Autor Wątek: Teorie spiskowe  (Przeczytany 46046 razy)

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Paź, 2009, 02:24:58 »
Tu jest coś bardziej ciekawego, Choć nieco inny temat . Ale warty zastanowienia. Bo o tym nie powie nam rząd ani ksiądz. http://www.youtube.com/watch?v=F39IWTn7Wdo&feature=related

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Paź, 2009, 14:50:35 »
Dziwny jest ten świat   http://motyl.wordpress.com/2008/11/26/reptilianska-agenda/   Reptiliańska agenda

Ciekawa interesująca ciekawostka “dziwnego tematu”…

Tak nazywa się tytuł pewnego filmu. Opis jaki do niego znalazłem jest skromny…

    Wywiad David’a Icke’a z Zuluskim Szamanem Credo Mutwą, który opowiada o historii ludu Zuluskiego i powiązaniach z Obcymi …

Co oczywiście nie jest wystarczające.

Wyciąłem fragment z przetłumaczonych tekstów. W tym fragmencie Credo Mutwa mówi przed kamerą do David’a Icke. Wybrałem, akurat ten fragment bo jest według mnie bardzo ciekawy…

    (…)

    Był kiedyś czas gdy niebieskie niebo było niewidzialne (dlaczego tak było wyjaśniają książki Hansa Joachima Zillmera, WWW.ZILLMER.COM) kiedy cały świat był pokryty mgłą, kiedy nie mogłeś dostrzec słońca tak jak teraz.

    Mogłeś je zobaczyć tylko jako plamę jasnego światła poruszającą się wolno po niebie.W tym czasie panowała wieczna wiosna, każdego dnia w roku…W tym czasie ludzie nie mogli dostrzec gwiazd.

    W tym czasie mogli dostrzec tylko jak rosną drzewa, drzewa które były bardzo, bardzo duże, nie było w tym czasie pustyń, tylko dżungle – wszędzie gdzie tylko się wybrałeś.

    W tym czasie ludzie byli jak to określamy w Zulu NUGUBILI, ludzka istota była zarówno kobietą i mężczyzną w jednym ciele. (HERMAFRODYTĄ)I pewnego dnia z nieba przybyły straszne obiekty…

    Były jak gigantyczne kule wykonane ze lśniącego złota, były ukształtowane jak kule bez szwów i były większe niż największe góry, przybyły z nieba przynosząc ze sobą wielki hałas, czarny dym i ogień.

    I z tych wielkich obiektów wyszli oni… W tym czasie istoty ludzkie nie mogły mówić, nie mieliśmy daru języka w tym czasie, jednakże ludzie mieli wielkie umysłowe moce.

    Człowiek szedł do buszu i używając mocy umysłu wzywał do siebie zwierzę które chciał upolować i zabić dla swoich dzieci i zwierzę pojawiało się i klękało przed człowiekiem i człowiek zabijał zwierzę i zabierał je do domu.

    Ale, gdy Chitauri przybyli do Afryki powiedzieli naszym ludziom, że są bogami i dlatego dadzą nam, istotom ludzkim wielkie dary – pod jednym warunkiem… Mamy ich czcić i zaakceptować jako naszych stwórców.

    Niektórzy z nich powiedzieli naszym ludziom, że są naszymi starszymi braćmi i, że ta Ziemia stworzyła ich wiele pokoleń temu i powiedzieli, że powrócili do zielonego łona swej matki i zamierzają zrobić z nas bogów…

    Ale co zrobili… stworzyli parę bardzo dziwnych jaskiń na ziemi, wykopali dwie jaskinie, w jednej jaskini było zielone światło a w drugiej czerwone i ściągnęli ludzi do tych jaskiń.

    I każdy człowiek musiał wybrać do której jaskini chce iść.I ci którzy wybrali zieloną jaskinię wyszli jako kobiety, a ci którzy wybrali jaskinię czerwoną wyszli jako mężczyźni.I wtedy zdobywcy, Chitauri powiedzieli ludziom, że teraz są idealni.

    Ale w chwili gdy pierwszy mężczyzna ujrzał pierwszą kobietę wybuchł straszny lament. Kobieta znienawidziła mężczyznę ponieważ spojrzały pomiędzy nogi mężczyzn i zobaczyły coś co wyglądało dla nich jak węże, zwisającego między nogami mężczyzn.

    A mężczyźni znienawidzili kobiety ponieważ popatrzyli na ich klatki piersiowe i zobaczyli te duże rzeczy, czym one były nie wiedzieli. I wtedy Chitauri roześmiali się, dla nich był to bardzo, bardzo dobry żart.

