ten okres stopniowo wprowadzano sposoby rządzenia tych linii królewskich, aż wreszcie osiągnęliśmy moment, w którym możliwa jest centralizacja globalnej kontroli.


Jeśli chcesz wiedzieć, jakie będzie nasze życie jeśli się szybko nie obudzimy, pomyśl o nazistowskich Niemczech. To jest świat, jaki czeka globalne społeczeństwo, kiedy plan zwany przeze mnie Braterstwem Programu będzie się rozwijał od roku 2000 przez pierwsze 12 lat nowego wieku. Szczególne rok 2012 wydaje się istotny z przyczyn, które jeszcze poruszę. Ludzie nie mają pojęcia o otchłani, w jaką wkraczamy, ani o naturze świata, jaki zostawiamy naszym dzieciom. Większość z nich nie troszczy się o to. O wiele chętniej zignorowaliby rzeczy oczywiste i zaprzeczyli prawdzie, która kole ich w oczy. Czuję się jak krowa, która biega po polu i ryczy: "hej, kojarzysz tę ciężarówkę, która przyjeżdża co miesiąc i zabiera twoich przyjaciół? Cóż, nie zabiera ich na inne pole, jak myśleliśmy wcześniej. Strzela się im łeb, wykrwawia, tnie na kawałki i pakuje. A potem ludzie to kupują i jedzą." Wyobraź sobie reakcję reszty stada: "Oszalałeś. Nie zrobiliby tego. Poza tym mam udziały w firmie przewozowej i dostaję dobry procent. Zamknij się, tylko przeszkadzasz."


Agenda, którą przedstawiam, rozwijała się tysiące lat do obecnej, bliskiej ukończenia formy, ponieważ ludzkość odwróciła od niej myśli i odrzuciła odpowiedzialność. Ludzkość robi raczej to, co uznaje za słuszne w danym momencie, nie rozważając dalszych konsekwencji swoich poczynań. Mawiamy, że ignorancja jest błogosławieństwem - i mamy rację, ale tylko przez chwilę. Niewiedza o nadchodzącym huraganie może być błogosławieństwem, ponieważ nie trzeba się martwić ani podejmować żadnych działań. Ale kiedy chowasz głowę w piasek, wystaje ci tyłek, a huragan nadciąga. Mógłbyś uniknąć katastrofy, gdybyś zauważył ją i uznał jej istnienie. Trwając w niewiedzy i zaprzeczeniu z całą pewnością mocno oberwiesz i poniesiesz dotkliwe konsekwencje ponieważ zostaniesz uderzony w najmniej spodziewanym momencie, gdy jesteś najmniej na to przygotowany. Jak już mówiłem, niewiedza jest błogosławieństwem, ale na krótko. Tworzymy naszą rzeczywistość przez nasze myśli i działania. Ponosimy konsekwencje każdego działania lub jego braku. Kiedy odwracamy od czegoś nasze myśli i odrzucamy odpowiedzialność, odrzucamy także nasze życie. Jeśli zrobi to wystarczająca ilość ludzi, odrzucimy nasz świat i jest to dokładnie to, co robimy od zarania dziejów. To właśnie dlatego garstka ludzi zawsze kontrolowała masy. Jedyną różnicą dzisiaj jest to, że ta garstka manipuluje całą planetą dzięki globalizacji biznesu, bankowości i komunikacji. Podstawa tej kontroli była zawsze taka sama: należy utrzymywać ludzi w niewiedzy i strachu, uwikłanych w wojnę ze sobą. Dziel, rządź i podbijaj, zachowując najważniejszą wiedzę dla siebie. Jak zobaczymy w tej książce ci, którzy używali tych metod do kontroli ludzkości przez tysiące lat są elementami tej samej siły, tego samego plemienia, wykonawcami długoterminowego Programu, który osiąga właśnie swój główny punkt. Przed nami jest globalne, faszystowskie państwo.