    I wtedy Chitauri powiedzieli: Jeśli będziecie nam służyć wy żałosne ludzkie istoty to zrobimy z was bogów. I istoty ludzkie zgodziły się by służyć Chitauri i Chitauri dali ludziom drugi dar – dar języka…

    I ludzie zaczęli mówić używając swych języków, tam gdzie wcześniej używali do tego swego umysłu. I wtedy znów zaczął się wielki bełkot ponieważ ten człowiek nie znał języka tego człowieka.

    I gdy ten człowiek pozdrawiał tego, ten człowiek myślał, że jest obrażany i wtedy zaczęła się przemoc i wiele morderstw i zabójstw zaczęło mieć miejsce na całym świecie.

    Gdy nasi ludzie otrzymali język odkryli ku swemu przerażeniu, że stracili wiele ze swych umysłowych mocy, zapłacili straszliwą cenę (za mowę). Ale Chitauri byli teraz panami ludzkich istot.

    Zmusili ludzi by poszli do dziur w ziemi i wydobywali metal: złoto, miedź, cynę. Wszelkiego rodzaju metale do których wydobywania Chitauri zmusili naszych ludzi. I ludzie byli bardzo nieszczęśliwi ponieważ nie mogli, nie mogli…

    Ponieważ nie mogli sobie poradzić z nowymi seksualnymi różnicami pomiędzy mężczyzną i kobietą. I wtedy spomiędzy Chitauri przybyła bardzo dobra kobieta Chitauri, jej imię brzmiało MAI ZARANTUARI SAMAHONGO.

    Mai Zarantuari Samahongo była starszą żoną straszliwego wodza Chitauri – UMBABA GORONTUARI SAMAHONGO. Było jej żal ludzi, tej wielkiej gadziej damie i powiedziała do ludzi: Ach! Jesteście nieszczęśliwi?

    Tak! O Wielka! Chodzimy do tych dziur każdego dnia, wydobywamy kamienie i przynosimy je bogom ale nie jesteśmy szczęśliwi!

    I Mai Zarantuari podrapała się po łuskowatym policzku i zaczęła myśleć i myśleć. Była straszliwie brzydka, jej oczy były okropne, jak światła w ciemnościach ale miała współczucie w swym sercu.

    I nauczyła mężczyznę i kobietę jak mają się kochać i powiedziała: Spojrzcie, podzieliliśmy was na mężczyzn i kobiety a te działania znow was połączą. Ach! Tak się nie stało! Ponieważ każdy kto otrzymuje dary od Intuari – Dzieci Pytona, zawsze ma kłopoty.

    Tym co się stało było to… Gdy ten człowiek spał ze swoją żoną, nie podobała mu się więc szedł by skraść żonę innego człowieka i wtedy wielki chaos jaki widzimy teraz w Afryce się zaczął.

    Więc mężczyźni zaczęli kraść sobie nawzajem żony i swoje dziewczyny a kobiety zaczęły kraść sobie mężów i był w kraju wielki zamęt. I król Umbaba, straszliwy władca Intuari – ludzi gadów powiedział:

    “Zobacz co narobiłaś ty głupia, stara kobieto! Teraz ciludzie robią taki hałas, posłuchaj tych krzyków w buszu!Kochają się jak pszczoły, przez to nasze złoto nie jestwydobywane i to ty jesteś za to odpowiedzialna!”

    Zarantuari myślała i myślała, myślała i myślała i wtedy wpadła na plan…I powiedziała: “Zmuszę ich by przestali. Gdy będą się kochali kobieta zajdzie w ciążę i gdy zajdzie w ciążę mężczyzna ją zostawi. I ten hałas w buszu nie będzie ci już tak przeszkadzał Mój Panie.”

    Tak więc Umbaba powiedział: “Tak już lepiej ale wciąż nie ma produkcji!”Tak więc wszystkie kobiety na świecie zaszły w ciążę a Umbaba był wściekły na swą żonę i trwało to dzień w dzień dopóki Zarantuari nie poruszyła czarnego bohatera zwanego MUERU.

    I Mueru wyzwał wielkiego władcę ludzi – węży do walki i odciął w walce królewski penis, króla wężowych ludzi i to spowodowało wielką wojnę a Mueru uciekł. Ale Umbaba straszliwy władca ludzi złapał go, aresztował i przyprowadził do swojej wioski.