Ale nie musi tak być. Prawdziwa władza należy do wielu, a nie do nielicznych. W rzeczywistości każda jednostka ma nieskończoną moc. Nie jesteśmy kontrolowani z powodu braku siły do decydowania o naszym przeznaczeniu, ale dlatego, że oddajemy tą moc w każdej minucie naszego życia. Kiedy zdarza się coś, co nam się nie podoba, obwiniamy kogoś innego. Kiedy na świecie pojawia się problem mówimy: "I co oni z tym zrobią?" W tym momencie oni, którzy skrycie stworzyli ten problem, odpowiadają na to pytanie proponując "rozwiązanie" - większą centralizację władzy i ograniczenie wolności. Jeśli chcesz oddać więcej władzy policji, wojsku i agencjom bezpieczeństwa, i chcesz, żeby społeczeństwo zażądało tego do ciebie - najpewniejszym sposobem jest więcej zbrodni, przemocy i terroryzmu. Jeśli ludzie obawiają się rabunku , napadu, bombardowania, wtedy zażądają odebrania im wolności w zamian za ochronę przed tym, czego się boją w wyniku manipulacji. Bombardowanie Oklahomy jest klasycznym tego przykładem, co omówię szerzej w rozdziale "Prawda cię wyzwoli". Nazywam tą technikę problem-reakcja-rozwiązanie. Stwórz problem, wymuś reakcję "coś trzeba z tym zrobić" i zaproponuj rozwiązanie. Podsumowaniem tego jest motto masońskie 'Ordo Ab Chao' - porządek z chaosu. Stwórz chaos i zaproponuj sposób przywrócenia porządku. Twojego własnego porządku. Masy są ograniczane i kierowane przez wiele form emocjonalnej i umysłowej kontroli. To jedyny sposób żeby to osiągnąć. Garstka ludzi nie może kontrolować milionów fizycznie, tak jak nie można kontrolować fizycznie zwierząt hodowlanych bez pomocy licznej grupy ludzi. Dwie świnie uciekły z rzeźni w Anglii i unikały schwytania, mimo wysiłków wielu ludzi, tak długo, że stały się osobistościami narodowymi. Fizyczna kontrola globalnej populacji nie zdaje egzaminu. Ale nie jest konieczna, jeśli potrafisz manipulować sposobem odczuwania i myślenia ludzi, tak aby "zdecydowali" się zrobić to czego od nich chcesz i zażądali od ciebie wprowadzenia praw, które chcesz wprowadzić. To stara prawda - jeśli chcesz, żeby ktoś coś zrobił musisz go przekonać, że jest to jego własny pomysł. Ludzkość kontrolowana poprzez umysł jest tylko trochę bardziej świadoma niż przeciętny zombie. Nierealne? Wcale nie. Mianem kontroli umysłu określam taką manipulację czyjegoś umysłu, że myśli on, a w konsekwencji także działa, tak jak ty tego chcesz. W świetle tej definicji nie jest istotne, jak wielu ludzi jest kontrolowanych, ale jak niewielu nie jest. Każdy jest kontrolowany w większym lub mniejszym stopniu. Jeśli reklama sprawia, że kupujesz coś, czego tak naprawdę nie chcesz lub nie potrzebujesz, to jesteś kontrolowany. Jeśli słyszysz lub czytasz tendencyjną historię i pozwalasz aby wpłynęła na twoje postrzeganie osoby lub wydarzenia, to jesteś kontrolowany. Przyjrzyj się treningowi armii. To czysta kontrola umysłu. Od pierwszego dnia mówią ci, żebyś wykonywał rozkazy bez żadnych pytań. A kiedy jakiś głupek w czapce z daszkiem powie ci, żebyś strzelał do ludzi, których nigdy nie widziałeś i nic o nich nie wiesz, musisz strzelać bez żadnych pytań. To jest właśnie mentalność "Tak jest!" Przenika ona również do świata niemilitarnego. " Wiem, że to nie jest właściwe, ale szef powiedział, że mam to zrobić i nie mam wyboru." Nie masz wyboru? Zawsze mamy wybór. Mamy możliwość, którą chcielibyśmy wybrać i możliwość, której raczej nie chcielibyśmy wybierać. Ale zawsze mamy wybór. Mówienie o braku wyboru jest tylko wykrętem.


Lista technik manipulowania umysłem jest nieskończona. Ktoś chce twojego umysłu, bo jeśli ma twój umysł, ma ciebie. Odpowiedzią jest przejęcie kontroli nad własnym umysłem, myślenie za siebie i pozwalanie na to innym, bez strachu przed śmiesznością i potępieniem za zbrodnię bycia innym. Jeśli tego nie zrobimy zostanie wprowadzony Program, który chcę opisać. Ale jeśli odzyskamy kontrolę nad naszymi umysłami i osiągniemy mentalną niezależność, Program nie zaistnieje, ponieważ podstawa jego egzystencji zostanie zabrana. Przeprowadziłem badania i rozmowy w ponad 20 krajach i w każdym z nich widzę ten sam proces. Wprowadzana jest identyczna polityka i identyczne struktury, zgodnie z Globalnym Programem. W tym samym czasie można zauważyć globalne przebudzenie, ponieważ coraz więcej ludzi słyszy duchowy budzik i budzi się z umysłowego i emocjonalnego uśpienia, z ziemskiego transu. Która siła zwycięży w ciągu tych 12 lat nowego milenium? To zależy od nas. Tworzymy naszą rzeczywistość przez nasze myśli i działania. Jeśli zmienimy nasze myśli i działania, zmienimy świat. To takie proste.


W tej książce zamierzam prześledzić historię plemienia, które kontroluje dzisiaj świat i ujawnić prawdziwą naturę Globalnego Programu. Chciałbym podkreślić, że demaskuję Program, nie zaś spisek jako taki. Spisek polega na takim manipulowaniu ludźmi i zdarzeniami, aby zapewnić wprowadzenie Programu. Spisek ma 3 formy: usuwanie organizacji i ludzi, którzy są zagrożeniem dla Programu ( morderstwo księżniczki Diany ), wprowadzanie na wpływowe stanowiska ludzi, którzy zrealizują Program ( George Bush, Henry Kissinger, Tony Blair ), kreowanie zdarzeń, które spowodują publiczne żądanie wprowadzenia Programu poprzez schemat problem-reakcja-rozwiązanie ( wojny, bomby terrorystów, upadek ekonomiczny ). W ten sposób te pozornie nie związane ze sobą wydarzenia i manipulacje stają się aspektami tej samej konspiracji mającej na celu wprowadzenie tego samego Programu. W nadchodzących miesiącach i latach kiedykolwiek weźmiesz gazetę, włączysz telewizor lub usłyszysz mowę przywódcy politycznego albo biznesmena zauważysz w nich zarysowane tu informacje. Już możesz je zauważyć jeśli rozumiesz ten przekręt. Przejrzyj moje poprzednie książki - "And The Truth Shall Set You Free", "I Am Me I Am Free", The Robots' Rebellion", zobacz na video "The Turning Of The Tide", zwróć uwagę na prace innych badaczy powstałe w ciągu dziesięcioleci, a zobaczysz że dzieje się to, co zostało przewidziane. To nie jest proroctwo, to podstawowa znajomość Programu. Czy w ciągu następnych kilku lat zostanie wprowadzone w życie globalne państwo faszystowskie? Odpowiedzią na to jest następne pytanie: czy staniemy się ludźmi, czy nadal będziemy stadem?


Program zależy od tego drugiego.


OSTRZEŻENIE

TA KSIĄŻKA ZAWIERA OGROMNĄ ILOŚĆ PROWOKACYJNYCH INFORMACJI. NIE CZYTAJ DALEJ, JEŚLI JESTEŚ ZALEŻNY OD TWOJEGO OBECNEGO SYSTEMU WIERZEŃ LUB CZUJESZ, ŻE NIE PORADZISZ SOBIE EMOCJONALNIE Z TYM, CO NAPRAWDĘ DZIEJE SIĘ NA ŚWIECIE.

JEŚLI WYBIERASZ DALSZE CZYTANIE, PAMIĘTAJ, ŻE NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ. ŻYCIE JEST WIECZNE, A WSZYSTKO JEST DOŚWIADCZENIEM NA DRODZE DO OŚWIECENIA. PATRZĄC Z NAJWYŻSZEGO POZIOMU PERCEPCJI NIE MA DOBRA ANI ZŁA, JEST TYLKO ŚWIADOMOŚĆ WYBIERAJĄCA DOŚWIADCZANIE TEGO, CO MOŻNA DOŚWIADCZYĆ. ZDUMIEWAJĄCE WYDARZENIA, KTÓRE OPISUJE TA KSIĄŻKA DOJDĄ DO KRESU KIEDY ZAŚWITA ŚWIATŁO WOLNOŚCI W TRAKCIE NAJWIĘKSZEJ TRANSFORMACJI ŚWIADOMOŚCI, JAKA ZAISTNIAŁA NA TEJ PLANECIE OD 26 000 LAT. WBREW TEMU, CO ZA CHWILĘ PRZECZYTASZ, JEST TO CUDOWNY CZAS, ŻEBY ŻYĆ.