    I wtedy wielki wódz Gorontuari Umbaba powiedział: “Patrz odciąłeś mi to i zastąpiłem zrobionym ze złota i już nie mogę kochać się ze swoją żoną. Za dużo myślisz ty parszywa, żałosna, mała ludzka istoto!”

    Teraz. Umbaba miał straszliwy paznokieć na jednym ze swych palców pazur, i tym pazurem wdarł się do nozdrza Mueru robiąc straszliwą dziurę w jego mózgu i zaczął wypijać mózg Mueru i wtedy wyrzucił zwłoki.

    I do dziś wierzymy, że ludzie, ludzie Chitauri jedzą ludzkie mózgi.I co wystarczająco dziwne naukowcy znaleźli czaszki gdzie ludzki mózg został usunięty i zjedzony przez kogoś lub przez coś…

    Gdy mówisz mi o tym tak wiele rzeczy przychodzi na myśl…Po pierwsze mówisz, że telepatia była kluczowym środkiem komunikacji dopóki nie przybyli Chitauri, te gady. Tak…

    I zgaduję, że jest z tym jak z mięśniami, gdy ich używasz stają się bardziej wrażliwe i mocniejsze. I im więcejużywasz swej telepatii tym potężniejszy masz umysł.

    I wtedy gdy pojawił się język niemal nas to uwięziło w tym trójwymiarowym świecie i odłączyło nas to od mocy umysłu.Tak… Tak proszę pana…

    Również interesująca jest historia o tym jak dano nam język i wtedy inne języki. I oczywiście jest to w Starym Testamencie w Biblii i w historiach na całym świecie, że zostaliśmy podzieleni przez języki więc nie mogliśmy się porozumiewać.

    I jako ktoś kto publikuje książki wiem jak trudno jest porozumiewać się poprzez książki gdy mamy tyle różnych języków… Tak!… To była największa forma kontroli przez długi czas.

    Tak proszę pana! Nawet teraz, tu w Afryce Płd. – dziś, czarni ludzie preferują rozmawianie ze sobą po angielsku jeśli należą do różnych plemion.

    I nawet, w ciągu wielu dekad czarna młodzież opracowała nawet własny Lingua Franca który wszyscy nazywamy Tsotsi, język Tsotsi, mieszankę afrykańskich i afrykanerskich słów.

    Zrobili to by obejść niesamowity językowy podział pomiędzy czarnymi ludźmi w Afryce Płd. Pokażę panu jedną zdumiewającą rzecz, to jak różne są te języki.

    Język ludu Klosa ze Wschodniego Przylądka jest bardzo podobny do Zulu ale pewne ważne słowa w języku Zulusów, dobre słowa są uważane za obsceniczne przez lud Klosa. Na przykład:

    W języku Zulusów duch przodków jest nazywany IHLOZ, ale jeśli użyjesz tego słowa przy Klosa to powie, że używasz brzydkiego słowa ponieważ dla nich IHLOZ oznacza seksualne pożądanie.

    I w języku Zulusów młyn jest znany jako IMPUPU ale w języku Babedi młyn(?) jest znany jako IMBUPI i jeśli Zulus użyje słowa IMPUPU przed kobietą Babedi to poczuje się obrażona ponieważ w języku Babedi IMPUPU oznacza żeński organ seksualny.

    I w języku Maszona… przepraszam, w języku Zulusów matka nazywa się MAMA, jeśli powiem “moja matka” mówię MAMAWAMI ale w języku Maszona, ludu ze Wschodniego Zimbabwe słowo MAMA znaczy “usiąść i się wypróżnić”.

    Więc gdy pewnego dnia powiedziałem do mojego gospodarza Maszona NKUM UMBUDE U MAMA co w Zulu oznacza “pamiętam moją matkę, tęsknię za moja matką” ten Maszona natychmiast wziął mnie za rękę i zaprowadził do swojej latryny wykopanej na tyłach domu.

    Ponieważ w języku Maszona słowo matka to MAI nie MAMA. Tak więc widzi pan te straszliwe trudności, te subtelne problemy z językiem. To bardzo wielki problem w komunikacji w Afryce.

    Tak więc zaprojektowaliśmy sztuczne języki, jest kolejny język zwany FANAGALO który jast Lingua Franca zawierającym słowa afrykańskie na równi ze sztucznymi słowami Zulusów którzy pracowali w kopalniach w latach -tych, -tych i -tych.

    Więc by obejść tą wielką jezykową przeszkodę stworzyliśmy sztuczne języki w Afryce, ale dziś angielski jest preferowanym językiem komunikacji.Niektórzy mówią, że powinnimy też uczyć się francuskiego, to również kolejny język komunikacji w Afryce.