DAVID ICKE
"

Zauważyłem pewne zjawisko - gdy tylko wspomina się o tym Panu od razu widać głupi uśmieszek i krótką ripostę "Ach to ten od jaszczurów...".
:222 a historie o jaszczurach to jakieś 3% z tego co mówi :mrgreen:
pozdrawiam wszystkich ciepło

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Lis, 2009, 05:31:56 »
Do gaga. Na pewno jeszcze zobaczysz nie jeden raz, te chmury i wiele innych . Oraz dowiesz się o tym co tutaj wrzucam. To że wielu ludzi nie może w to uwierzyć to normalne. Bo to wygląda jak dalekie sajensfikszyn. Niestety tak jest. I obudzimy się z ręką w nocniku. I wtedy już nic  nie będziemy mogli zrobić. Jedynie cierpieć. Niestety nie mam możliwości kontaktu. A zawiadomiłbym cię gdyby takie chmurki i smugi były na niebie. To byś sobie popatrzyła. Może jednak warto czasem podnieść głowę, i poogladać niebo. Ja też wcześniej tylko o tym czytałem.Niestety stało się faktem.--Pomyśl dlaczego te epidemie na Ukrainie wybuchają zawsze gdy zaczyna się konflikt gazowy z ruskim. Czy to nie dziwne? Zawsze jest głośno o konfliktach ,i wtrącaniu się USA do krajów trzecich . Ale tylko tam gdzie są tak zwane bogactwa naturalne .Natomiast w innych przypadkach reżimy nadal żądzą, ludzi gnębią. Ale nikt się tym nie interesuje.
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2009, 05:45:04 wysłana przez sq4fxu »

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Lis, 2009, 16:11:19 »
Coś do poczytania.   http://newworldorder.com.pl/index.php       A opryski były od wczoraj wieczora. Dziś przed południem niebo się rozchmurzyło. To było widać. Tak to jest  u nas.   I jeszcze to.  http://www.globalnaswiadomosc.com/planyszczepien1989.htm 
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2009, 16:18:28 wysłana przez sq4fxu »

Offline gaga

 • - VIP -
 • *****
 • Wiadomości: 5209
 • Płeć: Kobieta
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #39 dnia: 15 Lis, 2009, 22:13:00 »
sq4fxu Choćbyś miał kontakt ,to ja nie mieszkam pod suwalskim niebem :P W moim mieście jest takie zanieczyszczenie ,że rzadko widujemy czyste niebo. Zresztą najlepiej oglądać niebo poza zabudowaniami.
Piszesz ,że znajdziemy się z ręką w nocniku ,a masz jakąś dobrą radę na przeciwstawienie się temu co nam przekazujesz? Druga sprawa ,to od dawna każdy wie ,że jeśli się chce odwrócić uwagę ludności od trudnego tematu,to wynajduje się kolejną aferę. Najlepiej wiemy o takich praktykach ,my Polacy.Wystarczy przyjrzeć się naszej polityce i gospodarce.  Pozdrawiam :)

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Lis, 2009, 07:51:30 »
Gaga. Dzięki. Mądra wypowiedż. Ja tylko staram się pozbierać i powrzucać to co znajdę. Myślę że gdyby wszyscy tak robili. To świadomość społeczeństwa znacznie by wzrosła.  I  trudniej byłoby nami manipulować. A pracują nad nami prawdziwi spece. I to od wieków. To dlatego tak nas ogłupiono.  W temacie chemitrale wrzuciłem co nieco. Można się zapoznać.  -- A może ktoś z Was był na sympozjum Patryka Geryla które odbyło sie 11 pazdziernika  w Wawie ? Bo ja nie byłem.   Tym jego gadaniem  się nie przejmuj .Nie bierz na poważnie. Do końca 2012 nic takiego nie będzie.  Za to pierwszy i drugi kwartał 2013 lepiej siedzieć z dala od morza.-- Poczytajcie to.  http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=1674&start=25
Napływać zaczynają pomału informacje o prawdziwych przyczynach zgonów na Ukrainie.
Okazuje się , że przyczyną zgonów nie jest obustronne wirusowe zapalenie płuc.
Przyczyną zgonów jest zniszczenie płuc przez odmianę dżumy , zwanej płucną.
Chwileczkę, skąd dżuma płucna , czy w ogóle jakakolwiek jej odmiana skoro ta choroba już nie istnieje, uważana była do niedawna za zlikwidowaną całkowicie. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy , że podano ją w szczepionce , producenci musieli by być zwykłymi durniami , żeby coś takiego zrobić i wypuścić. To tak jakby kogoś zabić i na miejscu zbrodni pozostawić karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem , oraz adresem.
Nikt nic nie rozumie z tego co się dzieje, a sprawa jest raczej prosta. Nakręcono spirale strachu ogłoszono fikcyjną pandemie , w czasie gdy okazało się , że świńska grypa ma przebieg o wiele łagodniejszy od sezonowej. Następnym elementem jest zaszczepienie jak największej ilości ludzi na grypę sezonową i grypę wywoływaną przez wirusa świńskiej grypy. Jak dotąd nie ma poważnych danych stwierdzających skuteczność tych szczepionek przeciwko wymienionym wyżej wirusom.
Natomiast nie ulega wątpliwości , że zawarta w szczepionkach rtęć , aluminium , i skwalen powodują , przynajmniej czasową niezdolność systemu immunologicznego człowieka do właściwego rozpoznania i reakcji na zetknięcie się z każdym innym patogenem niż wirus grypy, oraz że powodować mogą te substancje inne ujemne skutki choćby w postaci porażeń neurologicznych. W 1976 r w USA szczepionka podana przeciw świńskiej grypie 46 milionom obywateli USA / tak , tak świńska grypa to nie współczesny wymysł , / spowodowała , że do dzisiaj ciągną się procesy o odszkodowania za tak zwane uboczne skutki. Jest ich tylko 4000 , a wiec niewielki ułamek.
Na początku poszkodowanych było na pewno znacznie więcej.
Zmierzam w tym do tego , że w takiej sytuacji firmy farmaceutyczne nie mogą stać się winnymi , w myśl prawa karnego , mogą jedynie być pozwane na drodze cywilnej.
Zastanawiającym jest jednak fakt uporczywego uchylania się od odpowiedzialności cywilnej przy zawieraniu kontraktów na dostawę szczepionek.
Jeżeli jednak jest to dwuetapowe działanie z tego pierwszy opisałem wyżej , a drugim etapem ma być zetknięcie się człowieka z tak osłabionym systemem odpornościowym z patogenami, a do tego dochodzi choroba która od lat jest uważana za całkowicie wygasłą , to resztę dopowiedzcie sobie sami.


I jeszcze to .   Strona ukraińska utrzymywała do pewnego czasu, ze zarażenia u nich maja niewiele wspólnego ze świńską grypą, na co przytaczała wyniki badań. Media jednak uparcie nazywały to świńską grypą, a teraz wszyscy twierdzą, że to świńska grypa.

artykuł z http://www.dziennik.pl/sw...ala_pluca_.html

Grypa na Ukrainie mutuje i wypala płuca?
Grypa na Ukrainie mutuje i wypala płuca?
Czy najgorsze prognozy stają się faktem? Brytyjscy naukowcy sprawdzają, czy szalejący na Ukrainie szczep wirusa A/H1N1, który zabił tam niemal 200 osób, nie jest groźną mutacją. Ukraińscy lekarze, którzy przeprowadzali sekcje zwłok ofiar, mówią, że miały one czarne, jakby spalone, płuca.Zdaniem niektórych lekarzy, grypa na Ukrainie zaczyna przypominać objawami słynną morderczą "hiszpankę", która po I wojnie światowej zabiła miliony ludzi na całym świecie. O wstrząsających spustoszeniach, jakie wirus sieje w organiźmie, opowiedział jeden z lekarzy z zachodniej Ukrainy.

"Przeprowadzaliśmy sekcje zwłok dwóch ofiar i odkryliśmy, że ich płuca były czarne jak węgiel. Wyglądały jak spalone. To było przerażające" - relacjonował.