    Niektóre z problemów językowych mogą być zabawne ale to ta sama sytuacja “dziel i rządź” która w ten i ine sposoby stworzyła ten ogromny kocioł w Afryce i w innych miejscach na świecie. Tak…

    Patrzę na swoje badanie i to co mówisz jest dla mnie uderzające. Mówisz dokładnie o tym z czym się zetknąłem, to niewiarygodne potwierdzenie tego, że rasa gadów z innego świata stoi za manipulacją ludzkością od bardzo, bardzo długiego czasu.

    (…)

Wywiad video jest długi i dużo zajmuje. Można ściągnąć wraz z napisami:

    * http://rapidshare.com/users/HRJJQF

Po angielsku na google video [tylko 1 część]:

    * http://video.google.com/videoplay?docid=-9056618489070227682


Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Paź, 2009, 06:37:09 »
David Icke Beyond the Cutting Edge Part2 01/15 PL   http://www.youtube.com/watch?v=vlIk2lld4Q8&feature=related

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Paź, 2009, 08:14:00 »
David Icke Beyond the Cutting Edge Part3 02/10 PL    http://www.youtube.com/watch?v=gCSW5HlLMVo&feature=related   

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Paź, 2009, 10:16:44 »
Wzięte ze strony kod czasu.    http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=1396&start=0  Żeby zobaczyć zdjęcia zapraszam do tej strony . Może kto jeściągnie i tutaj zamieści.
Ponieważ David Icke czesto wspominał o wizerunkach stróżujących gargulców, gadów, smoków umieszczanych w miastach, byłam troszkę ciekawa jak ma się z tym sprawa u nas w Polsce.
I oto co znalazłam.
Nasza warszawska Syrenka wcale nie jest pół rybką, jak ją przedstawiają teraz. Do tej postaci wyewoluowała w wizerunkach z czasem. Dziś mało kto wie, jak naprawdę wygląda.
Oto jej portrety:
 

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Paź, 2009, 17:07:47 »

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Paź, 2009, 16:50:25 »

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Paź, 2009, 17:26:28 »

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Paź, 2009, 16:53:13 »
http://www.apokalipsy.cba.pl/federacja.htm   A może warto poczytać??

Offline xmen

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 149
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Lis, 2009, 15:51:13 »
No musze powiedziec , że od paru miesiecy interesuje sie tymi zagadnieniami i powoli popadam w niemoc. Coż mozemy zrobić ? Chyba tylko wiedziec . Przeciez nie bedziemy mieć wpływu na obowiazkowe szczepienia jesli zostana wprowadzone . .. A chmury nad Suwałkami 2 dni temu były interesujace.

Offline gaga

 • - VIP -
 • *****
 • Wiadomości: 5209
 • Płeć: Kobieta
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Lis, 2009, 17:35:03 »
xmen!Popieram Cię ,niestety nawet jeśli są pewne sprawy prawdziwe ,to my nic nie poradzimy.Uważam jednak ,że niektóre tematy są nieprawdopodobne i we wszystko nie można wierzyć. Chmur nad Suwałkami niestety nie widziałam . :P

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Lis, 2009, 16:21:28 »
2 Zdjęcia zamieściłem tu http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=1624&start=25   Wiem że jesteśmy bezsilni, ale wiedzieć zawsze trzeba. Zamiast stosować metodę strusia. Kilka dni temu minister zdrowia Ewa Kopacz powiedziała, że nie będzie zaśmiecać magazynów nie sprawdzonymi szczepionkami. A ptasia grypa jest 3 razy słabsza od zwyczajnej ludzkiej.Zobaczcie już drugi raz wybucha epidemia na Ukrainie. I to kiedy, gdy zaczyna się konflikt gazowy. Czy to nie dziwne?   Tu inny kawałek. Niestety nasi rządzący sprzedali nas z kretesem . Klaus musiał choć się opierał. http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=573&start=2125     Prezydent Czech Vaclav Klaus podpisał Traktat Lizboński,
co oznacza, że dokument reformujący Unię Europejską może wejść w życie. Klaus czekał z podpisem na werdykt Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zgodności traktatu z ustawą zasadniczą. Dokument wejdzie w życie 1 grudnia.

"Traktat z Lizbony jako całość nie jest sprzeczny z czeskim porządkiem konstytucyjnym" - oświadczył w Brnie prezes Trybunału Konstytucyjnego Pavel Rychetsky.