Prezydent Wiktor Juszczenko w wywiadzie telewizyjnym absolutnie nie uspokajał obywateli - przeciwnie. Mówił o ostrzeżeniach epidemiologów, zdaniem których na Ukrainie spotkały się dwa wirusy zwykłej grypy sezonowej ze szczepem, który grasował w Kalifornii. Ich połączenie może się okazać wyjątkowo agresywną mutacją.

Do tej pory na Ukrainie zmarło na grypę 189 osób, a ponad milion zaraziło się wirusem. Z tego potwierdzono 85 przypadków wirusa A/H1N1, z czego około 15 chorych zmarło.

-----------------
Ponad milion zarażonych, z czego 85 przypadków to A/H1N1 i świńska grypa szaleje.Właściwie to powinno to być w temacie teorie spiskowe. http://www.youtube.com/watch?v=Pu7IGMjcxds&feature=player_embedded     I  http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=1674&start=25
Skoro powinno to przenoszę //noka
« Ostatnia zmiana: 17 Lis, 2009, 16:00:46 wysłana przez noka »

Offline TuneR

 • Mega Poster
 • *****
 • Wiadomości: 1055
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Lis, 2009, 11:50:25 »
Nie wiem jak się odnieść do tego tekstu:
http://grypa666.wordpress.com/

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale ziarno prawdy pewnie w tym wszystkim jest.

Offline gaga

 • - VIP -
 • *****
 • Wiadomości: 5209
 • Płeć: Kobieta
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #42 dnia: 18 Lis, 2009, 16:23:11 »
TuneR ,ja również jestem daleka od szukania spisku we wszystkim ,co nas otacza.Musimy dbać o swoją psychikę  :P inaczej wierząc we wszystko można by popaść w jakąś paranoję.
Jednak jeśli chodzi o szczepionki ,uważam ,że powinny być dostępne i każdy sam powinien decydować ,czy chce się szczepić.Jeżeli miałabym szukać spisku ,to jedynie w chęci nakręcenia ludności do wzmożonych zakupów leków. Natomiast jeśli chodzi o powikłania pogrypowe ,to kilka lat temu znajoma 50-letnia kobieta zmarła z ich powodu. Moja siostra w 1976r również zmarła na zapalenie opon mózgowych .Śmierć była nagła ,tydzień chorowała na grypę w domu na zwolnieniu lekarskim ,po 7-miu dniach straciła przytomność i już jej przez kolejne 7 dni nie odzyskała. Dopiero sekcja zwłok wykazała ,że choroba zrobiła tak poważne spustoszenie ,że gdyby przeżyła ,to już by normalnie nie funkcjonowała. I jedyne co przychodziło nam do głowy ,to błąd lekarski w diagnozowaniu chorej. To były tylko 2 tygodnie ,a może - aż 2 tygodnie.
Tyle jest nagłych przypadków śmierci ,że trudno myśleć o ich przyczynach. Mogłabym wymieniać i wymieniać.Obecnie niby jest przykaz ,aby szkoły zgłaszały absencję dzieci w szkołach i przedszkolach ,natomiast Sanepid nie jest tymi informacjami zainteresowany [tak jest u mnie ] ,wobec tego gdzie jest epidemia ?
Dużo się mówi o grypie ,a nie zauważyliście ,że ciszej jest na temat innych afer?
Powracając jeszcze do szczepionek ,przed laty znajoma szczepiła się przeciw grypie i.....przeszła tej samej zimy grypę ,silniejszą niż kiedykolwiek.Ponadto ,aby ludzi szczepić ,należy ich wpierw przebadać i tu dopiero byłaby panika ,lekarze już teraz się nie wyrabiają . :-\

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #43 dnia: 18 Lis, 2009, 16:47:29 »
Jak widzę jesteś objektywna. to dobrze. Ja na paranoje już się uodporniłem. Bez szczepionki. Niestety biznes,  i masoneria. Te dwie rzeczy. Obejrzyj może to.  Na luzie. Bez emocji. I z właściwą interpretacją. U nas w Suwaliszkach piętnastoletnia dziewczyna leży  Pod respiratorem. jak na razie nie wiadomo jaka to grypa.      http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=a_Uy51bTKts&feature=related  Szczepionki a autyzm.
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2009, 19:02:24 wysłana przez noka »

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #44 dnia: 19 Lis, 2009, 03:20:18 »
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2009, 15:42:36 wysłana przez noka »