Decyzja Trybunału otworzyła drogę do podpisania Traktatu przez Klausa. Prezydent ogłosił, że złożył już swój podpis - jako ostatni przywódca z grona 27 państw UE.

Unijny traktat będzie mógł wejść w życie już 1 grudnia, a wcześniej przywódcy państw UE wybiorą na nadzwyczajnym szczycie planowanym w połowie listopada nowego przewodniczącego Rady Europejskiej i szefa unijnej dyplomacji.
http://www.dziennik.pl/sw...s_podpisal.html

i drugi artykuł
Prezydent Czech Vaclav Klaus podpisał Traktat Lizboński. - Straciliśmy suwerenność. Podpisałem Lizbonę - oznajmił chwilę później. Proces ratyfikacji Traktatu Reformującego w ostatnim kraju Unii został tym samym zakończony.
Vaclav Klaus podpisał Traktat Lizboński o godzinie 15.00, zaledwie sześć godzin po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, że dokument jest zgodny z czeską ustawą zasadniczą.

Nie było żadnej uroczystości. Klaus podpisał Traktat Lizboński w swojej kancelarii na Praskim Zamku bez kamer telewizji, fotoreporterów i setek dziennikarzy.

Godzinę później prezydent zwołał konferencję prasową. - O 15.00 straciliśmy suwerenność. Podpisałem Lizbonę - oznajmił. Skrytykował sędziów Trybunału Konstytucyjnego, za to, że podjęli decyzję "zbyt pochopnie i lekkomyślnie". - Respektuję tę decyzję. Ale to było orzeczenie motywowane politycznie. Będziemy na nowo pisać historię Europy - powiedział prezydent Czech.

Dzisiejszy werdykt Trybunału był wyjątkowo jednoznaczny. Za zgodnością Traktatu Lizbońskiego z czeską ustawą zasadniczą wypowiedziało się jednomyślnie 15 sędziów.

W dwugodzinnym uzasadnieniu wyroku sędziowie zwrócili uwagę, że kwestie przeniesienia kompetencji ustawodawczych każdego państwa na rzecz Wspólnoty zależą od jedynie od samych polityków, a Trybunał nie może ich w tym procesie wyręczać.
http://www.polskatimes.pl...onski,id,t.html

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188

Offline sq4fxu

 • Stały Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 188
Odp: Teorie spiskowe
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Lis, 2009, 08:45:29 »
   http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=691&start=425       kawałek z tej strony
To już w pewnym sensie działa , wiele stron po aktualizacji firefoxa wyświetla komunikat , że ta strona jest potencjalnie niebezpieczna i zadaje pytanie czy ma mimo to wyświetlić tą stronę. Większość przeciętnych użytkowników rezygnuje wówczas. Sprawdzałem kilka razy i okazywało się , że na tych stronach nie było żadnego złośliwego oprogramowania , ani wirusów. Natomiast treść rzecz oczywista była niezgodna z obowiązującą linią .
Dochodzę do wniosku , że już robi się taką indeksację stron www.
_________________Po więcej zapraszam na to forum.  i jeszcze to http://kodczasu.ronus.pl/forum/viewtopic.php?t=1674&start=25    Fragment na temat szczepionek na nową grypę:
"Lekarz/ Wysłany 03.11.2009 o 15:19
Zamieszczam poniżej komentarz p. prof. Marii Doroty Majewskiej (za jej zgodą) do artykułu
The Swine Flu (aka ‘H1N1) That’s Not A Flu At All
http://www.rense.com/general88/flu.htm
“Przeczytałam pobieżnie ten tekst. Myślę, że może być w nim pewna doza prawdy. Niezależnie od tego czy wirus H1N1 istnieje, fakt, że Meksykanom pomogły antybiotyki wskazuje, ze naprawdę groźnym patogenem jest jakaś bakteria, być może świńskiej odmiany gruźlicy. Podobna sytuacja może być na Ukrainie. To by sugerowało, że szczepionki na H1N1 są wielkim oszustwem, a od dodanych do nich składników, takich jak rtęć i skwalen, możemy oczekiwać najgorszego – czyli masowego Syndromu Zatokowego u milionów ludzi. To byłaby prawdziwa HEKATOMBA. Toksycznych efektów tych szczepionek należy oczekiwać po miesiącach lub latach, kiedy organizm wytworzy przeciwciała przeciw skwalenowi i te zaczną atakować wszystkie komórki. Dlatego pochwalam decyzje naszego MZ niezakupienia tych szczepionek dla Polaków.”
« Ostatnia zmiana: 08 Lis, 2009, 08:49:56 wysłana przez sq4fxu »